Lagana panika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.05.2015
0
0
1
27
evo mene novi u svemu pa trazim savjete
a nis malo sam se uspanicio jer sam se izgubio u postupku pa trazim savjete dobronamjernih ljudi ovde
imama biljke,divlje sjeme,lampica od 400w,raste vec vise od tjedan dana u polovici odrezane plasticne flase od jeden litre...e sad mene hebe to sta sam se izgubio ovjde po forumu sto se tice gnjojiva i tih stvari koje ja nekuzim i ne snalazim se pa vas trazim savet neki pametni
sta da kupim? sta da gledam? koje su cijene? sta da dodem u trgovinu i kazem "jel imate univerzalno nesto"?
pomognite kad stignete
 
04.04.2015
56
38
18
Plantella list 35kn,plantela cvijet isto,slavol to će ti svatko preporučit kao početniku,provjereno gnojivo,kupi i zemlju svaka biljka da ima bar 10l
 
12.05.2015
0
0
1
27
sta joj je? ima neke bijele fleke samo po doljnim katovima lista? gornja dva kata su netaknuta.bila je jedno par dana neprestano pod svjetlom mojom greskom pa daj nek mi neko kaze sta ce joj bit...nekako mislim,po onome sta sam procito,da ce se oporavit u nekih tjedan dana
dnevnik uzgoja cu stavit nakon sto mi kazete dal joj ima spasa.
Photo-0009.jpg Photo-0009.jpg
 

Prilozi

  • Photo-0010.jpg
    Photo-0010.jpg
    153,5 KB · Pregleda: 6
  • Photo-0011.jpg
    Photo-0011.jpg
    163,9 KB · Pregleda: 6

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Brate sta je to? Meni uopce ne izgleda kao kanabis. Daj sliku cijele biljke. Raste na prozoru?
 
12.05.2015
0
0
1
27
ma buki ful da nije daj ne strasi me,neznam od kud je i nemogu bit siguran da je kanabis sad kad si me usro ali to je neko sjeme s ulice koje sam pusio davno i ne,ne raste na prozoru,tamo sam je samo sad slikao jer nemam lampa u kuci koje mi gore jer stedim zbog boxa koji mi pije kWh struje pa stedim Photo-0012.jpg Photo-0013.jpg
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Strašno. Kakav box 1kw? Ova biljka izgleda kao da je u ratu bila. Sta je njoj to ti vjerovatno nitko ne moze utvrditi. Možes ju samo presaditi u kvalitetnu zemlju ako zelis. Pribliziti svjetlo biljci. Korigirati PH vodi kojom zaljevas. Zaljevati u normalnim intervalima ( ne radi se o lopoču ) i tako te finte. Ne bi nikad ubio covjeka vjerovatno osim da me zamoli da mu skratim muke. Sva sreća pa ova biljka ne može pričati :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.