League of legends - za ubijanje dosade!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Na ovom linku možete se prijaviti za besplatnu online igru koja je kad ju malo više puta odigrate zaista dobra...
Imate tim od 5 igrača, jedno polje i udri.. Također može se igrati 3na3, 5na5 i razne druge kombinacije...

Napravite account, to je najmanje što možete napraviti, ako vam se ne svidi jednostavno obrišite!

Ovo je link:
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4ff1dd0e213c9270387335

ako negdje zapnete, slobodno pitajte...

p.s. mislio sam da je glupost ali kada sam počeo igrati, jednostavno sam ostao i sada igram samo to....

Lijep pozdrav!


još jednom, najmanje što možete napraviti jest da napravite acc i isprobate igricu!
 

Quix

Aktivan Član
11.09.2011
71
11
8
59
igrica je pre ovisna, igro sam ju ali nesmijem ju instalirat da nebi cjelo ljeto ostao za kompom. sto se tice linka. dobar nacin da zaradis riot pointsa. ;)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ja sam uvijek tu! :icon_lol:
hvala bogu pa me sve manje i manje privlači!!!!

nije se dobro zakačit! :hehe:
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
pa da nije ga dugo bilo bas, a to on posto ovisnik :) ugl. igra kao igra, grafika, radnja i sve to je super...ali nije za mene jer nikad nisam volio strategije i slično tome, nije mi to islo niti sam se trudio jer mi je bilo glupo oduvjek...čak i da probam i da mi se svidi, ja bi previše zabrijo i ne bi se odvajo od toga, a imam pametnijih stvari za radit u zivotu :D eto ako tim klikom ili cim god mogu pomoc nije bed, ali igrat necu ni pocinjat :)