Light traps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
pozz ekipo

našao sam link za jeeeeeben light trap, s meni najvažnijom osobinom: MALECKI JE!
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=135524
pa vs molim, ako znate: di ja mogu naći takve kutne letvice? drvo, plastika, metal...
hvala!

(ako nađem, slažem i naravno postam slike)

edit: ako imate neke ideje/linkove za light traps, postajte tu.
Nisam našao zalijepljenu temu koja bi se bavila ovim problemom...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vu ing. and pecurko
01.04.2013
44
64
18
odeš u bauhaus, pevec, baumax ili bilo koji dučan koji bi mogao sadržavati takve stvari za uređenje i kupiš lajsne/letvice i L profile i to je to...Naravno i ljepilo kupi. To sve skupa nebi trebalo biti skupo (ovisno koliko veliki trape radiš). Javi kako je prošlo. Sretno :kauch
 
07.06.2013
29
16
8
Ovo sam i ja hteo da napravim, double blind princip, jednostavan.

Ovo sto on koristi su ti alum profili koji imas da kupis u dobroj gvozdjari ili firmi koja to raid. Samo im reci da ti narezu. Jedino ne znam kako si mislio da mountejsh vent na ovo?
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
Huragan je napisao(la):
odeš u bauhaus, pevec, baumax ili bilo koji dučan koji bi mogao sadržavati takve stvari za uređenje i kupiš lajsne/letvice i L profile i to je to...Naravno i ljepilo kupi. To sve skupa nebi trebalo biti skupo (ovisno koliko veliki trape radiš). Javi kako je prošlo. Sretno :kauch
ček... zar ima tako malecnih L-profila ?
bio sam u bau* i nisam vidio ništa slično, no moguće da mi je promaklo
ali, čak i da ima, slagati to ručno s L-profilima bila bi masivna zajebancija... ali ako ništa drugo ne smislim, valjda ću i tako, 'ručno'
hvala!

CekamBoju je napisao(la):
Ovo sam i ja hteo da napravim, double blind princip, jednostavan.

Ovo sto on koristi su ti alum profili koji imas da kupis u dobroj gvozdjari ili firmi koja to raid. Samo im reci da ti narezu. Jedino ne znam kako si mislio da mountejsh vent na ovo?
ma, to bih ha namontirao izvana na kantu, dok je vent iznutra
ništa, budem zvao i pitao za 'alu profile'... ne znam ni kako da nazovem to...

hvala svima!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Imaš u baumaxu alu i plastičnih, a bome ima i drvenih "L" profila... ima i u pevecu... ima i u svim radnjama koje prodaju materijal za suhu gradnju perforiranih kutnih profila, samo ti su full tanki, jer služe samo za oblikovanje kuteva kod gletanja, a ni rupe nisu od pomoći :D ... ma ima svuda i svašta, samo si daj truda i vremena, pa probauljaj kroz trg. centre ;)
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
zlo&naopako je napisao(la):
Imaš u baumaxu alu i plastičnih, a bome ima i drvenih "L" profila... ima i u pevecu... ima i u svim radnjama koje prodaju materijal za suhu gradnju perforiranih kutnih profila, samo ti su full tanki, jer služe samo za oblikovanje kuteva kod gletanja, a ni rupe nisu od pomoći :D ... ma ima svuda i svašta, samo si daj truda i vremena, pa probauljaj kroz trg. centre ;)
ma da, vidio sam te s rupama za spajanje knaufa i sranja, mislio sam ako ima baš ovakav puni...
hvala, budem pogledao
pozz
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Kolega,zemeš čvrstog kartona (od kutije za tenisice ali nisu sve takve ) i snjim delaš kaj hočeš , pigaš ljepis sklepaš i da vidiš XD
Podsjeća me na light ivericu XD