Limunada grow - Skunk & Haze

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Hvala na potpori @WEEDetix , druidu stari :respect:
Ma nije dobro ni previše brigat, oće glava zabolit od toga. Shvativši tu činjenicu, prebacih se na "easy chill mode" po pitanju bilo čega u ovome životu- pa kaj bu, bu :idea:(a bilo je baš stresnih događaja zadnjih dana...::poke::)

Nisam još imao grow da sam full zadovoljan, uniformirane zdrave biljke od početka do kraja i fini yield, ali doći će i to s vremenom, svaki grow neš novo naučim ...
A ništa bez :vutra:
I zato svima veliki :respect: & :love2:
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Badisa odlicne su,jos malo i kraj.Nesam video pitanje za seckanje,ja sam primenio prosli grov pred kraj na ww auto jer je ljubila lampu a lampa za plafon vezana.Foxovi nisu vise izlazili a donji hedovi kao i ostatak ne odsecen od glavnih je nastavio da zri normalno.
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Hvala svima! :):respect:
Dodao sam 1 sat mraka pa je sad režim 11-13, pročitao sam (a i logično je) da tako brže sazrijevaju:watch:
Svi ventovi rade full gas, non stop (vodoravni stupni vent je bio na timeru i radio u skladu s lampom, a sad je na II brzini i radi full time)
Okinut ću koju fotku čim se lampa upali, prije hps-žutila, da se vidi realno stanje zrelosti, samo treba dočekat 21:00 h :idea:
Edit: jučer noćna temp dosegla 24 Celzijanera !::ludak::
 

form

... .. .
Prijatelj Foruma
23.03.2015
703
3.744
163
Kad je biljkama noć onda griju i ventilatori, ali to nije problematično jer vrhovi nisu izloženi velikoj vrućini od isijavanja svjetlosti, jedimo je važno kad je mrak i biljke cvjetaju da vlaga ne luduje i da na kraju ne popušiš pljesan::banjahanje::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield and hazeri

form

... .. .
Prijatelj Foruma
23.03.2015
703
3.744
163
Meni ventilacija po mraku kreće u pogon tek u drugom tjednu cvjetanja jer do tad nema svrhe, a da bi to bilo izvedivo mora se imati dva seta ventilatora, za dan i noć.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield and hazeri

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
dva seta ventilatora
Je, npr. jedan mali osc. i turbina rade stalno a ostali se popale kad i lampa...

Ventilacija u boxu: :))
Ispuh turbina (800m3/h) radi non stop od početka growa, s tim da je na 100% od zadnjeg tjedna vegetacije...(400 w MH)
Jedan vent oscilirajući (20ak cm, stolni) im puše po površini zemlje/donjem djelu krošnje non stop.

Površinu krošnje hlade 3 venta:
1) stupni vodoravni (na 24/0 režimu od kad je zatoplilo, inače nije radio u periodu mraka, u II brzini je sad)
2) clip fan oscilirajući (non stop) hladi dio dokle ne baca stupni vodoravni
3) clip fan (dodatno ubačen da hladi indikasti lemon skunk koji nevoli vrućinu - pokriva dio krošnje koji nisu ova 2 uspjela ohladit
Pošto je po lišću Leaf Seporia, svi ventovi rade non stop...

:sun2:
Lampu reguliram kako vrijeme dopusti al ne šaltam prečesto, na 400w je sad a neki dan bila hladna noć pa je bila na 600w, taman 2. dan nakon zalijevanja...

Imam ideju:crazyd::
Cvjetanje sa hps-om je neizvedivo usred ljeta bez klime, ali možda vegetacija sa 250MH nije!?
Ideja: proklijat 1 menku i vegetirat je pod 250MH dok nebudu uvjeti za paljenje hps-a:D ...počet tamo negdje u 7. mjesecu cca?
Napravit drvo. Kaj mislite, da se upuštam u tak nešto? Ako da, moram svakako okrečit box i to sa nekim anti fungi krečom, pošto ova Seporia preživljava i teške zime i specifična je vutra-gljivica...
Polako na poslu pa se rastipkah :rofl:
 

form

... .. .
Prijatelj Foruma
23.03.2015
703
3.744
163
Imaš ti s čim hladiti:thumb:što se tiče 250, odradi bez beda vege fazu, ako hoćeš sekvoju u boksu, samo naprijed;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Znas Badi da sam prije po ure pricao da bubnem dvije biljke od 7 do 9 mjeseca vegu..pa tamo negdje 15.09.na cvijetanje...ali prvo da odmjerim yield na kraju tekuceg growa:):)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Hmm i to je čini mi se drugi put da se tako nešto dogodi, al imam objašnjenje: zapalili smo nekakvu sličnu sortu u odprilike isto vrijeme i misli su se nakačile na istu vutra - frekvenciju :D::listomahanje::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lauba

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Danas dok sam bio na poslu stari je uletio u stan da mi dofura neke stvari. Primjetio je da nešt radi u špajizu i otvorio i vidio sve. Oprala ga paranoja jer je vidio drotove ispred ulaza i odnio i bacio sve biljke. Meni sad nije dobro, plačem jbt
Nije mi suđeno, neznam šta da radim više...
Nemogu riječima opisat kako se osjećam..
Da ne duljim, može dnevnik u nezavršene a može se i pobrisat, svejedno..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Žalosno da se toliko truda i volje uložilo, žao mi je frende, znam kako ti je, isto mi se desilo par puta do sada, ono kirija, stan, kada najave da treba nešto radit na zgradi, isti dan i objave informaciju na tablu i isti dan dolete, pa tako da 1 godišnje mi propadne po 1 grow, ali šta je tu je, to je riziko sa kojim moram živjeti.. opet kažem, stvarno mi te je žao, a još više mi je žao onako dobrih biljaka, stvarno su bile prva liga...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield