ljudi pomagajte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.06.2012
21
9
3
Evo imam velik problem! U školi su nam počeli davati kućne testove na drogu i već je palo par dečkiju. Ja se bojim jer bi mogao dobiti test 8-10 dana poslje pušenja, inače pušio sam prošli tjedan, a prije toga nisam 3 mjeseca. Jel ima neki način da to izbacim iz mokraće kroz sljedećih 3 dana??
 
03.06.2012
21
9
3
ma nebi govorio zbog anonimnosti :S 18 godina imam
mogao bi uzeti taj aktivni ugljen, valjda će biti dovoljno za onaj kućni test za 50kn :/
 
03.06.2012
21
9
3
baš mi i ne pomažu te teme :S jedan kaže da ostaje do 12 dana, ja se razveselim i onda par postova niže piše da kućni test može otkriti do 3 mjeseca xD onda pročitam da aktivni ugljen i puno tekućine pomažu, ja se opet razveselim kad ono opet par postova niže pročitao da ne djeluje xD

mislim da ću uzeti neku malu ampulu/bočicu ili nešto slični i reć ću nekom frendu da mi se popiša u to i stavit ću to u gaće i prolit po testu, jer sigurno neću dozvoliti ravnatelju da mi gleda k**** dok pišam :S šta mislite o toj očajnoj ideji? xD

i jel oni uopće imaju to pravo da rade te testove na učenicima?? -.-
 

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Ma ja mislim da si ti več čist.. Kažeš pušio si prošli tjedan, a test ti je tek za 8 do 10 dana, a prije toga nisi pušio 3 mjeseca.. Sad samo ove dane puno tekučine i nebi trebalo biti problema na testu.. Sretno pa javi šta je bilo.. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
03.06.2012
21
9
3
Priroda je napisao(la):
Ma ja mislim da si ti več čist.. Kažeš pušio si prošli tjedan, a test ti je tek za 8 do 10 dana, a prije toga nisi pušio 3 mjeseca.. Sad samo ove dane puno tekučine i nebi trebalo biti problema na testu.. Sretno pa javi šta je bilo.. :D
tražio sam još na internetu i na nekim stranicama (HČJZ i još neke poliklinike) sam našao da se kod rijetkog korištenja može otkriti do 2-5 dana poslje, tako da mislim da će sve najbolje proć, ali se najviše nadam da me neće ni zvat da idem na test xD

poremetili su mi planove za ovaj vikend, ali danas ću barem mirno spavati :D

hvala, javit ću vam ;)
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.099
163
Osetim miris vasih hedova
BigSmoke90 ja mislim ustvari ne mislim nego sam 100 % siguran da ti nece naci nista..
Jer i ja sam radio test jos pre 2 godine, tacnije kad sam imao 16 godina i nisu mi nista nasli, a bas vece pre toga sam duvao sa drustvom..
Isto sam se cimao i pitao drustvo i likove s kojima blejim kako i sta da radim, i na kraju sam se samo opustio i nista od toga.
Meni su preko mokrace isto gledali, matorci kuci ono kao ajmo sad test raditi sumljiv si, ja reko "nikakav problem" a u sebi gorim, i ja to obavio oni pogledali i kraj, nista, cist sam, e onda sam sebi rekao, prestajem pusiti dnevno 2-3 grama, idem na 10g :D (salu na stranu) i znam da ces biti cist.
I jos jedna stvar, vidim niko nije spomenuo cuo sam od jednog Doktora da u krvi ne mogu nista naci prvih sat vremena ako pojedes glavicu crnog luka, sad koliko je to istina ja ne znam, al probacu se testirati. :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Namažeš si paštete na glavu i staviš traktorsku gumu zračnicu oko vrata. Izađeš takav u park, po mogućnosti di ima ljudi, vrtiš se u krug i vičeš ja sam negativan i bit ćeš čist na testu. To ti je provjeren savjet vidovitog Milana :rofl:
 

viner

Aktivan Član
13.03.2013
168
228
43
odmah iz ugla
JBGA MOMAK NEMAŠ SREĆE A NI GODINA ZA TAKVO PLANINARENJE..SRETNO SA STARCIMA....
EDIT aktivni ugljen ali nakon 7 dana od uzimanja ugljena češ bit čist.. javi kako si prošao... :tovarenje_banana:
 

GrowGroww

Aktivan Član
28.02.2013
68
28
18
35
Hrvatska
ako imaš 18god škola te nemože prisilit na test pa čak ni roditelji te nemogu tako da si tu siguran valjda...a ako si maloljetan to je druga stvar
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
viner je napisao(la):
JBGA MOMAK NEMAŠ SREĆE A NI GODINA ZA TAKVO PLANINARENJE..SRETNO SA STARCIMA....
EDIT aktivni ugljen ali nakon 7 dana od uzimanja ugljena češ bit čist.. javi kako si prošao... :tovarenje_banana:

1. Ne galami! Isključi caps i komuniciraj normalno, molit ću lijepo.
2. Kakve veze ugljen ima s bilo čime? On je za čišćenje želuca. Wtf?
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
:)))))))
ma ti si ispustio tolko adrenalina u zadnjih dva dana ,,,koji bi i zmijski otrov neutraliziro,,
a kamoli ne ovo malo THC-a ,,,,cist si !!!!
 
03.06.2012
21
9
3
evo danas su nam rekli da ce nas sve ispitat ubrzo i nisam imao mira, nego u ljekarnu po test xD kosta 50 kuna i negativan sam :D sada mogu mirno spavati xD

inace, pise u uputstvima za thc da ga ne otkriva kod privremenih korisnika 2-5 dana poslje konzumacije, a za svakodnevne 4-14 dana