Ljudi pomagajtee molim vaaas!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
sad mi nesto palo na pamet, probas da malo dezuras na smenu sa drugarom a kad niste tamo vezes nekog besnog psa da vas menja.... ili iskopas oko biljke rupe za medvede,da kad upadnu nemogu tako lako izaci.... a na dno rupa stavis male siljke i jos sto sta....
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ma beri to,to ako si prova i nije nešto neznači da nevalja,treba 10-20 dana sušenja da bi zna o čemu se radi.neznam kako mirno možeš iči kuči sa sajta spavati s nadom da češ ih iduče jutro uopče nači.Čim te nema,mogu nestati,i šta onda?Pojest češ se živ,aa neko če uživati u tvom dimu,onda još možda od "nekog" i kupiš svoj dim...
nedaj drugom gušta,ja bi radije iščupa i bacija nego da drugi uživa u njemu.
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
iscupaj ovu najmanju koji si rekao da ima najzrelije headove,jer ako ostanes bez biljaka bar ces imati nesto,pa se neces propucati :p bit ce ti lakse,a da zastitis preostale 2 ili strazari tamo 12h na smjene ili iskopaj rupu oko biljaka kao sto kolega predlaze nesto poduzmi,samo nemoj dopustiti da biljka padne u ruke tim jadnicima koji ne znaju sto je cannabis :)
 
26.03.2009
8
0
0
34
hahahahhahhahhah!!decki legende ste svi majke mi moje! aost100 i dolf-vase ideje su mi najbolje do sad :D
nego salu na stranu...nis decki brijem da cemo ih ostavit jos malo pa bumo ih probali presadit neak iako ce bit jbno tesko al ko riskira profitira!!neg daj mi recite do kad bi otprilike mogle bit gotove te moje biljke??sutra bum posto neke slike...

e da!jel pametno tak velke biljke uopce presađivat??ja neznam....ja se ipak bediram da ce nam uvenut cure,ak ne to onda da ce ziher dozivjet neki tezi shok i oduljit cvjetanje.kaj vi mislite??molim sto vise odgovora...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ja neznam jel ti zaxebaješ ili šta.Sad navijam da ti ih ukradu:)
Da da,šta više odgovora...a da se zatvori tema?
 

aost100

Aktivan Član
15.03.2010
111
8
0
35
opusti se, ni slučajno im nedaj vode, svaki dan je bitan. nemoj se zajebavat nego odi uberi , 2-3-4 dana koliko god izvuces dobro je.
 
26.03.2009
8
0
0
34
A ne zaje****m se ja nis!!!!ma zaboli me ka** ja bum to ostavio jos par dana i onda ih presađujem,ak ne prezive beremo s njih bar to kaj ima,susim i pusim,a ak uspiju super!!mislim da je tak najbolje!!nis ljudi hvala vam na svemu!pomogli se mi dosta a i DOBRO sam se nasmijo!!!skraljevi ste svi,javim za par dana kako je proslo... peace out
 
21.03.2010
36
0
0
41
imam ja predlog. s obzirom da je mene budj osakatila i da necu imati dovoljno do sledece berbe, ja bih se ponudio da cuvam biljke za pola roda. tako neces izgubiti sve a bice 100% bezbedne. sator, vreca za spavanje, voda, klopa, drenova mochuga, i bas besan pit bul, sa time raspolazem, veruj mi da ce biti dovoljno :))))