LSD skunk

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.02.2016
1
5
3
28
Ljudi,zanima me da li je netko probao tzv. ''LSD skunk''? Odnosno,da malo bolje objasnim; u stabiljku biljke se prilikom rasta (dok je još mala) ušprica mala doza otopljenog LSD-a i on se širi okolo svuda po biljci. Inače volim rađe zapalit domaćicu ili nešto,ali neki dan sam imala priliku probati i to (ne,inace nista drugo osim marihuane). Ja i moja frendica smo uzele nas dvije zajedno MANJE od pola grama i kad smo zavrsili par sekundi nakon me odma pocelo pucati,nisam znala di sam,imala sam halucinacije,da ne govorim o urlanju od smijeha. Imala sam neke tripove tipa da sam u Italiji,New Yorku i tako. Sta reci :joint2::lol:
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.824
2.698
Weed California USA
12. Stop hemijskim drogama
Vutra.Org propagira obrazovanje ljudi u vezi Marihuane kao i legalizaciju iste. Iako na našem sajtu možete naći par tekstova o hemijskim drogama, strogo je zabranjeno (pogotovo na forumu) bilo kakvo diskutovanje u vezi hemijskih droga jer to može loše uticati na reputaciju našeg sajta, a mi to ne želimo. Kršenje ovog člana pravilnika povlači moderaciju vaših poruka pa čak i trajno banovanje sa foruma.

https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Ja znam kaj reć. Okani se pizdarija za svoje dobro, a ovaj forum ne služi za ovakve stvari. Imaš 'theMajka' forum za halucinogene droge pa tamo diskutiraj o ovome.

A to kaj si ti napisala je ravno znanstveno-fantastičnim filmovima u režiji Spielberga i taj koji ti je prodao tu priču te dobro namagarčio. Čuj širi se po biljci, pa jebote kaj ljudi neće popušit..
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Nekad kad sam jos bio klinjo pricalo se da je "skunk" trava pospricana LSD-om, dosla je nova naprednija generacija pa sad već ušpricavaju LSD u stabiljku. hehe da nije smješno bilo bi žalosno.
Uglavnom mani se takvih gluposti i ne istina. Nisi probala nista specijalno, naletjela si na malo jacu vutru pa te opralo. I malo se informiraj drugi puta kada ides probati nesto "novo" jer ko zna sta ti drugi puta neko moze ponuditi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.