Majice i podloge za miseve

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ideja je dobra i odavno poznata.ALI eto opet ja sa tim ali ali jebi ga kad ima ALI.Nije problem da se to sve uradi,cak i vise od toga ALI to sve kosta,e sad da cujem jel neko voljan da ulozi par stotina evra(minimum) da napravi tako nesto.Moze da se radi i majica i kacket i duks i nalepnica i podloga,moze sta 'oces al' ko ce to da plati?
 
14.06.2005
31
0
0
44
Pa onaj ko kupuje...evo ja bih kupio jednu maju ako je kvalitetna i lepo dizajnirana...shto da ne...
U stvari mislim da je ideja fantastichna i laka za realizaciju...samo odradite neki fin logo...
 

speedball

Aktivan Član
17.09.2005
142
4
0
www.spidbol.com
kako ono kazu:pLATI PA SE KLATI ::histerija ::histerija ::histerija


To je dobra odeja i nije toliko komplikovana.Sada dolazi nam draga zima pa mogu neke kape (domace)vunene da se ispletu...
::super
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Pa kada bi bilo bar 20-30 ljudi onda bi mozda moglo nesto ovako...tesko.Zamisli da se pojavi neko i naruci da mu se naprave dve kape ili da se odstampaju dve majice.Preskupo.Mora da se pravi odmah veca kolicina,a to opet podrazumeva ulaganje.Ako je neko zaintersovan neka se javi. ~~
 

ArtifeX

Aktivan Član
01.10.2005
72
1
0
Kao sto sam predlozio mozda bi mogao neko da otvori racun u banci i da tamo skupimo neku lovu, e sad pre svega toga treba videti koliko para treba za neki pocetak, sta bi se tacno radilo, koliko bi kostala jedna (majca, kapa ili sta vec) da li bi ljudi upopste hteli da kupuju i da li je sve to izvodljivo (sa racunom u banci itd..\), da ne idemo na blef.

Predlazem sledece:
Akciju maximalnog odricanja i mucenickog zivota narednih dana zarad visih interesa. (kako ovo jako zvuci, hehe)

Grbavljenje u javnom prevozu na putu do skole.
Ili polako pesice (sto i ja praktikujem)
Pauza sa varenjem (ko koliko moze).
Uvucite stomak i stegnoite malo kaish oko pantalona.

I da skupimo dobrovoljni prilog npr. nas 30 * 400 dindzi = 12000 istih.

Ili kao sto ste rekli neki sponzor, ali ko ce danas da sponzorise (ako je necij cale BUDZA zlocko )

speedball: Sada dolazi nam draga zima pa mogu neke kape (domace)vunene da se ispletu...
Ovo je skroz Ok, neke loodacke, totalno otkacene kape (mozda da imaju i neki stek sa unutrasnje strane za dzaju ~) )

i na kraju kada bi se sve to skockalo trebaju i neki ljudi koji su spremni, odlucni i istrajni da to realizuju.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Opet se sve vraca na jednu stvar:

LOVA...

Znaci da se skupljaju pare samo sto niko nema nikakve kreditne kartice i slicno. Svi po 5-6 eura i za koji mjesec imali bih nesto ali...

Nas sponzor sjemenki je trenutno na probnom planu za nas ako nesto prodamo od sjemenki preko naseg sajta davat ce nam oko 30 eura mjesecno. Takodje nam i hosting postaje sve skuplji i skuplji posto nas je sve vise i vise.
 

ArtifeX

Aktivan Član
01.10.2005
72
1
0
Znaci da se skupljaju pare samo sto niko nema nikakve kreditne kartice i slicno. Svi po 5-6 eura i za koji mjesec imali bih nesto ali...

cek, pa zar ne moze isto kao sto skola uzima lovu za skolarinu, kupis uplatnicu popunish sve lepo,
napises broj racuna na koji lova treba da legne, odes u banku uplatis i to je to. ~)

ILI mozda sledece

Ovo je citat jednog lika iz e-maila koji sam dobio pre nekih 1/2 godine,
sto znaci da su se cene mozda promenile:
-----------------------------------------------------
Evo ovako.
Prvo napravis sajt. Zatim otvoris nalog na nekom od sponzora na tvoje
ime i preuzmes kodove koje ces postaviti na svoj sajt i zarada je tu
ne velika u pocetku ali ako si uporan isplatice se!
Posete ti sponzori ne kontrolisu nego ti stavis njihov link na svoj
sajt i koliko ljudi klikne na njega ti dobijas od 0.02 do 0.05 $ (
nije nesto veliko ali sracunaj da imas oko 2000 do 3000 poseta dnevno
sto je jako tesko ali predpostavimo i da ti njih 500 do 1000 klikne
dnevno ). To ti je sto se tice poseta!
Sto se tice toolbara situacija je drukcija. Od sponzora se dobije
html kod tvoga naloga i stavi se u skriptu sajta i kada se sajt otvori
izadje prozor koji postavlja pitanje da li zelite da instalirate
toolbar i ako neko klikne YES ti dobijes novac. Ovde je vazno da imas
sti vise stranih poseta jer se za takve instalacije placa i do 0.20$
dok za balkanske zemlje i okolinu se placa 0.01$ ( kad kazem strane
mislim na severnu ameriku, zapadnu evropu aziju i slicne).
-----------------------------------------------------

Pa sam mislo da neko napravi neku bezveznu stranicu
koju bi mi posetioci vutre "organizovano" posecivali
i kliktali na sajtove sponzora. Lik je rekao, ako se ne varam,
da zaradjuje oko 50-100$! Ako je neko voljan imam negde zapisanu
njegovu e-mail adresu, pa mozeda ga pita koji sponzori dobro placaju
i salju lovu u nasu zemlju.
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
nikad nisam verovao tome...

ali uvek moze da se napravi SMS donation (posaljes sms, skinu ti XXX dinara, vrate ti kod, ukucas kod, dobijes pristup skrivenoj stranici na kojoj jeeeeeeeeee... neki sadrzaj koji je ostalima nedostupan)

sto ja najvaznije, ovo RADI na prostorima ex YU!
 

ArtifeX

Aktivan Član
01.10.2005
72
1
0
I sta smo se onda dogovorili grop:

Ako sam ja dobro razumeo ovo sto ja Kobaja rekeo to bi trebalo da znaci da taj ko napravi SMS dation odredjuje koliko ce biti skinuto, e sad kako se te pare podizu nemam pojma ali ako je verovati Avramu (a nadam se da jeste) to bi sve trebalo da funkcionise.
Sto je mozda i najbolje resenje.

@Kobaja
Odradi to ako se i ostali slazu.