Makeshift all Yellow, Cheese/Lemon Haze

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.08.2014
48
61
18
Odprilike
35. Dan 12/12
75. Dan od klijanja
Temperature su od 22 do 35C
Biljke jedno vrijeme gotovo nisu ni trošile vodu, sada su svaki drugi dan "tužne" (Žedne)
Manje je savinutih listova, na mušicu naletim tu i tamo koji, vjerujem da nisu one iste
Dlačice su sve gušće i gušće. Malo su se izdužile u zadnja dva tjedna (Najviše 6cm)
I dalje su niske (najviši vrhovi jedva dosežu 30cm iznad zemlje)
Ima dosta manjih grana koje rastu sa dna biljke i planiram ih odrezati, hoće to pomoć ostalim cvijetovima?

Sad slike
Lemon Haze
Limun.jpg
Mrcina, prije je bio najmanji. Stabljika je dolje savinuta od LST-a

I Cheese Cheese.jpg
Malo manje vrhova, malo manje miriši, malo manje vode troši.

Chez.jpg

Ovo planiram štipnut. Čitao sam da pruning pomaže da se ostali cvijetovi udebljaju, a za ove niske mi je čudno kako su i izrasli, kada inače nemaju ni svijetla tako nisko i muče se da se probiju kroz gusto lišće od glavne grane.

Pa sad od vas tražim savijet i blagoslov da ih prve capnem i probam što će od ovih biljki bit.
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Pa krajnja je granica,oduzmemo 10-15 dana od prvih pistila,to je oko 20 dana u cvijetanju!Taman!:makaze:
 
27.08.2014
48
61
18
Da, vidio sam znakove viška dušika pa sam sa viškom vode pokušao isprat zemlju, sada su se unormalile, a slike su od sat nakon zaljevanja, pa možda zato...
Da, uz sebe sam imao tu hranu za rajčice, ali kad god sam dodavao gnojivo, dodavao sam ono su guanom. Tada mi se činilo da im fali dušika pa sam to uzeo i koristio.

Edit: I može biti čudan colour balance. Na slikama se listovi čine gotovo plavi dok su u zbilji zeleniji
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
Ja bi to flushao onako posteno sa 5x vise vode od tegli. Zadnjih par litara korigirao ph i dodao pola doze guana. I onda nema zaljevanja barem 3 dana a i vise ako nije pre vruce. Smanji gnojenje i smanji zaljevanje.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
Nakon flusha fakat ne diraj nista. Ne cupkaj ne kropaj ne pinchaj ne prunaj. Moguce da ce se jos vise povinut od viska vode. Pojacaj ventilaciju na max i cekaj par dana dok se lijepo ne osusi i posuda postane lagana. Onda zalijes samo sa vodom pa opet par dana nista pa onda moze pola doze guana. Ako se oporavi i krene dobro cvjetat ces razmisljat o full dozi....al otom potom ;) Tagiraj me kad se posusi zemlja da me sjetis da pogledam ;)
 

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Pa sad od vas tražim savijet i blagoslov da ih prve capnem i probam što će od ovih biljki bit.


Ni slucajno!
Pa kakvi ste vi ljudi ne mogu da razumem...aman covece kakvo capkanje kakva proba o cemu ti to?
Tek sto je formirala hedice ti bi da je sakatis...znam lika sa foruma koji tako isto ko ti proba i na kraju growa ima za dvojku i jednu malu buksnu.
Ne vole ove biljcice takva silovanja pa pregnojavanja i slicne experimente.
 
27.08.2014
48
61
18
Temp 28C
Vlaga... u početku je bilo zagušljivo sada je po starom. (nemam s čime mjeriti :( )
Ventilacija je pc vent 12cm, preko njihove noći su uz mene, moj pc puše po njima, i ja ih lepezom vjetrim. To sad zato što se bojim pljesni, pa želim da se gornji sloj zemlje što brže posuši
 
27.08.2014
48
61
18
Prošlo je nekoliko dana, više ne izgledaju toliko loše, samo vanjski listovi su savijeni
Lijevo: Lemon Haze / Desno: Cheese
TGDR.jpg Tgdr1.jpg

Flush je pomogao (?) gornji i noviji listovi su svijetliji, ali Cheese-u svi listovi imaju suhe špiceve, ako sam dobro shvatio to je pregnojavanje? Što je ironično jer sam zbog toga radio flush. No, što @Stipe kaže?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grisnak

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.383
2.598
Nisi dobro shvatio ;)
Pregnojavanje drugacije izgleda !
Biljka cim dobije klopati pokaze to na vrhu lista.To ne znaci da je pregnojena...vise da je dobro jela;)
 
27.08.2014
48
61
18
O, pa super onda. Hvala.
Prvi mi je put pa svaki puta kada se biljka promjeni mislim da nije dobro.
Usput. Jedna miriši po narančama, druga gotovo nema nikakvog mirisa. Jel to dobro?
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.016
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Kad su vrhovi tako spaljeni to hoce i od viska N-a a i isto tako i od zemlje ;)
Ja sam skoro zavrsio taj lemon i ono sto sam naucio iz tog growa da taj strain ne voli vodu,znaci minimalne kolicine vode za njega idu. Zemlja je znala biti suha po tri dana i nije pokazivo simptome da je zedan.
O,druga gotovo nema nikakvog mirisa. Jel to dobro?
Lemona sam zavrsio bez filtera jer se uopce nije ostjetio,meni se pokazalo kao dobro jer sam sacuvo filter :D
 
Poslednja izmena:
27.08.2014
48
61
18
Ja sam skoro zavrsio taj lemon i ono sto sam naucio iz tog growa da taj strain ne voli vodu,znaci minimalne kolicine vode za njega idu. Zemlja je znala biti suha po tri dana i nije pokazivo simptome da je zedan.

Isto tako je i kod mene. Samo uz njega imam i cheese koji kao manja biljka traži više vode, pa sam uvijek jednako davao i Lemon-u.

Super mi je što imamo isti strain. Sve o razvoju mogu kod tebe pogledat