Marihuana štetnost - je li moguća ova teorija?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ja bi rekao da se budite odmorni, pa vam se cini da ste high, glava se ocisti od svih nepotrebnih gluposti tipa: joj , di mi je mob. ili di mi je nestao USB i sl.
znaci nestaju razlozi koji uzrokuju stres u "modernom" nacinu zivljenja, bar na neko vrijeme.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Trava bi možda u nekim normalnim okvirima života,tipa....posao za koji si plaćen,familija,izleti,putovanja,uživanje u životu punim plućima i sl.......napravila i poneku lošu stvar sigurno.
Ali u okvirima naših života,pomaže više nego što odmaže.Moje mišljenje.
Kad zapalim ne sanjam.Ako sam dovoljno odspavao....odlično.Ako sam malo odspavao....dobro.Ne boli glava.
Međutim kad ne zapalim...onda sanjam.Ali sam se ispraksao valjda tokom života da ponekad znam reći sam sebi u snu...daj,koji ti je *****,budi se.Vidiš da sanjaš.
E sad,da li je štetna ili ne....
Evo ovo jutro,jeseni gospodnje 2011,odspavao sam nekih 6 sati,nisam ništa sanjao:),odmoran sam i moram podići 400 kn iz crvenog da platim struju za pretprošli mjesec.
Uopće niti ne razmišljam o štetnosti jer ima gorih stvari.
 

Pike

Banned
Banovan
18.07.2011
11
2
0
36
Kod mene je slucaj da kad sastavim dva dana napusen, imam nedostatak sna, mrzovoljan sam i neraspolozen i znam da budem vrlo neprijatan u nekim situacijama, opsta nervoza, ali to prodje kad pustim neku blejacku ziku. :pat:

A za smanjene kapaciteta trenutke memorije sam siguran, ali ponekad je i to dobro, ne pamtis suvisne stvari ono sto je bitno zapamtices :icon_lol: Al sve zavisi od tipa vuje i koliko je bilo pljuge u mixu, posle cistaka ovoga pola nema, inace jedna popusena cigara u meni izaziva muku i povracanje pa to kad se slozi sve, vuja nije kriva cao :sun2: