Med i voda

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.434
188
Eternia
Ja znam kako ja, ostali nek se izjasne.
Znači obično navečer ne baš svaki dan, uzmem meda i jedno 10dg orasa, pola litre mlika i cca pola kile kozjeg sira, može i posni.
I tako to smažem dok odgledam neki film i znaš pravo mi je dobro baš to sve tako ...

A svrha je da mi ubije glad kad sam naduvan ko tele. =)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
8.013
34.437
2.598
da,da med i orasi su dobri ako( tinki vinki) ima problema sa kompresijom..........drevna vijagra:bananabang:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: okonetovan

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
8.013
34.437
2.598
ja recimo koristim med poslije peroksida...........kazu mudriji kako on nahrani bakterije koje je pokosio Hidrogen.peroks.Da si malo trazio po forumu naletio bi na tu informaciju kako god okrenes..poz
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
ja sam koristila melasu, kasicicu na litar vode, 2-3 puta pred kraj cvetanja, kad vec vise neces da gnojis, a zao ti da budu gladne
 

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
opa cupa je napisao(la):
ja recimo koristim med poslije peroksida...........kazu mudriji kako on nahrani bakterije koje je pokosio Hidrogen.peroks.Da si malo trazio po forumu naletio bi na tu informaciju kako god okrenes..poz

Jbg izvini trazio sam i kucao na search i nista zato sam i postavio pitanje nisam od onih koji na brzinu hoce sve, dugo sam clan i trudim se da budem korektan. Znaci odgovor je da med , kamilica zamenjuju hranu kad prestanem gnojiti i za obnovu pozitivnih bakterija.
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.295
163
ma samo med (ili melasa)...zahebavao sam se za kamilicu...mislio sam da si skuzio...no hard feeling :)
 
06.08.2012
1
0
1
39
Ja imam informaciju,koju nisam prakticno potvrdio da mazanjem meda po stablu biljke do prvih grana,izazvia mrave koji napadaju biljku gde ona branjenjem povecava nivo thc-a,dakle samim tim utice na kvalitet.
E sad da li je neko objektivan da o tome nesto kaze i da mi potvrdi da li je tacno,tj da li to tako funkcionise ? :) Hvala unapred pozzzz.