ekipa koja uzgaja vani po šumarcima i šumama, kako?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.01.2024
28
96
13
28
ok, ovo pitanje je za ekipu koja uzgaja vani po sumarcima i sumama, zanima me kako i koliko je rizicno? mjesta gdje ja zivim, okolne sume su obicno sa obje strane opkoljene livadama na kojima se sadi kukuruz, zito i ostale stvari, tako da ocekivanje traktora, kombajna i ljudi je na max. i da stvar bude gora, oko suma ima dosta ceka i lovci se znaju tamo skupljat, tako da imam osjecaj da bi sađenje na tim mjestima bilo od visokog rizika, ili mozda ne bi? ne znam stvarno, trebao bi mi neko ko ima iskustva u sađenju na takvim mjestima objasnit kako i šta. jos jedno noobovsko pitanje, sadit negdje u sumi ne bi bilo dobro jel? pretostavljam da bi unutar sume bilo premalo direktnog svjetla ili sam u krivu? ako neko procita ovo sve i odgovori, zahvaljujem se do neba!
 
  • Haha
Reactions: Сјај

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.339
9.906
256
Haj prvo pročitaj pravilnik dok nije kasno :) otvaraš teme nepotrebno, postavljaš pitanja na koja je već odgovoreno milion puta :)
Upoznaj se prvo sa forumom, i pravilnikom obavezno, pa ćemo onda lako

Dobro nam došao!
 
22.01.2024
28
96
13
28
Haj prvo pročitaj pravilnik dok nije kasno :) otvaraš teme nepotrebno, postavljaš pitanja na koja je već odgovoreno milion puta :)
Upoznaj se prvo sa forumom, i pravilnikom obavezno, pa ćemo onda lako

Dobro nam došao!
doslovno sam se maloprije registrirao i ne snalazim se na forumu bas (ocito) ne znam sta se prije pisalo i gdje, pa eto postavio sam sta me zanimalo, ako nekom smeta neka ukloni jbg, ne znam haha