Medical Sativa Grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Happy rabbit

Aktivan Član
12.10.2013
110
493
63
38
الدار البيضاء
..mreža je montirana,sada je samo treba popunit. :) U nedjelju im je mjesec dana,tako da od nedjelje prebacujem na 12/12...
2gx0187.jpg


sls42c.jpg


a ovu sam uslikao kod frenda,power flower je poludio,raste mu list iz lista... :watchplant:

2rg27td.jpg
 

Happy rabbit

Aktivan Član
12.10.2013
110
493
63
38
الدار البيضاء
Iskreno,mislio sam ih pustit duže,ali to mi treba biti gotovo do kraja 4. mjeseca. Nakon toga imam neke obaveze tako da neću imati nikakvog vremena za botaniku.
A koliko sam pročitao i vidio na slikama,od kad ih prebaciš na cvijetanje one narastu još toliko,a pogotovo sative da se dosta rastegnu u vrijeme cvijetanja. Živi bili pa vidjeli.
Zato se nakon ovog growa vraćam na autose,nekako mi se više sviđa kako oni rastu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

Happy rabbit

Aktivan Član
12.10.2013
110
493
63
38
الدار البيضاء
Stigao digitalni Ph metar sa ebaya...
s1ruoy.jpg

Nakon kalibracije,odmah sam obavio testiranje vode....
Voda sa špine - 7,2 ph
Destilirana voda - 7,3 ph
Kišnica (koja je 7 dana bila u plastičnoj kanti) - 8,0 ph :wacko:
Kasnije ću izmjeriti ph sviježe kišnice,baš me zanima....

Na putu je još cfl 105w 6400K za mini home made vege box,pumpa i kamen za ozračivanje vode...

Cure fino napreduju,jedna već bacila pistile. Napisao bi i koja,ali sam tek sad skužio da kada sam ih presađivao,nisam zaljepio naljepnice sa imenom na veće vaze... :balls: ..i sad neznam koja je koja... :sadbanana:..ali nije bitno,sve će biti fine kad se zapali.. :hippy:
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Iskreno ja ti ovako nevidim nikakvu svrhu mreže pošto vegetacijom nisi ispunio njezinu svrhu jel...ovako ti ko prvo samo smeta,kao drugo umanjuje svijetlost koliko toliko...
Još pošto je Sativa u pitanju mislim da ti je realnije ocekivati od trenutka kad si prebacio na 12/12.... recimo 90-100 dana do berbe moguće i više
Takoder mislim da previše kompliciraš sam sebi sit.mnogo toga radiš odjednom a malo toga radiš kako treba,također probaj se oteti uvjernja da mora biti gotova da mora ovo da mora ono....riječ mora ne postoji u ovom hobiju..itd
Za ubuduce bi ti savijetovao zdraviji ptistup svemu ovome sa sto manje kompliciranja i mislim da ceš imati lijep uspijeh na kraju
 

Happy rabbit

Aktivan Član
12.10.2013
110
493
63
38
الدار البيضاء
Zaboravih napisati,..jučer sam maknuo mrežu,i napravio LST,..ljepše mi izgledaju kad ih ja svežem,a i kao šta ste već rekli,lakše se radi oko njih..
A šta se tiče harvesta nadam se da se neće toliko odužit,za ove vrste piše da cvjetaju od 8-10 tjedana....(Haze berry - 9-10 weeks,Dance world - 8 weeks, Royal Highness - 9 weeks)...no,kako god bilo,čekati se mora.. :pilot
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
tesko da ce ti i jedna od njih biti gotova ispod 10 nedelja,ipak su to sative,
a pusti ti njih sto kazu o cvetanju(skoro uvek slazu za 1-2 nedelje).