Memphisto Gold Glue & Sour Livers LED - Biotabs

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
BrokulaBranko

BrokulaBranko

Aktivan Član
02.10.2018
197
638
93
35
Mephisto tako krece oko 20og dana. 4AM mi je bio i prvi put mali,morat cu opet radit kao lst.. Mene je strain zadnji put odusevio a skido ga ranije . onaj criminal plus govno, AbC 50/50. Najvise jos volim Samsquatch O.G

OP
OP
BrokulaBranko

BrokulaBranko

Aktivan Član
02.10.2018
197
638
93
35
Neki updajte da bacim.. Nesto tu je stima, al me realno u ovoj covid19 situaciji nije briga..Radim s bio bizzom nakon pa ono bit ce tu svega.. ne mjerim ph vec radim napamet.. ugl. 4 assed monkey opet.. I uspio sam ubit drugih 10 sjembi uz ove sve mephisto.. 150e bila narudjba..

Prilozi

OP
OP
BrokulaBranko

BrokulaBranko

Aktivan Član
02.10.2018
197
638
93
35
Mali uodatd..Opet sam neki k... uHebo s automatima, 30 cm su "visoki" i vec su poceli cvjetat.. Al me zato ova bih outdoorka odusejvljava.Bio zslit u pon i danas..Sokiro se..Uduplale se skoro.. Stavio sam ih na 12/12 u pon.. Najaca stvar od 4 isklijale sve zenske!! Kako ujebajem ove autoae u zadnje vrijeme poceo gledat foto breedere. Zasad sam zapeo na cannaradu (skup pun kur.. zA moj #skill) i mosca seeds.. Od eu Paradise seeds..

Prilozi

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
1.195
3.596
188
nije to toliko strasno...automati se uduplaju u cvetanju,samo rokaj dalje i ima da se iznenadis... :)

• Sviđa mi se
Reactions: xx_tani
OP
OP
BrokulaBranko

BrokulaBranko

Aktivan Član
02.10.2018
197
638
93
35
nije to toliko strasno...automati se uduplaju u cvetanju,samo rokaj dalje i ima da se iznenadis... :)
Ma bojim se da mi ne budui stocky imo sam vec takvih ajme biljki.. Onda lst ili tako neke fore moram sljakat da ju sto vise otvorim..
Mada nemora bit da ce failat po yiledu..
Ova domaja me vise zanima kako ce ispast..

• Sviđa mi se
Reactions: Saša443