Mentor Tarzan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
24.05.2016
25
20
8
Mozambik
Za ovo se slazem sa Tarzanom da koristis vise sa P(fosforom), ali da ih zalivas...zasto to kazem, zato sto sam na par zavrsenih dnevnika uvideo biljoze na koprivi i na ovim hemijama kad krene cvetanje, i sto kaze jedan od nas forumasa(ne bih je otrovom prskao, ionako to posle trebam da palim)...sad vidi makar u toku cvetanja da se "mozda" zadrzis na 1kg(koprive):10L(vode) i ostavis u nekoj kanti da ti odstoji 24h...prirodni insekcid i najjaca prehrana za bilo koju vrstu biljke sto se tice i same vegetacije, a i samog ploda...
P.S. Radice sa ljudima malo vise iskusnijim u poljoprivredi, ionako kroz razgovor pitam jednog od njih "dobro ako narod tako prica da si na mnogim seoskim sajmovima uzimao ta prva mesta sta si onda koristio za veci plod(aludirajuci mu na krastavac, papriku, paradajz i td...), ee sine da ti kaze cika Ljube nemas jace od koprive i vode, upamti to sine!!" :)
 
15.07.2016
17
3
3
Lave krano sam da gnoim sa ovim za cvjetanje GREEN GARDEN NPK 4.6.6 prije 10 na kante od 25l sam stavi po 2,5l vode sa ovim za cvjetanje dali je to ok. I trebo sam i danas al ovi dana je padala kisa i zemlja mi je totalno valzna dali da saceam malo.NA upustvu pise svaki 10 dana da se zaljeva sa ovim za cvjetanje.
 
12.08.2016
4
0
1
34
Evo samo ovoda te pitam ovde posto me sad sok strefio kad sam video....:D

Stajala je najnormalnije, tek je krenula da raste. Dosao sam kuci i dodao djubrive za vegetaciju i malo vode dodao. Kako sam sipao vodu savila se po zemlji. Dok sam nasao negde na forumu da je treba ispraviti i dodati malo zemlje, njoj su se listovi na gore okrenuli. Sada stoji uspravno, ali su listovi izopaceni. Jel to ok, sta da radimo...???
 
24.04.2016
84
122
33
52
Za ovo se slazem sa Tarzanom da koristis vise sa P(fosforom), ali da ih zalivas...zasto to kazem, zato sto sam na par zavrsenih dnevnika uvideo biljoze na koprivi i na ovim hemijama kad krene cvetanje, i sto kaze jedan od nas forumasa(ne bih je otrovom prskao, ionako to posle trebam da palim)...sad vidi makar u toku cvetanja da se "mozda" zadrzis na 1kg(koprive):10L(vode) i ostavis u nekoj kanti da ti odstoji 24h...prirodni insekcid i najjaca prehrana za bilo koju vrstu biljke sto se tice i same vegetacije, a i samog ploda...
P.S. Radice sa ljudima malo vise iskusnijim u poljoprivredi, ionako kroz razgovor pitam jednog od njih "dobro ako narod tako prica da si na mnogim seoskim sajmovima uzimao ta prva mesta sta si onda koristio za veci plod(aludirajuci mu na krastavac, papriku, paradajz i td...), ee sine da ti kaze cika Ljube nemas jace od koprive i vode, upamti to sine!!" :)
Hvala druze na savetima.Kopriva ne moze da skodi nikako,pa cu jos veceras nabrati I potopiti da odstoji.
Meni su bioze poprilicno velike,za jedno zalivanje mi treba 25 l.vode ili sta vec stavljam.
Ovaj preparat od floraline MIT GUANO je priznat kao OK staf.
On je napravljen od"Guano morskih ptica"i 3% organskih materija.Pazim da stavim sto manje insekticida I dr.gluposti,jer kako sam rece,ja cu to da varim posle.:let::vozdra:
 

Anastazija

Banned
Banovan
04.02.2016
22
40
13
38
Sta mislis bil ovu gnojio,,nekak ko da gube listovi boju
 

Prilozi

  • Screenshot_2016-08-12-21-49-07.png
    Screenshot_2016-08-12-21-49-07.png
    814,7 KB · Pregleda: 31

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
Mozes ali ne pretjeruj opet, zabij 2-3 kolca uz glavne grane i privezi spagom (ne vezi cvrsto) poslije tog mozes maknuti ovo cime si vezao, dobio si isto a biljka je sad stabilna + manje uocljiva nego sada s ovim sivim trakama, poz
 
24.04.2016
84
122
33
52
Zapoceo sam dnevnik.Reci mi iskreno sta mislis,gde gresim,sta da pomenem.U stvari receno mi je da ne mogu jednostavno da nastavimgde sam stao.Kako sad?Pisem dalje solid na kraju?
Reci mi molim te,hvala i ne lupim mi negativne poene.;-)
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
Vidio sam, dobro je sve. Mogao si staviti jos slika izmedu prvog posta di su male biljke i ovih zadnjih di su biljke u sadasnjem stanju ( velike) ako imas. Ali sve oke, mozes nastaviti dnevnik naravno, malo je kasno ali bar cvjetanje ces predstaviti od pocetka do kraja. Pises sve sto radis oko njih i s cime ih tretiras, objavljujes u dnevnik svakih 5 do 10 dana i to je to.

Negativni si dobio zato sto si davao savjete ljudima ovdje umjesto mene, unatoc 2 upozorenja da to ne radis. Poz
 
24.04.2016
84
122
33
52
Vidio sam, dobro je sve. Mogao si staviti jos slika izmedu prvog posta di su male biljke i ovih zadnjih di su biljke u sadasnjem stanju ( velike) ako imas. Ali sve oke, mozes nastaviti dnevnik naravno, malo je kasno ali bar cvjetanje ces predstaviti od pocetka do kraja. Pises sve sto radis oko njih i s cime ih tretiras, objavljujes u dnevnik svakih 5 do 10 dana i to je to.

Negativni si dobio zato sto si davao savjete ljudima ovdje umjesto mene, unatoc 2 upozorenja da to ne radis. Poz
Znam za negativni,zasluzio sam,mada sam mislio da idem u privatnu prepisku,sto nije opravdanje.
Pogledaj nastavak dnevnika:respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan
24.04.2016
84
122
33
52
Mentore,reci mi treba li da me brinu jutarnje temperature ispod 10°c?
Ako da,sta treba da radim?
Hvala
 
15.07.2016
17
3
3
Lave moj sta da radim ova jedna je 100% zensak a druga mi je kriticna sta da radim jel moram da je sjecem a i na njoj ima i zenski cvjetova al vecinu izbijaju mala jaja.Dali da je pustim jos malo da cvjeta i sta mogu od nje napravit.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme

Odgovora
0
Pregleda
60K