Mentor Tarzan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
24.05.2016
25
20
8
Mozambik
I to je u procesu tvog mentorstva, a ovo mi je bilo amatersko zabadanje, pa sam se dozvao pameti nakon tvoje kritike...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

matatata43

Aktivan Član
02.01.2016
145
387
63
image.jpg image.jpg image.jpg Ljep pozrav mentore tarzan :)
Ako bi ste htjeli biti mentor imam slj pitanje: zamjetio sam na biljci par zuti listova? Imam li razloga za brigu? Tj da krenem cepat sa nekom hranom ili sta? Dosta je stara za sada nez tocno kolko cc (2,5mj), jednom topirana u 35 l tereamagme..(eo slike pa ti prosudi)
 
28.01.2013
9
0
1
31
Pitanje u vezi skakonja. Primjetia sam na biljkama da ih lagano glodju skakavci i ima sam vrimena dns od 10 do sada da nesto smislim pa sam se odlucia za onaj koktel od cesnjaka i paprike. Znaci u 11 sati sam ubacio 4 glavice cesnjaka i oko 3 grama ljute paprike u prahu u bocu vode 1.5l tako stoji vec 5 sati. Znam da treba 24 ali jbg nemam vrimena. Sto kazete jeli dobar omjer cesnjaka i paprike?
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
@v0xy kao sto sam ti rekao to je jako mali razmak izmedu biljki, nadam se da imas jos sjemenki i da ces napraviti kako sam ti savjetovao, na kraju ces vidjeti razliku kad napravis kako treba i ovako kao sa slika.

@borelee dobar je da, ako ne uspijes odbiti nametnike s tim bio insekticidom kupi vrecicu od 4gr actare to ce sigurno rijesiti problem ali bolje prvo probati na prirodan nacin ;)
 
24.05.2016
25
20
8
Mozambik
Da da, imam vec neke i u casi, isklijale su i svaku posebno u casi jogurta, a ove cu da premestim nece ovako biti, ali mi je lakse iz ove zemlje posle da ih prebacim, nego iz beton zemlje.
 
28.01.2013
9
0
1
31
Dodano je jos suhe koprive u koktel ja mislim da ce im biti super jer mi se sa samom koprivom prije nekoliko godina pokazalo odlicno :) i jos ce dobiti u zalivanju neku bisnu vodu stajacicu kojoj je ph 7,5 i ima zaba tamo i svega ali im nece smetati zato jer je outdoor ✌
 
25.04.2015
8
5
3
13318799_1176578532366323_1424310874_n.jpg 13318829_1176578572366319_1313405794_n.jpg 4tog aprila sam izbacio iz mh sobe critical hog,foto periodne su,znaci nisu automatici posto ima i automatika iste sorte,sa obzirom da je vrm uzasno bilo,bile su pod najlon kad je kisovito,i preko nocii,,inace devojcice su sada po 1,20 u visini,ugumane listovima i zdrave pustile su pastile i sve to,sad zanima me da nisam pogresio sto sam ih toliko rano izbacio,da ne ostanu bez cveta?Hvala u napred :D
 
Poslednja izmena:

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
pistile* :) nisi pogrijesio, vratit ce se u vegetaciju a brat ces u 10-om mjesecu kad se i bere outdoor, samo opusteno. ako su vec sada 1,20m biti ce opako velike do kraja ;)
 
25.04.2015
8
5
3
pistile* :) nisi pogrijesio, vratit ce se u vegetaciju a brat ces u 10-om mjesecu kad se i bere outdoor, samo opusteno. ako su vec sada 1,20m biti ce opako velike do kraja ;)
Hvala jos jednom druzee,listao po dnevnicima i listao ali nikako da nadjem slicnu situaciju,sreca pa sam naleteo na tbb,konacno neko da mi ulije vere,pusticu koju slicku kad budu u procvatu ako budete hteli.. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan
30.04.2016
11
2
3
39
20160528_150715.jpg
vole sunce,bilo vruce izbacim ih na suncynje i odma krenuo drugi paf kistica za samo par sati :) .
ovo je slika od neki dan nissm mogao prije da se javim. svi su krenuli iz zemlje. e sad sam ubacjo i caramelinja na klijanje pa u polje :) .
mislim da ce stici odratiti proces jer po prospektu do 7-8nedelja zavrsava. nek bude i do sept bice exetra :) .
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
naravno da vole :) ostavi ih tako 10-15 dana pa onda presadnja na sajt. a taj caramelinjo ako cvjeta 7-8 tjedana to ce biti gotovo pocetkom 10-og mj.
 
02.04.2015
84
109
33
Sinoc sam kontaktirao tarzana i no joke u pm jer mi je trebao hitan odgovor jer nisam mogao da se zadrzavam na tom mestu morao sam da krenem. Receno mi je da se javim ovde, da bi i drugi videli i pomogli nekom clanu povodom mog problema. Copy-paste PM

Zasadio sam u malu saksiju dok naraste malo, florabela(zuta) i stavio vermikulit, sad kad polijem voda se zadrzava na povrsini ne upije odma, sacekam 2-3min dok se navlazi zemlje i kad krenem opet da polijem zemlja ne upija, nego prolazi skroz uz saksiju i odma krece da curi, kad pomerim povrsinu zemlje, samo 2cm je vlazna ostalo suvo, cekao sam 5 min i opet polio ista prica.

Odg. od tarzana: to onda nije florabela ako ne upija, kod takvih supstrata moras jace zaliti dok ne procuri voda kako treba, sacekas pa kad krene voda prema dolje onda mozes zaliti normalno

I odg. od no joke: uzmi neku grančicu, ili olovku pa malo izbodi po površini, i onda kad popije prvu mlaz bude krenula piti normalno.

Da se nadovezem na tarzanov odgovor: Zemlju sam narucio preko interneta, da je nebi reklamirao mislim da je jaka firma, ocekujem od nijih dobru robu... prvo zalivanje je bilo ok kako sipam vodu tako upije i zemlje se slegne na dole vec od drugog zalivanja krece taj problem naveden gore. kad pomerim tih 2 cm vlazne zemlje i samo sipam kap vode ta kap ostaje tu ne upija wtf.. Probao sam malopre sto mi je No joke rekao, i kao da ima napredka nisam mgao lepo da vidim a i bilo me strah da ne iskidam previse koren. Jedino da je presadim u vecu saksiju i da miksam s jos necim zemlju, jel bi sitan pesak znacio nesto?
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
koristim istu zemlju i nemam tih problema, tj. nije da bas ne pije vodu, uvijek prvo zalijes malo pa sacekas da voda krene prema dolje, da probije tu "koru" taj gornji dio, poslije toga ide lagano ;) a jel to indoor ili outdoor uzgoj i u kolikim su posudama biljke sada
 
02.04.2015
84
109
33
tako sam i uradeo, posto saksija nije puna zemlje jer od prvog zalevanja se slegla 2-3 cm, i sad kad sam ja polio napunila se do vrha sa vodom ja sam to tako ostavio i otiso na drugu stranu posle nekih par minuta sam se vratio to sve lepo upilo i krecem normalno zalevanje medjutim meni vec krece da curi, bilo mi je cudno kako vec krece da curi to mi je nemoguce bilo nisam sipao ni pola deci vode ona krenula da curi, meni je samo povrsina vlazna ostalo ide uz kraj saksije i tu curi, sredina zemlje suva kad pomerim mali sloj zemlje to je sve suvo, na tu suvu zemlju sipam samo kap vode ta kap ostaje tu i ne upija. inace je outdoor, 1l saksija
 
30.04.2016
11
2
3
39
automatice ove big devil ostavljam u boxu . sudjeno im je vjdstaka da rastu haha... imama jos 15sjemenki automatica . dali sa i njih izbscim vani ?.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
@Vujadinn zalij kako treba a ne s pola deci, neka curi samo ti fino zalij ;) nemoras presadivati u vece osim ako planiras saditi u kantama, mogao bi zalijepiti koju sliku ovdje da vidim kolike su, mozda su vec spremne za presadivanje na sajt :)

@grozdana moze sadi out, rupe napuni s dobrom zemljom, u male case 0,5l prvih 10ak dana pa onda presaduj u rupe van i bit ce bombon ;) samo molio bih da se drzis pravilnika, nista iznad 10 biljaka outdoor nije dozvoljeno :) poz i sretno, samo pičite :thumb::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme

Odgovora
0
Pregleda
60K