Mentor Tarzan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.05.2015
21
2
3
46
Eh sestru mu naguzim, najrazvijenija biljka. Jel vredi da sacuvam to na drugu lokaciju? Moze od njega neko ulje il hash? Vredi li sta uopste muska biljka?
 
18.09.2015
123
86
28
Šta jede prve listove biljkama starim 4 dana?
U sred zime nisam imao taj problem.
 
18.09.2015
123
86
28
Leaf Miners mi je stigao na poklon sa semenkama. Postoji li mogućnost da se semenke očiste pre sadnje? Predpostavljam da se nametnici ne pojavljuju niotkuda.
 

Zmajmun zemljanin

Aktivan Član
15.05.2015
224
371
63
Barbados
Tarzi pojavio mi se power mildew 90 % sam siguran da je to ... Na automatiku koji je cveta 42 dana i pustio bi ga jos nedelju dana i sad ne znam dal da skidam ili ? :S koje posledice ostavlja taj power mildew i kojim nacinom da susim hedove da suzbijem to ? DSC04506.JPG DSC04506.JPG
 
Poslednja izmena:

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
@Dim92 otkud leaf mineri u sjemenkama hahah :) jesi siguran da su crvi, daj neku fotku da vidim sta je, uklonis list di je crv i bacis, ili ako su male spricaj actarom ili necim sl. Nametnici su dosli iz zemlje ili negdje sa strane, sigurno ne u sjemenkama :)

@majmunidzou powdery mildew* ili pepelnica,daj fotku da vidim jel to to, vjerojatno je to botritis, uobicajena plijesan u cvjetanju. Siva plijesan a hedovi su naizgled truli ili "osuseni" ako ces drzati jos tj. dana izrezi zarazene dijelove ali oprezno i ne dodiruj zdrave hedove prstima ili skarama kojima si uklanjao,susi na dobro prozracenom mjestu, ja sam prosle god isto imao plijesan na nekim automaticima i brao sam otp u ovo vrijeme, osuseno na suncu i isti dan u teglice ;)
 

Zmajmun zemljanin

Aktivan Član
15.05.2015
224
371
63
Barbados
Evo slika , nema pljesnavila vreme je ekstra suvo , ima poneki calix da se susi ali to je sve... Evo ove bele tackice po listovima ima ih po celoj biljci i kao da se siri. Znaci mogu da prosusim na suncu za jedan dan i u tegle ? Ne moram da je susim 2 3 dana u mraku ? :D DSC04495.JPG
 

matatata43

Aktivan Član
02.01.2016
145
387
63
image.jpg image.jpg image.jpg Poz mentore, ovako doslo mi do problema sa mojom biljozom biljke s kush #1 znaci laganini su mi zutili listovi po njoj nista strasno dobivala je jednom tjedno plantellu list i to duplu dozu i onda dojdem za 15 dana da je vidim i najdem masu zuti i masu trulih listova.. Znaci dali je ona i dalje gladana? Il jednostavno da ih skidam stalno il sta,Jer je stvarno mrcina sad postala evo par foto pa vidi
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    113 KB · Pregleda: 48
24.04.2016
84
122
33
52
Mentore imas li savet kako da podignem(stabilizujem) vrhove biljaka.Poceli su da padaju od tezine.Samo nemoj ono kolac pa kanap,mora da ima nesto eleegantnije da ne ostetim koren.
Ne zaboravi,moje bioze su u kantama,visina im je 150 cm.
Hvala;-)
 

Profesor Baltazar

Aktivan Član
24.06.2016
179
1.699
143
Amsterdam
Pozz mentore! Jedno pitanje imam.....Imam jedan White Widow auto od Pyramidseeds-a,proklijan u maramici i izasao iz zemlje 23.07.Posto danas i sutra nece biti nesto sunca(oblacno) mogu li ga staviti pod stednu da mi se ne izduzuje vani? Jos jednom lijepi pozdrav i hvala unaprjed na odgovoru!:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
@matatata43 slabo vidima na ovim fotkama ali izgleda kao neko fizicko ostecenje ili neke grane na biljci ili korijena.

@Igor SD bocne grane zavezi uz glavnu granu, jedan ili dva kolca koja ces nekako uz kantu privezati ili zalijepiti i onda stabiliziraj biljke, korijen netaknut a napravio si sto si zamislio.

Prvo i zadnje upozorenje nemoj vise odgovarati umjesto mene i davati svoje savjete, zar ne vidis da su tvoji prosli komentari obrisani,nemoj to vise raditi.

@Profesor Baltazar samo sadi ;) mozes staviti pod stedne naravno, bit ce to super :)
 
26.07.2016
3
0
1
26
Pozdrav i dobrodosli u moj mentorski kutak, ja sam Tarzan i ovdje se mozemo dogovoriti za mentorstvo.

Najvise pomoci mogu pruziti u "Outdoor" uzgoju a najmanje (zasada) oko sklapanja elektronike i LED rasvjete. Ako imate problem do rjesenja tog problema lakse cemo doci ako postavite fotografiju.


Ovo su 4 najbitnija teksta na forumu koja je dobro procitati prije bilo kakvih pitanja:

Pravilnik
Vodic za unutrasnji uzgoj (Indoor)
Vodic za vanjski uzgoj (Outdoor)
Kanabis ulje - Izrada, doziranje, djelovanje


Za sva pitanja oko uzgoja i foruma stojim vam na raspolaganju. ;)

Sadimo zajedno! :)

LP




Pozdrav, registrirala sam se ali ne znamkako poslati poruku haha...zanima me.nesto vise o zemlji humofin...cure su dvije northern lights od white label seeda..dali smijem izmjesati humfin sa preliteom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme

Odgovora
0
Pregleda
60K