Mexicana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

TEHACEOSAURUS

Aktivan Član
29.12.2006
222
459
63
Balkan
Dakle, prije 3 dana sam ih zalio sa po 7.5 litara vode i onda plantela petunije sa po NPK 4-5-7. Evo i danas sam ih zalio sa po 10 litara čiste vode bez plantele i evo napokon bolje fotke spola, izgleda žensko največa biljka!!!
P.S.
Jako je nazgodno uzbrdo nositi 25 litara vode na +38 celzija!!!
100_3085.jpg Clipboard01.jpg Clipboard02.jpg
 
Poslednja izmena:

TEHACEOSAURUS

Aktivan Član
29.12.2006
222
459
63
Balkan
Lišče isto ostalo, al ga ima! Ne širi se, što je bitno, al danas sam bio sa po 10 litara obadvije zalio imam skakavaca na siteu stotine! Srećom ne diraju mi biljke, puno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

TEHACEOSAURUS

Aktivan Član
29.12.2006
222
459
63
Balkan
Dragi moji i drage moje, danas je 10 dana kako nisam bio na siteu, bilo je par dana sa pljuskovima, nadam se da ce biti dovoljno! Mentor Chili mi je rekao da mogu na godisnji na more 10 dana bez zalivanka jer je outdoor sistem! Poslusao sam ga, ako bog da sutra sam na siteu i detaljno izvesce podnosim o stanju na terenu!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dvadeseteGaSim

TEHACEOSAURUS

Aktivan Član
29.12.2006
222
459
63
Balkan
U roku od 10 dana ženka je tijelom napredovala, a cvijetova nigdje, s time da se pojavilo još pistila, a biljka pored nje nije pokazivala znake spola prije 10 dana, a danas mudonja sa ogromnim brojem kesica. Odmah odstranjen!
Prva slika je ženka, a ostale su mudonja, na zadnjoj je odsječen i uspoređen sa bidonom od 5 litara!
Kasnije kada sam izmjerio bio je 190 cm visine, šmrc, šmrc!
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

TEHACEOSAURUS

Aktivan Član
29.12.2006
222
459
63
Balkan
17 dana prođe, kiša je zalijevala, a sunce milo i onda 5 dana ni kapi sa nebesa i tu se pojavim ja, danas, sa 10 litara vode i 3 litra NPK 4-5-7! Ovo sam zatekao:
preko 2 metra visine, dosta cvjetova veličine 3-5 cm!
P.S.
Definitivno nije Indica, mjenjam ime dnevniku (opet)!
1.jpg 3.jpg 4.jpg

hehe, super je ovo, to je garant indica iz one oblasti meksika sto je zovu avganistan ;) al ok su biljke, i garantujem da su hibridi. sad feno na sta vise vuce tu i tamo, al pre ces u africi naci indicu nego u juznoj americi. cak ces pre naci i ruderalis, al on nije uvrsten u indike neg podvrsta sative. samo furaj, kad poberes i zapalis bice ti svejedno, dobro mora ispasti. sretan grow, dodacu navodnike u naslov, da neko ne pomisli za ozbiljno pa krene googlati ;) ti sa indicom a ovaj sa sativom, svi u mexico, ponovo je u modi :)
Kingu, može li promjena imena dnevnika, opet? Neka se zove samo Mexicana, ipak je hibrid, a čemu najsličniji, vidjet čemo!
 
Poslednja izmena od urednika:

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Cestitam na cuti,super izgleda,lepo je pazis :)
Nemoj odredjivati dal je indica na osnovu visine biljke i listova,nije ti to merodavno,znaces kad je zapalis.
Ja trenutno imam sensijev Guerillas gusto indoor,nikad ne bi rekao da je 90% indica :)
guerrilla-s-gusto-photo.jpg

Samo lagano do kraja i bices zadovoljan u svakom slucaju sta god da je :)
 

TEHACEOSAURUS

Aktivan Član
29.12.2006
222
459
63
Balkan
Stipe: Hvala na promjeni imena, na početku growa sm temeljem listova mislio da je Indica, a sad vidim da je hibrid!

Samo bože više sunca da dobro uzriju!