mini grow box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.12.2006
41
2
0
da vidimo hocel se moci growing zavrsiti pod ovakvim uvjetima :D od sad pa do zavrsne faze sa 3000 lumena,,,temp je konstatno od 19 do 26
ni gore ni dole
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
da je bolje bolje je...ali ptrocitah da si u domu i sve sam se najezio.

MOJ NAJVECI SAVJET...jer znam kako funkcionira...ni najboljem prijatelju ni rijeci. To je dom i sve se cuje....sveeeeeee.

a 3000lumena...ne znam,pokusaj ,jedino sto mi pada na pamet jer drzis biljke sto blize zaruljama i da jos ucinis ovo...kupi recimo 3 komada po 7w..to je kao onih tvojih 20W :).... i onda kad dobijes neki vrh,znaci ti neces moci imati vise toga,morat cesse fokusirati sa svjetloscu samo na pojedine,najbolje....i onda te zarulje stavi nekak sa strane da osvjetljavaju te vrhove sto je vise moguce...

uzmi za primjer da ja na nekak takvom bi imao 6x23 w ili ti nekih 8-9000 lumena ..a ti imas 3put manje..sto i nije nesto posebno dok vegetirra,ali u fazi cvijetanja je...

imam ti sljedece za rec--.. trebao si staviti neku resetku i napraviti takozvani scrog...tako da su svi vrhovi u jednakoj visini..i onda staviti te zarulje sto blize mozes vrhovima uz 1,2 ventilatora da hlade ..mislim teoretski se moze odraditi,uz jako mali prinos ... ;bg. pogotovo jer nemas nekog lowridera ili slincno koji inace mogu u takav prostor,ti imas sativu koja voli visinu..pa ono..sad se ispraksaj a sčkedeci grow bolje sjeme,vise stednih zarulja manje wattaze pa ih rasporedi da vise hvataju,na svaku reflektor i to sve oko jednog feminiziranog lowridera i mogao bih izvuci sigurno 15grama..uz puno trudda i 20 :)


puno srece ti zelim.
 
27.12.2006
41
2
0
Che* je napisao(la):
da je bolje bolje je...ali ptrocitah da si u domu i sve sam se najezio.

MOJ NAJVECI SAVJET...jer znam kako funkcionira...ni najboljem prijatelju ni rijeci. To je dom i sve se cuje....sveeeeeee.

a 3000lumena...ne znam,pokusaj ,jedino sto mi pada na pamet jer drzis biljke sto blize zaruljama i da jos ucinis ovo...kupi recimo 3 komada po 7w..to je kao onih tvojih 20W :).... i onda kad dobijes neki vrh,znaci ti neces moci imati vise toga,morat cesse fokusirati sa svjetloscu samo na pojedine,najbolje....i onda te zarulje stavi nekak sa strane da osvjetljavaju te vrhove sto je vise moguce...

uzmi za primjer da ja na nekak takvom bi imao 6x23 w ili ti nekih 8-9000 lumena ..a ti imas 3put manje..sto i nije nesto posebno dok vegetirra,ali u fazi cvijetanja je...

imam ti sljedece za rec--.. trebao si staviti neku resetku i napraviti takozvani scrog...tako da su svi vrhovi u jednakoj visini..i onda staviti te zarulje sto blize mozes vrhovima uz 1,2 ventilatora da hlade ..mislim teoretski se moze odraditi,uz jako mali prinos ... ;bg. pogotovo jer nemas nekog lowridera ili slincno koji inace mogu u takav prostor,ti imas sativu koja voli visinu..pa ono..sad se ispraksaj a sčkedeci grow bolje sjeme,vise stednih zarulja manje wattaze pa ih rasporedi da vise hvataju,na svaku reflektor i to sve oko jednog feminiziranog lowridera i mogao bih izvuci sigurno 15grama..uz puno trudda i 20 :)


puno srece ti zelim.

Che* je napisao(la):
da je bolje bolje je...ali ptrocitah da si u domu i sve sam se najezio.

MOJ NAJVECI SAVJET...jer znam kako funkcionira...ni najboljem prijatelju ni rijeci. To je dom i sve se cuje....sveeeeeee.

a 3000lumena...ne znam,pokusaj ,jedino sto mi pada na pamet jer drzis biljke sto blize zaruljama i da jos ucinis ovo...kupi recimo 3 komada po 7w..to je kao onih tvojih 20W :).... i onda kad dobijes neki vrh,znaci ti neces moci imati vise toga,morat cesse fokusirati sa svjetloscu samo na pojedine,najbolje....i onda te zarulje stavi nekak sa strane da osvjetljavaju te vrhove sto je vise moguce...

uzmi za primjer da ja na nekak takvom bi imao 6x23 w ili ti nekih 8-9000 lumena ..a ti imas 3put manje..sto i nije nesto posebno dok vegetirra,ali u fazi cvijetanja je...

imam ti sljedece za rec--.. trebao si staviti neku resetku i napraviti takozvani scrog...tako da su svi vrhovi u jednakoj visini..i onda staviti te zarulje sto blize mozes vrhovima uz 1,2 ventilatora da hlade ..mislim teoretski se moze odraditi,uz jako mali prinos ... ;bg. pogotovo jer nemas nekog lowridera ili slincno koji inace mogu u takav prostor,ti imas sativu koja voli visinu..pa ono..sad se ispraksaj a sčkedeci grow bolje sjeme,vise stednih zarulja manje wattaze pa ih rasporedi da vise hvataju,na svaku reflektor i to sve oko jednog feminiziranog lowridera i mogao bih izvuci sigurno 15grama..uz puno trudda i 20 :)


puno srece ti zelim.

da,da u domu sam ja nazalost :(( sad kako ima ucenja preko glave pa da isprobam ovaj mini grow sa mini lumenima :D do sad je izdrzalo sto se tice shiva skunka ,citao sam razne forume na engleskom njemackom itd :D sto kazu da da nije praktikovano da se kidaju listovi :O ja sam joj iskino najmanje 20 listova a tek i danas sam nekih od listova oni na vrhu 3 komadada dobije vise svjetlosti,a sa sijalicom cu da vidim danas tom od 9 w jednu ili dvije da prikovcam jer to mi nije nista 18 w
hvala na podrsci javljam se cim sta nova bude :D
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
jeb.ate kolike slike, pa daj prijo smanji to...upoadaj na imagesforme i kad uploadas iams opciju link for forum thumbs ili tako nesto sta ja znan i imas lipu malu slicicu na koju kliknes ako je netko zeli u punoj velicini...

Edit
Tek sad vidija da si uspija ;D. Bravo.

inace simpaticno za toliko lumena!
 
27.12.2006
41
2
0
ja sam zadovoljan sa ovakvom svjetloscu ,kako ide !! sad ne znam jel joj kakav stres ovo puno listova sto sam skinuo,al tako joj radim vec 3 put,skidam joj listove ona samo brije i brije,,, :D

sta vi mislite kolko joj josh treba da izcvjeta do zavrsne faze pod nozicc :D
 
27.12.2006
41
2
0
kako bi bilo da uzmem u growshopu lampu navednu : - 2700K Blühlampe mit 125W znaci stedna lampa orginalna za "GROW" u ovaj moj mali boxic ,molim komentare ili bilo sta 50 eura je sijalica !!!!
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
nemoj da kidas listove bilja obavlja fotosintezu preko listova,tako joj samo usporavas rast,listovi se kidaju kad bilja cvjeta kad imas puno cvjetova i onda kidas neke velike fan listove i one sto su skroz pozutili i nema nista od njih da bi donji cvjetovi dobili vise svjetla jer lisce zuti kad biljka uzima secere iz njih...a sto se tice te lampe neznam koliki ti je prostor al lumena nikad puno mislim da ce ti trebati visina boxa jer koliko vidim to je sativa a one rastu u visinu..da te pitam jesi li ih djubrio mislim da sam vidio kandze a to je dokaz da se malo pretjeruje sa djubrenjem..
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
prlex je napisao(la):
kako bi bilo da uzmem u growshopu lampu navednu : - 2700K Blühlampe mit 125W znaci stedna lampa orginalna za "GROW" u ovaj moj mali boxic ,molim komentare ili bilo sta 50 eura je sijalica !!!!

ajde sad objasni kako ti 125 W nije velika potrošnja struje a što su ti svi predlagali znači 4 žarulje od 20 ili 23 W ti je previše, nije mi jasno kojom ti logikom funkcioniraš
 
27.12.2006
41
2
0
Šaman Šandor;130077 je napisao(la):
ajde sad objasni kako ti 125 W nije velika potrošnja struje a što su ti svi predlagali znači 4 žarulje od 20 ili 23 W ti je previše, nije mi jasno kojom ti logikom funkcioniraš

mislio sam nju samo uzet pa sta bude :O al sam juce uzeo 2 sijalice po 11 wati uz ove dvije po 20 znaci sad ukupno ima 2 x20 w i 2 x 11 wati crvenog spektra znaci crvena stedna ja mislim da mi je dosta,ne smem vise da teram,al nesto mi je stala mislim shiva kako sam listove skinuo ,sporo mi ide skroz
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
pa to je normalno da ce usporiti rast ako nema lisca jer tako obavlja fotozintezu(mislim da znas sta je to i koliko je vazno)nemoj toi vise raditi a mozes dobitii infekciju a to ne zelis...samo citaj i pitaj sve sto nije jasno samo opusteno
 
27.12.2006
41
2
0
mjesecar je napisao(la):
pa to je normalno da ce usporiti rast ako nema lisca jer tako obavlja fotozintezu(mislim da znas sta je to i koliko je vazno)nemoj toi vise raditi a mozes dobitii infekciju a to ne zelis...samo citaj i pitaj sve sto nije jasno samo opusteno

dobro vise necu,mislio sam da ce stime dobiti vise svjetlosti !!!! a kakvu infekciju kako mislish,ako mozes malo da mi pojasnis !!!
 
27.12.2006
41
2
0
koliko josh do finisa mislim koliko da stoji dugo do kraja cvjetanja mali abtejt



sve skupa
4ea543b1.jpg


poslje 7 dana abdejt svega i vide se promjene na berryu :D
]
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Sve to zavisi od vrste,stresa koji joj priredis,ali ako hoces da se lepo popune racunaj i na 50+ dana...
 
27.12.2006
41
2
0
kiLDer je napisao(la):
Sve to zavisi od vrste,stresa koji joj priredis,ali ako hoces da se lepo popune racunaj i na 50+ dana...

ma ne govorim o shivi sto je se rascvjeto nemoguce josh mjesec dana kada mi je vec mjesec na 12 / 12

mislim josh nekih 20 do 25 dana i finitoooo amigo : D