Moby dick i jedan ipo kubik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Veliki pozdrav svima ,ovo je moj Prvi dnevnik! :)
Sijeme : Moby dick 2
- genotip : 55% Sativa / 45% Indica
- križana sa : JYD Haze x Northern Lights
- THC. : visok
- CBD : nizak
Sve ostalo kao prinos ( 1 kg ), visina (3.5-4 m ), ovisit će o vise varijabli tako da ćemo o tome kasnije.
Posijana direktno u zemlju 15.4 u kupovnu Njemačku ( naglašavam,jer su zemlje pakirane i proizvedene tamo Puno bolje i kvalitetnije nego ove ostale, savjetovano s vise strana)
Pomiješano sa perlitom i mikorizama (malo)u piter od 3-4 lit
Zaljevano (prskano natapamo i u pjatic ulivena voda,kontrolirano PH 6-6,5
image.jpg

Stavio sam ovu sliku da vidite kako sam riješio sve na ovaj način :mjesto za sadnju, mali plastenik,boravak u prirodi od početka i prirodni tempo .
Napominjem da je ovo ujedno savjet i ideja za mnoge ,sunca ima puuuuno
Ako vas zanima piteric u sredinu je Moby
Molim nepitajte za ostalo ,Hvala :p
Sjeme svete biljke izniklo je 21.4.Aleluja !!!!
Nastavak slijedi odma !:mario::
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
E pa da nastavim!
Bez puno maltretiranja zalivanja,namakanja premještanja ,vjerujte kad je dobra zemlja ,rahla ,nenabijena ,netreba puno vode! Odma i odgovor :
Nije došlo do pregrijavanja ispod plastike jer je bilo kao mali krov od najlona
I nije bilo vruće a za njih je bilo toplo
Preseljenje na mjesto bilo je 8.5.predvecerje mir,pjev ticica moja draga i ja
image.jpg

Put nije bio puno dug tako pjevajući smo došli
image.jpg

Samo misto je prirodna zemlja ova zemlja ima povijest nije izmučena, pregnjojena
To je vise godina korištena stabilna sa dodavanjem kupovne, perlit, (dovoljno jer zna bit jaka suša ali neće škoditi i da bude kiše ko prošle godine),mikorizne i sve druge gljivice Plagronov Mega Worm i to je to. Umalo zaboravih ,e tu je kubik ipo !!!! Zemljeee
zemlja u piteru s biljkom je bila suha ,(nisam zalijevao 4 dana i to malo)Prilikom presadjivanja zemlja od mista je bila vise puta prekopala i nije bila vlažna, ocu van rec sve je ovo napravljeno bez pretjeranog maltretiranja i natapanja
Usadio sam je na način da sam iskopao malo ,postavio piter pažljivo bez gnjecenja i pretjeranog nabijanja zemlje u nivo kojeg želim posadit (malo ispod prve internode)lipo okrenuo piter
I stavio u Točno ,široko,duboko taman koliko treba bez ikakvog stresa, priznajem prskalicom sam jedino prsko dno (naravno vodom PH 6.3 )i strane te fino napravljenu po pravoj mjeri rupu
Nadam se da me razumite
image.jpg
Tako sam mislio
Uh umorilo me imam MALE probleme sa loudanjem slika zato ovoliko traje :eek:
Da skratim već je dugo
Želja je bar Pokušat sa svin sta znan uzgojit monster Plant bit ce tu i gnjojiva ali sve u svoje vrime neće bit lako pazi se na vise stvari .
image.jpg
Za sad ovoliko smatran da san nelose sve ovo smislo htio bi cut i vaša pitanja i mišljenja Pokude i pohvale
E i da nezaboravin prošle godine san zapamti 2 krasna dnevnika :presvetlog , i jonesa
Prepoznat ce se oni ,vi ste mi inspiracija i svi ostali vutrasi
Neka svi imamo sriče ove godine :banana123:
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    461,4 KB · Pregleda: 40

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.391
27.890
1.098
Trøndelag
jako dobra priprema i sivda mi se kako si krenuo. za terning mozes korisititi multi topiranje da mozes fino formirati veliki grm a ostalo ce doci samo od sebe,hehe.
za pocetak neka raste i adaptira na okolinu pa tamo 5-6 kat napravis toping,pa kad opet naraste topiras sve vrhove. tako 3-4 puta pa dobis ovo
 

Prilozi

  • DSCN05611.jpg
    DSCN05611.jpg
    507,8 KB · Pregleda: 392

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ja mislim da je kolega @peti element jednostavno nenadmašiv sa tim čudovištima od biljoza od prije par godina.
Dobra priprema iako su neke stvari po mom zakomplicirane totalno bespotrebno, od kontrole ph i te šatro "bolje" njemačke zemlje, pa sve do mikrozni gljivica. Po čemu su njemci bolji od nas po proizvodnji zemlje i substrata, i ako već tako smatraš šta se nisi odvažio pa dao informacije o toj zemlji.?
Ph, ph, ph, ph......ko ti brate nabi strah od tog ph? Baci taj mjerač i opusti se, u outu se PH ne regulira niti ima potrebe za time.
Nadam se samo da ti se to kompliciranje neće odbiti od glavu, jer se to obično dešava kod onih koji od out uzgoja naprave znanstvenu fantastiku.
Sretno ;)
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Hvala svima!
zasto toliko o PH , zato jer je zemlja jako kisela,zaljeva se kišnicom koja je pre lužnata,(mom selu je voda iz spine 8.3), vođa koja odležava duže vrime kao gustirne imaju još veću luznatost u koju GOD gustirnu gleda bilo je od 10 - 11.5
Super recimo za prat tapete :lol:
A to je za biljke :objesen: jako loše.
radi se o tome da je zemlja brava a voda ključ ,uspjeha
Moje iskustvo kaže da ako je zemlja dobra---kupovna s raznim korisnim organskim dodacima netreba ništa regulirat ,biljka ce sama doc do svega
I netreba puno gnjojit u cvitu
Ako je pH bitan za prijem i prenos svih elemenata u biljci onda bi ga trebalo pazit
Čita se ,ući se ,kupuju se knjige,
Ma dosta mi je vise zalivat cilo lito potezat kante,mokar ka pas umoran iskidan ,izranjavan, onda ic Radit i to svaka 3-4 dana ,za sta 150 -200-300 g suhe .
Njemačka zemlja e to je malo Tricky radi se o tome da nam svima treba dobra kvalitetna i Čista zemlja , e stvar je u procesu i industrijalizaciji drukcija je
I predlozena mi je stvarno od velikog broja ljudi koji rade sa sjemenjem,sadnicama,plastenicima u mojoj regiji ,vidio sam .
E i jako bitno ovo je prvi put da primjenjujem svo znanje i zato san u dnevniku valjda cu i ja još nesto pametno naučit i obrnuto onda skupa pokušamo napredovati ,kako bude bit ce no sikiriki
P?S? Nedelja laganini i :rasta: sory na dužini
:respect:
 
Poslednja izmena:

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Samo ti radi kako si zacrtao....
Vidi se da znaš šta pričaš....
I da nijesi u pravu, opet jedno iskustvo više!!! Opisuj što detaljnije, pa kome muka čitat, ne mora ;) Prosto rečeno....
Sumnjam da ćeš se nešto zeznuti, naprotiv! Srećno u daljem radu :sun2::sun2::sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Falket

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Samo ti radi kako si zacrtao....
Vidi se da znaš šta pričaš....
I da nijesi u pravu, opet jedno iskustvo više!!! Opisuj što detaljnije, pa kome muka čitat, ne mora ;) Prosto rečeno....
Sumnjam da ćeš se nešto zeznuti, naprotiv! Srećno u daljem radu :sun2::sun2::sun2:[/QUOT
Hvala na podršci ,pisat cu ,i obavještavat
tek je početak a daleko je kraj