Moj prvenac Blue M.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.05.2015
7
1
13
31
Pozdrav svima, nov sam na forumu i nov u ovom poslu..
uclanio sam se na ovaj forum zbog razmena misljenja i zbog vasih saveta, koji nadam se da ce mi biti od velike koristi. Pa da krenemo

Zemlja: Humovit pomesan sa peskom, i sa stajskim djubrivom
Seme:Blue mamuth (auto)

Do sada po mom misljenju lepotice napreduju odlicno, pa me zanimaju vasi kometari i predlozi

druga nedelja 14.4

posle tri dana 17.4

24.4

2.5

8.5

12.5
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Biljka je zrela za presađivanje, samo mi nije jasno gdje je izgubila gornji par listova na zadnjoj slici?
Nemoj mješati pjesak sa zemljom, to je loše, i kod sljedećeg presađivanja uzmi kvalitetnu zemlju, ta zemlja i nije baš neke kvalitete jer biljka bi trebala izgledati veće za tu starost.
Sretno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ajme meni
15.05.2015
7
1
13
31
Gornji deo je isecen posto sam gledao na raznim klipovima da treba svaki cetvrti sprat da se sece..
Imam cetiri komada, na dve su iseceni vrhovi na dve nisu.
Trenutno nemam novije slike, dobijate ih sutra.
Znam da bi trebala veca da bude, malo je ranije posadjena i vremenski uslovi su ucinili svoje..
zanima me zemlja koju mi predlazes da kad budem presadjavao stavim tu zemlju.
Zaboravio sam da kazem da u vodi sa kojom zalevam sam stavio jedan zatvarac u dva l vode Kan-a
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
To je autoflower sorta prijatelju, to se neradi, a i da se radi ne sječeš listove brate mili. Neznam zašto uopće ideš sadit a da ne savladaš osnove. I to što si gledao su gluposti i nebuloze.
Od zemlje uzmi potground H, florabelu, tera brill, tera magmu i presadi pod hitno danas ili sutra. ta posječena biljka je u tolikom šoku što si je skratio za glavu da ni cvijetat nije počela, a trebala bi uskoro.
Učini meni i sebi uslugu pa čitaj malo forum, ovako sumnjam da ćeš ista postići.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
blue mammoth odlican automatik, brz a dim kvalitetan..imao ga prosle godine, zao mi samo sto si topirao tako kasno, nisi to trebao raditi al mozda i ne ispadne lose.. vidjet cemo, sretan uzgoj