Moj prvi indor uzgoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.02.2008
1.048
1.455
188
bice nesto ako mozes pregradi boks barem onom folijom za automobile a za sledeci grou
nabavi boks 1x1, ili 1.2x1.2. ajde sretno!
 
03.12.2013
10
1
0
trebo bi to smanjit jer ide presporo...inace mi je box 12 m2 zato sto planiram na vecu kolicinu tako da mi je ovo pokus a da i naucim nesto...hvala WeeDiC :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
drug, daleko si ti od vece kolicine na ovaj nacin, a sto se iste tice pogledaj pravilnik, bar ovaj deo:

16. Zabrana komercijalnog uzgoja.
Vutra.org ne podržava uzgoj marihuane u komercijane svrhe. Ako administratorski tim donese odluku da se radi o komercijalnom uzgoju marihuane, znači ako netko uzgaja ili namjerava uzgajati mnogo više biljaka nego se to može smatrati da je za osobnu upotrebu, bit će banovan sa foruma.
 
03.12.2013
10
1
0
Bogeyman je napisao(la):
drug, daleko si ti od vece kolicine na ovaj nacin, a sto se iste tice pogledaj pravilnik, bar ovaj deo:

16. Zabrana komercijalnog uzgoja.
Vutra.org ne podržava uzgoj marihuane u komercijane svrhe. Ako administratorski tim donese odluku da se radi o komercijalnom uzgoju marihuane, znači ako netko uzgaja ili namjerava uzgajati mnogo više biljaka nego se to može smatrati da je za osobnu upotrebu, bit će banovan sa foruma.
a onda bi bilo bolje da se zadrzim na ovoj kolicini