MS :(

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Kazu da nesreca nikad ne dolazi sama... Upravo sam saznala da mi sestricna ima MS.

Pocelo je u cetvrtom mjesecu, tako sto se jedno jutro probudila i nije mogla odrzati ravnotezu na nogama. (citat :"Ne mogu ustati, kao da imam dvije lopte ispod tabana")

Bila kod svih mogucih i nemogucih doktora i nitko nije mogao postaviti dijagnozu.

Prosli petak ostala je bez osjeta u rukama, i ponovo zavrsila na KBCu. Danas su joj rekli da ima MS.

Koju sortu preporucujete? Molim za pomoc :(
 

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Power, naravno da sam prvo prelistala Mazarov dnevnik konzumacije i ostale topice, ali niti su svi imali iste rezultate niti su koristili iste strainove. Ispričavam se zbog otvaranja nove teme, moze i u graveyard ukoliko mislis da treba... :* ne se ljutiti
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ne ljutim se ja uopste, samo tamo je dosta toga receno, tema bi imala smisla jedino da je vodi sestricina, nije bas praksa kod ovakvih stvari da ti nama prenosis iskustva i informacije iz druge ruke. mozda da predlozis sestricini ako je zainteresovana da se registruje i vodi temu. sto se tice sorti, mislim da i o tome ima dosta na drugim mestima, cak i mimo onih tema ima tema o sortama i njihovom delovanju i lekovitosti. sklanjam ja temu a ti vidi sa sestricinom, poziv da dodje na forum stoji