Nagradna Buksna + Pogled

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Najbolja slika Buksna + Pogled

  • Blader

    Votes: 83 46,1%
  • Chan Chan

    Votes: 17 9,4%
  • napalm

    Votes: 3 1,7%
  • jesam

    Votes: 8 4,4%
  • budalin

    Votes: 30 16,7%
  • Zelenko63

    Votes: 25 13,9%
  • Pantagan

    Votes: 2 1,1%
  • No Joke

    Votes: 7 3,9%
  • nikopanija1

    Votes: 5 2,8%

  • Total voters
    180
  • Anketa zatvorena .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ne znam ljudi, al ovo nekako moramo resiti. nemojte sad da ja ljudima na sajt saljem link sa takmicenja i pitam cija je fotka. ajmo naci neko resenje jer igra se zatvara veceras a covek trenutno drzi trece mesto. @Alien51, ako je tvoja fotka trazi od njih da potvrde da su skinuli sa Pinterest pa stavi ovde sta su napisali. i razmisli da li ces nesto za autorska prava ako je tvoja. nadam se da ne zameras i da shvtas da si nas doveo u neprijatno neizvesnu situaciju. ne kazem ni da je jedno ni drugo, al sad neki dokaz moramo imati
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
ma ko zna cija je to slika, ima je od twitera, tumblra do kojekakvih drugih stranica
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ma fučkaš nagrade drugari moji, neka samo bude iskreno da se zna na čemu smo..ionako iskreno..nije do toga nego do principa poštovanja...nečemo semeđusobno pravit budalama ..ništa više.. :(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ma to on računa bez Aliena :D
Treba članu dati priliku neka se izjasni i potvrdi.
Onda ćemo dalje ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Ako je Alien taj koji je pokupio sliku s neta, zelenku pripada trece mjesto, sad za sad. Sto d@ni kaze ima ta slika od tvitera do svakavih drustvenih stranica.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Igra je počela 15.08.2016 i završava se 15.09.2016 u 23:59 sati.
Sve je jasno ko' dan.
Nije počela prije 5 mjeseci,5 godina ili šta ti ja znam kada.
Slika je pronađena na internetu,autentičnost nemožemo utvrditi.
Za mene je to diskvalifikacija ... samo sam htio čuti još koje mišljenje.
O daljnim koracima ćemo naknadno.
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ma ne sikirajte se drugari to je ovdje zaabranjeno :)
Neka bude kako ce bit, bilo bi lijepo osvojit to imaginarno mjesto..cisto zbog osjecaja da se nesto svida drugim ljudima...a tvog podrijetla je...tvoja ruka ju je stvorila...dovljno je priznanje..fučkaš nagradu... neka ide onome kome je potrebnija :) Zar ne...fakat ne glumim...budimo iskreni...
A jbg nepoštivanje pravila je diskvalifikacija...
Nebumo se delali idiotima.....
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Mozda sam malo poranio ali sta da vam kazem ekipa, nisam tu do ponedeljka. Vidimo se tada :p

Svim ucesnicima, takodje i glasacima, te i Headshop-u veliki :respect::respect::respect: , osim Alienu naravno, nije u redu.
A posebne cestitke @Blader -u sa ubjedljivom pobjedom :) Mi drugi-treci-peti cemo se lako dogovorit :)
Mogu slobodno reci, u zdravlju da te posluzi taj hidro :D

Bilo se lijepo druziti, slikati, duvati, komentarisati, ma sve :D
Moramo malo cesce organizovati ovakve zajebancije i druzenje na forumu, kad ne mozemo da se druzimo stvarno, ali valjda cemo i to vrijeme docekati, da se okupimo svi zajedno u cast Vutra.org . :spliff: Pozdrav svima!

Stej haj and long live :vutra:
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Hvala @budalin care :thumb:...

Stvarno je baza iliti fora nagradna igra. Lijepo je vidjeti da se ljudi javljaju sa raznih strana svijeta. Vidim da je moja slika privukla dosta pozornosti i drago mi je da se svidjela.

Kako sad stvari stoje vidim da bi mogao dobit hydro sistem i super je to stvar (hvala sponzoru) ali bilo bi mi draže kad već dobivam da dobijem ovaj biobizz paket jer taman mi fale BioHeaven i TopMax, a nažalost za hydrosustav trenutno nemam baš vremena, a ni novca za uložit. Glupo bi mi bilo prodavati jer veći bi mi gušt bio vidjeti da se koriste nagrade nego da se ostvaruje neki profit. A meni bi sigurno godinu skupljalo prašinu i srce bi me bolilo da znam da bi drugo plasiranom koristilo.

Tako da ako bi se drugo plasirani mjenjao ja bi rado, a kako stvari stoje trenutno to je @budalin :D. Šta kažeš majstore ?

Moderatorima i administratorima svaka čast ne trudu oko foruma i nadam se da promjena nagrade je u skladu sa pravilima.

:respect:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.