[NAGRADNA] Vutra.org Foto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
A sunce ti žarko i jarko,morat ću izgleda po fotoaparat do njeke trgovine.Ovo s mobitelom je banana totalna :(

ja sam totalno za više slika, ako je ta ideja još u zraku. recimo 2 slike u istom postu i nema frke za glasanje jer glasaš za kandidata.


Zašto mi se čini ova ideja primamljivom,hehe
Zato što,ključna riječ meni u postu od ZdraveTrave je,''2 slike u istom postu''.Pod pretpostavkom da svatko može editirati svoj post... i mogla bi se dodati još pokoja slika.I kako reče kolega,glasaš za kandidata.
Ovim bi se glasanje napravilo još težim :D jer,kojega kandidata izabrati kad ima toooliko slika.
Zatrpat ću Vas slikama,hahahahahahahahaha
Šalamala,naravno :D
 
Poslednja izmena od urednika:

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
ja sam baš i imala ideju "od kolijevke pa do groba" i isto sam mislila složiti kolaž, ali mislim da to također ulazi u domenu grafičke dorade..

Ulazi naravno. A što se slika tiče mislim da baš jedna je ok. Ponekad treba postavit ograničenja. A sta ako neko nesto nacrta i uslika? A sta ako neko uradi graficku dorade pa je onda uslika :) beskonacan broj pitanja koja ce ipak glasaci osudit.


A sunce ti žarko i jarko,morat ću izgleda po fotoaparat do njeke trgovine.

Zar nema od nekog da posudis kameru na par dana....o bem ti zivot na selu :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Trebo bi veceras malo utrenirati ruku :)
Sinoc bilo nekih pokusaja,Oprah mi je svjedok,tegle mi... panoramski snimak u dnevnoj sobi od 420° i te neke sheme :)
Ma tripovi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ja i dalje drzim samo fige. Pokusao pomoci pa na kraju ringispil po sobi :D Od silne price dobi i ja zelju da uslikam nesto vrijedno ovog natjecanja :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
@VenloNL

Jao. Otkinio si. Sve mi se čini da će sada Mario morati doraditi detalje na svojoj slici :D Kakova god da mi je volja da udarim neku sliku sad kad sam tvoju vidio nema smisla :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
:D Kakova god da mi je volja da udarim neku sliku sad kad sam tvoju vidio nema smisla :D
Hvala,hvala...ali, smisla nema ovo što si napisao :D
Pojavi se npr. Ben Džokson na atletskoj stazi i ti kao trkač odustaneš,hehe jer je on brži :D ili ti misliš da je on brži :D
13 dana do kraja nagradne igre.Trenutno 3 slike ulaze u krug natjecanja. Bilo bi smisla itekako više da ima i više slika.

P.S. Zamolio bi moderatora da sliku smanji kao što je bilo u orginalnom postu :D
Ja ju sada pogledam na način,desni klik,pa otvorim u novoj kartici pa tamo zumiram,ako želim :D
Jer me ovdje iritira veličina,hehe
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
hehe ven, pa malo si se zaboravio :)

2lw6l48.jpg
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Ma,opušteno samo :D može se a i ne mora se.
Promatrajući zadnjih par godina na forumu tvoje slike PowerSeed za očekivat je da ubaciš i ti nešto :D
Okini nam neki 'ludi' macro mod :D ,kad se zumira da na trihinomu piše Vutra.org.
Znam da to možeš ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
e to bas za trihome sumnjam da mogu da izvedem, za nagrade nisam zainteresovan, videcu jos, mozda nesto ubodem ako mi naleti inspiracija, ima jos dana a biljoze su mi mlade, svaki dan im puno znaci ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak