[NAGRADNA] Vutra.org Foto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
hahaha,nisi bravu i šarke na vratima ugradio :D

Ovo je vec neka prozivka :)

Sve su super. Nisam bio pri kompu pa se izvinjavam na kasnjenju. Najveci razlog zasto je moralo da pise Vutra.org jeste originalnost slike. Toliko ima slika na netu ne vidim kako bi mogli dokazat da je slika od osobe koja je podjelila sliku. @TheWriter je postupio ok napisao je vutra.org na slici i ne vidim u cemu je problem. Ne mora biti svojerucni rukopis. Stavljam glasanje veceras samo ne znam ocu li u ovoj temi ili nova tema. Mozda bolje u ovoj na vrhu da ubacim slike i to je to.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and TheWriter
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Genjo to znaci da se moglo koristiti photoshop ili paint uz uvjet da negdje fizicki pise vutra.org, ne znam kako komentirati ovo.
Kao sto rekoh budala sam i to najveca jer nisam ni pokusao iskoristit rupu u pravilima, budala sto sam teglio bor po kuci, posudio digitalac, ulickao biljku, bacao papir u pec pa brzo fotkao dok se vidi vatra, pripremio kadar itd a svo to vrijeme sam mogo uredno isprintati vutra.org i photoshopirati fotku.
Eto i moje misljenje, tamara ako se potrudis pa ponovno procitas moj post vidjet ces da sam za to da se tolerira sve fotke tako i od writera, nesto si krivo shvatila, samo iznosim ono sto vidim da nije fer i nije mi bitna nagrada ni lajkovi, rado cu se iskljucit iz igre ako sam u krivu.
Peace
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Zar writter nije zakasnio sa slikom? Pise do 15 januara a to je bilo sinoc u 24:00 koliko su mene ucili u skoli tako bi trebalo biti.

Ubaceni su neki frejmovi itd ali niko nije graficki dopisao vutra.org. Ako toliko smeta mozda moze ekipa uklonit dorade nemam pojma smaraju igre uvjek neko natezanje koliko god prvila smislimo prije pocetka igre.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa and CilI

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
E,sada dolaze slatke muke...kome dati glas.

Genjo,zaključavaj u ponoć večeras.Ta nećemo valjda zadnjeg natjecatelja odbiti a možda ih bude i još.
Sutra petak,dan za zeleni metak :D pa lagano na glasanje.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
Kraj igre 15 Januar! Živjeli!
Ukoliko na glasanju ishod bude neriješen lajkovi same slike će odlučiti o pobjedniku.

ja kontam ako je kraj igre 15 januar, onda je to danas u ponoc, mislim da sve prispelo do ponoci treba da ide na glasanje, znaci trebalo bi da je danas u ponoc the end za prijem fotki
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Muke uslikat vutra.org preko tri svjetla u kuci. Trazio sam poziciju to je najduze trajalo. Trebalo bi da pise tri puta vutra.org zbog tri svjetla ali ono trece tesko ubost a da se ne vidi telefon ili sjena ruke kako drzi telefon. Totalno neprofisionalno :)