Najneugodniji miris?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

txc

Aktivan Član
30.09.2012
57
3
8
31
Pozdrav svima, evo da puno ne duljim, zanimalo me vase misljenje. Koja sorta ima najneugodniji miris tj. koju je najteze "namirisat" ispred vrata?
Naime, gazda zivi vrlo blizu mene pa nebi volio s njim imat problema, a da me oda miris.
Zasada mi se najbolje rjesenje cini X - Line Tropical Ice, sta vi mislite?

Podosta sam trazio odgovor po forumu, ali nisam nasao pa se nadam da ce vasi odgovori pomoc jos nekome osim mene.
Hvala svima unaprijed! :)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ma slaba je to vajda...neko kaze 'northern lights',neko kao kolega gore....
sustina je da mora da mirise makar malo...i tu ti jedino carbon filter moze pomoci...
a iskreno...
ako ti je gazda tako blizu...
mislim da je miris tu najmanji problem...sta ces ako krene u 'inspekciju' gajbe? ako se raskantate ili nadje nove podstanare?
grow ti mora biti na najsigurnijem mogucem mestu...
a sto se tice mirisa..
brate.
miriiiiseeeee to da znas xD
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Biljka se oseca i u vegetaciji. Na kraju cvetanja bas pojaca i promeni miris. Zavisi i ko ti je gazda. Ako zna za foru,a ulazi ti u stan (u sobu kao da je gleda)-znaci nema sanseda ne oseti. Mozda nece provaliti na prvu,ali nanjusice cudne mirise.Mozda pomisli da ti se macka upisala iza kreveta ili ti je crko golub iza zavese.Posumnjace i tad si vec provala. Uspeo bi ti da prikrijes neko vreme,mozda ublazio filterom,osvezivacima,miri.stapicima ali bolje ni ne pokusavaj.
Cekaj bolje uslove,ne igraj se>
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Nece ti izbor vrste bas nis pomoc, imam ja dosta vrsti u boxu i sve smrde jako.

Moras uzeti neutralizator mirisa, nesto poput Ona Block-ova ili kupi one osvjezivace prostora sto utaknes u uticnicu.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Najgori miris ima voda od water curane vutre kad ju ne promjeniš jedno 3 dana :vb_kez:

Kupi filter ili neutralizator (ili oba hehe), ili riješi ventilaciju da imaš negativan podtlak, tako da ti sav zrak ulazi u stan, a ništa van... tam da-ra dam
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
gledao sam te x line vrste i lude su totalno... vjerujem da se manje osjete nego ostale... iako imas pollove na stranim forumima koja se najmanje osjeti pa progooglaj malo...
ja kad sam trazio sam vidio c99, NL i ice....
ja cu si uzet od x line iced grapefruit... mislim da ce se osjetit po vocu doma :)
objasnila ti je ekipa za miris sta i kako, mozes probat uzet i mirisne stapice i svijece da ti pomognu jos malo :)

peace out !
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.391
27.894
1.098
Trøndelag
Tarki je napisao(la):
Najgori miris ima voda od water curane vutre kad ju ne promjeniš jedno 3 dana :vb_kez:

Kupi filter ili neutralizator (ili oba hehe), ili riješi ventilaciju da imaš negativan podtlak, tako da ti sav zrak ulazi u stan, a ništa van... tam da-ra dam


ovo potpisujem,nisam mogao vjerovat da se tako osjeti water curing,vise nego ove sto su se susile na zraku.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
jbg,ja se navik'o......
taman sam pomislio 'vau,kako sam dobro izveo ventilaciju'
kad ono
moja cura bila danas sa mnom,i vec sa vrata bila u fazonu 'uuu jbt al' se oseca...' xD
a sta ces....
 

txc

Aktivan Član
30.09.2012
57
3
8
31
a jel vidio netko od vas za 60ak kuna neutralizator mirisa u sobi? kao otvoris kutijcu i ona neutralizira miris u sobi do 20 kvadrata, a posto moja ima 17, mislim da bi to + odskrinut prozor trebalo upalit :) ma ne muva se gazda po stanu, iskreno rijetko ga i vidim u zgradi, tako da se tog dijela ne brinem :)
 
20.04.2012
19
2
3
34
i ja sam naletio na to , izgleda da stvar radi
samo na google kucaj ona block i vidit ces da ljudi po grow forumima potvrduju
btw. gdje ima u Hrvatskoj to za kupiti i koliko traje 1 ?
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
ako mislite na limpur air fresh to je bacanje novaca za 300 kn si kupis karbonski filter ,dok ovo govance platish 60kn a neefikasno je, a ishlapi ti za mjesec dana sto znaci da ces morati 3 komada minimim promijeniti i kostat ce vas 60x3kn = 180 kn,citao sam malo po stranim forumima ekipa koja boravi u sobi, a limpur ako je otvoren da zna glava jako boljeti cista KEMIJA ! ..lp

EDIT: nemoj samo afghan kusha uzgajati bez filtera i dobre ventilacije :dada
 

txc

Aktivan Član
30.09.2012
57
3
8
31
al stq mi vrijedi taj karbonski filter kad ce miris izac na 10 drugih rupica? radije bi sam naprqvio filter sa najlonkom i ugljenom
 

txc

Aktivan Član
30.09.2012
57
3
8
31
Nixa86 je napisao(la):
pa sta ti se god kaze ne vrijedi ili ne valja zato napravi svoj filter ,zavrsi pricu i lokaj temu ,lol! ..

hahaha ma nije tak, samo sam malo skeptican, jer neznam kak ce to sve upalit, a ne raste mi lova u boxu pa fa kupim filter za 3 glave pa da se pokaze beskoristan
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Imao sam passion#1 i mirisi al ne na vutru,to ukombinujes sa cvecem,orlova kandza preterano mirise i laka je za uzgoj(cvece puzavica),po prozorima jos nabacis malo zacinskog bilja,i na stolu uvek cvece u vazi(valjda imas devojku ili jos bolje momka(ako si riba)),sad je zima i potrajace a kora od pomorandze po radijatorima kao i ceste cajanke ce napraviti u gajbi sjajnu kamuflazu a i ti ces biti pun vitamina.Malo se baci i na druge grane botanike,po meni je to najbolje(a i dobar hobi) i uvek mozes neku drugu biljku optuziti za neobican miris.pozzzz
 

Slične teme

S
Odgovora
7
Pregleda
3K
San Pedro de Peyote
S