Napadi panike?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.09.2023
10
5
3
123
Pozdrav braco

Znam da ima milion ovakvih tema,ali zelim da ispricam sta se meni desavalo

Ovako krenuo sam da duvam u tinejdzerskim godinama...i upocetku mi je bilo sve top.Onda su odjednom krenuli nagli napadi panike(tripovanje da mi brzo kuca srce,da nemam daha,grcenje misica,"bol u grudima"...) Ipak mi se to desavalo kada razmisljam o tome ili kada sam u losem okruzenju...tako sam i skontao da su zapravo napadi panike i da nista ne moze da mi se desi...Desavalo mi se da se toliko istripujem da mi krene nenormalno brzo da radi srce i da svakog trenutka osecam kao da hoce da iskoci(stane)

E sad,zanima me da li slucajno od loseg tripa...moze da se da se poremeti rimat srca ili da li moze da se dobije infarkt ili tako nesto..

Hvala na odgovoru...!

P.S vise mi se ne desavaju napadi panike...
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.861
358
Provjeri hormone stitnjace zna i ona uzrokovat takve simptome, ako si zdrav samo pomalo i opušteno!
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
525
557
113
balkan
Lijep pozdrav,
Savjetovao bi više tijelovježbe cardio radit jumping jacks 1min, sklekove neke lakše sa koljena ako već nemožeš pravilne radit,
čučnjevi bez utega, kasnije povećavat sa utezima.
Tijelo ti govori da je zapušteno, a time što ga tovariš otrovima, javlja da su ti lampice od ulja na rezervama.
Nemoj zaribat, podmaži mašinu.
Cars Fail GIF
 
05.09.2023
10
5
3
123
Hvala vam burazeri...

Trenutno sam popusio jednu i samo osecam da mi brzo radi srce i tjt...

P.s moja keva ima problema sa stitnom...sad nez da li je to kao nasledno ili ne.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.362
258
Evo mene danas napala panika, ali zbog praznih tegli. :D Živci kratki, pušem po kući svako malo, nikad smotaniji u kuhinji nisam bio... Užas jedan.

Teško mi zamisliti da me trava u takvo stanje dovede ali opet žena ne vari dugo baš zbog toga.

Jbg, nije sve za svakoga. Ako ne ide, što gurati na silu.
 
05.09.2023
10
5
3
123
Ako si novi u ovome trebao bi po lagano pa povećavati dozu da nađeš neku zlatnu sredinu koja ti odgovara.
Naprimer pre sam mogao da ispusim 2-3 buxne i tek tada da krene da me radi...dok sad ispusim 1 i vec udara..a ako ispusim vise od 2 dzoke...ja se stondiram
Evo mene danas napala panika, ali zbog praznih tegli. :D Živci kratki, pušem po kući svako malo, nikad smotaniji u kuhinji nisam bio... Užas jedan.

Teško mi zamisliti da me trava u takvo stanje dovede ali opet žena ne vari dugo baš zbog toga.

Jbg, nije sve za svakoga. Ako ne ide, što gurati na silu.
To su upotpunosti u pravu...ali verujem da svakoga nekad rokne napad panike zbog trave(ne treba nista preterivati)
 
Poslednja izmena od urednika:

JohnnyJohnny

Aktivan Član
21.05.2023
208
833
93
Pozdrav @Purpleehaze,
Napadi panike su iznenadna epizodna stanja preintenzivnog straha ili anksioznosti (ili oboje) za koje nema bas odredjene naucno dokazane nomenklature kako i zasto. Podijeljena su misljenja sa svih strana, ali dijele se na odredjeni genetski predispozij, odredjeni traumatski period (traumu neku zivotnu) ili pak poremecaj u hemiji mozga - sad naravno sta te zapadne od ovog... :)
S druge strane moze biti raznoraznih takozvanih "simulacija" istih tih napada, kao sto je Samotnjak napisao, moze biti pad secera.
Eh sada, u istoj recenici kada napises i spojis termine "istripovati se", "lupanje srca" i slicno, meni stvarno u glavi zvone napadi panike.
Od napada panike se ne umire.
Otidji odradi EKG i vidjeces da ti se nista nije poremetilo. Dalje.... nakon prvog napada panike tijelo ostaje u modusu anticipacije (iscekivanja) narednog, i to je nesto s cime ces se morati nauciti nositi.
Napadi panike i opcenito stanja anksioznih poremecaja ili epizoda nemaju veze sa marihuanom opcenito - JEDINO, sto se moze povezati je onaj osjecaj kada te krene "hvatati" vutra, pa ti se prikrada uz stomak i kicmu do mozga, pa mozes simulirati napadaj :)
Dobar si ko dobar dan, vjeruj mi! Ukoliko sumnjas otidji uradi nalaze. Moj savjet bi ti bio da cekiras okolinu u narednom periodu, i skontas sta ti titra nerve.
P.S. Izvini na dugom romanu... Imam prijatelja koji se bori s tim 20+ godina... A ima nas jos, ne brini se nisi sam! :thumb: