Napravi sam cooltube

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Mislim da i oću probat hehehe
Sad sam gledo i imam 3 scenera koja su krepala pa taj treći taman za probe.....
Sutra u toku dana ide test na toplotu sa jednim staklom ako bude OK nema kraja mojoj radosti onda sam rješio problem toplote za proljeće/ljeto..........
 

zla zla

Aktivan Član
06.10.2009
92
2
0
38
Iskreno i ja mislim da je to obicno staklo sto se tice skenera, obicno staklo ce izdrzati temperaturu ali ne dugo, zato kad testiras pusti da radi bar sat vremena,
znam kada sam grejao neke tegle (za ajvar) da su pukle nakon 20 min. zaboravio sam na njih. Srecno i javi se, pusti i neku sliku da vidimo tvoju ideju znacice nam!
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Zla.... svakako da ću testirat bar sat-dva vremena a imam i fen koji daje veliku toplotu neznam sad koliku ali je ogromno jak to je onaj za skidanje boje sa nekih materijala i slično...
Danas nisam uspio ništa jer sam imao neke frendove u gostima sutra ili već prekosutra naravno sve uradim i poslikam ako bude ok.....
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
original staklo od reflektora HPS250w, dimenzije 39x22

mislio sam si napraviti cultube ali maleno mi je to a i netreba mi ga jer box je dosta visok a biljke mi se neda vegetirati
ako kome treba dajem mu ga djaba
 

zla zla

Aktivan Član
06.10.2009
92
2
0
38
Opet se vracamo na to da ce se flase iztopiti. Meni se cvetanje uskoro zavrsava, poslacu neku sliku da vidite da nema problema sa flasama, preporucujem svakom,
ko ima bar malo vestine da napravi. Bitno je samo da sijalica bude u sredini i lepo postavljena. Znaci takav cooltube kosta ( ventilator [10e-1000 din], 2xflasa od 6l [4e-400din] i aluminiumska cev oko [5 eura -500din] znaci nesto manje od 20 eura.