Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.339
9.906
256
@Misko21 ništa nije bezbedno :) šta uopšte znači "bezbedno"? Veći paketi se češće otvaraju, to sigurno - ali i pisma prolaze random provere. To ti niko ne može baš garantovati bezbednost tako :)

Nego, i ja da opišem svoje iskustvo sa Soma Seeds.
Dakle tri Lavander#1 naručena, stiglo osam. Nažalost, samo dve su nikle, jedna uvenula praktično odmah, druga se i dalje muči u boksu, evo već mesec dana, ali od toga nema ništa, ni da mrdne, a tretiram je kako nikad nijednu nisam verujte mi
PSX_20230802_113050.jpg
Ove ostale nisu nikad ni izbijale iz zemlje
Nekoliko puta sam pokušao da ih "dignem" - džabe. Gotovo sigurno bajato seme. Sve ostale biljke (Blue Dream,White Widow, Black Sugar) su u istim uslovima oko njih klijale bez ikakvih problema

Sednem ja pre desetak dana, napišem Somi mejl, da se požalim. Napominjem, nisam tražio povrat novca, ili novo seme, tim pre što je od porudžbine prošlo više od pola godine sigurno, a i nije neka porudžbina, tri semenke - i to sam i naglasio u mejlu, da samo želim da podelim razočaranje jer sam zaista želeo njegovu genetiku ove godine da imam u boksu, i da sumnjam da je taj batch Lavender#1 verovatno propao, znam da je još par kolega sa foruma imalo problema

Jutros me sačeka iznenađenje
PSX_20230802_113151.jpg

Dakle čovek je apsolutni CAR!
Ja zaista reči nemam, i od mene samo reči hvale, zaista.
Zadužio me, ajao šta mi uradi čovek :D
Naći ću način da se zahvalim kako dolikuje sigurno
Big respect!
:respect:
 
Poslednja izmena:

JohnnyJohnny

Aktivan Član
21.05.2023
208
833
93
Pozdrav svim dobrim ljudima ovog foruma, zelio bih i ja dati svoj osvrt na ovog divnog gospodina i citavu ekipu SomaSeeds :)
Ja nisam ni uspio naruciti kako treba od Some, ali covjek me dobrotom vec sto @Wendigo kaze, zaduzio (Bizzzo je upucen, da ne spamam)
Za oko mi je ovdje zapalo ovo da se nadje neki "nacin" da se pojedini, a i ja medju njima oduze covjeku za dobrotu...
Naime ako pratite Somu na drustvenim mrezama, mogli ste vidjeti da je jednog od suosnivaca SomaSeedsa, gospodina Gene-a, napala ona najgora baja na grlu...
Glasam za to da se bez narudzbe posalje neki goodwill, ko koliko moze naravno, bez obaveze
Cijenjeni administatorski i moderatorski kvorum, ukoliko ovome nije mjesto ovde, izvinjavam se... Ali mislim da gosp. Soma i cijela ta ekipa zasluzuje sve najbolje :)
 
Poslednja izmena:

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
792
5.533
233
Dalmacija
Ja zadnju narudjbu ovdje nisam ni prebio eto.. narucim nutrijente i sve sta trebam, javim se deckima i kazem da sam samo slozio narudjbu i da cu je platit za nekih 10ak-15 dana pa nek onda salje jer nema zurbe, kad za tjedan dana, nisam jos ni platio, stize paket..sramota me.. zovem kazem pa nisam coece ni platio, kaze nema veze, mi se vec znamo, platis kad stignes ❤️
Znaci i da gori sve, da trebam stvari za grow a lova stize tek za tjedan dva, nikakav problem, povjerenje na nivou. Skidam kapu.
 

Misko21

Aktivan Član
21.06.2020
371
775
93
35
@Wendigo ,ček posiljka ima tracking ako predje granicu bez zadržavanja bezbedno je naci se sa kurirom ?
Meni su slali jednom iz Linde dhl-om i preuzeo sam, ali me sada hvata paranoja da me ne uhapse prilikom preuzimanja hahaha
 

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.339
9.906
256
Ma neće te za semenke sigurno @Misko21 to uglavnom samo stopiraju i nikom ništa. Ja jedino ne naručujem na adresu gde je grow, kontam da većina tako radi.
Nije mi nikad stizalo kurirskom službom, uglavnom poštar direktno donese, ali ja ne uzimam ništa osim desetak semenki u turi, nikakve mrvilice, papire i ostalo, naglasim da ne stavljaju ako su planirali (kao poklon), bukvalno da što više liči na pismo pošiljka.
Nznm koliko pomaže, ali za sada je sve bilo ok, jednom samo nije stiglo od GHS, i to pre nekoliko godina, i to je to :)
 
03.07.2015
58
25
8
43
Da li se pošiljke porijeklom iz EU a koje se dostavljaju u Hr poštanske urede opcijom POSTE RESTANTE, mogu otvarati od strane službenika? Vjerojatno je potreban nalog za to. Da li itko susreo s tim ili primijetio da mu je pošiljka otvarana i pregledana?
L.p.
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.094
163
Osetim miris vasih hedova
Ljudi treba mi mala pomoc, jel zna neko gde seensi seeds ima najblizu kompaniju za licno posetiti, u Austriji mozda ili Sloveniji, jel zna neko i jel mi moze adresu dati ?
Isao bi po semena ali licno i to mi treba skunk #1 od seensi seeds, pa bi mi znacila svaka info
 

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
@monograf
Soma može na DPD pick-up poslati.
Herbies nema tu opciju dakle direkt na adresu šalju...
Znaci ako narucim od Herbiesa postar mi donese na kucnu adresu , i koliko vdim ima opcija da se plati direktno postaru ( ako sam dobro razumeo ) ?
Upravo sam ih pitao i potvrdili su mi da je tacno , meni to deluje kao najbezbednija opcija , nema cimanja u postu nego mi postar donese na vrata i platim njemu u evrma.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran and RAOZA.

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
885
4.542
163
Thiaoouba Prophecy
Herbies šalje direkno na kućnu adresu ne postoji druga opcija.

Soma šalje direktno na adresu kuće i na dpd pick-up (može se u druga opcija ubacit uz dogovor).

Hempatia na šalje direktno na adresu kuće ili na adresu pošte poste restante.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zola

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.076
15.600
358
Nudit če ti opet,samo gledaj mail i barem 2 puta mjesečno dobiš free sjemenke,kupivši nešto. A plačanje pouzeču ima samo Herbie,a Slovenija i Hrvatska svaki shop za EU

Otvorite si Revolut i sve preko njega plačate. Znači,bankovski transfer u aplikaciji platite,ako treba kriptovalute,kupite po tečaju i platite,traje 1 minutu.
Evo ja uplatio 1 euro na neku kriptovalutu i đubre otišlo preko 700% ja se tučem palicom:)
Nemam pojma što su to kriptovalute,ali sve aplikacije odradi
Screenshot_2023-12-29-13-03-39-188_com.revolut.revolut.jpg
Nažalost,ne može se screenshootat, aplikacija neda slikat stanje i iban
Najjača stvar mi je jednokratna kartica. Kad kupujem nešto platim karticom koja vrijedi samo taj put i na njoj nije pravi iban,tako se osigurate,da vam nitko ne može ukrast brojeve sa kartice! Screenshot_2024-02-10-18-01-15-031_com.revolut.revolut.jpg
Da sam stavio 1000€,zaradio bi 6000€ u par tjedana:)
Ako netko prodaje samo za zlato,srebro i sl.ista stvar. Kupite koliko vam treba i platite kao običnom karticom!
Za Bosnu i Srbiju to je odlična stvar, pogotovo za kupnju opreme,jer Barem u Hr.porezna i sl.nemaju uvid u račun. Postoji neka priča,da uplate nisu preko 1000€ i onda nije vidljiva ni transakcija,ali o tome ne znam puno!
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-12-29-13-03-23-958_com.revolut.revolut.jpg
    Screenshot_2023-12-29-13-03-23-958_com.revolut.revolut.jpg
    98,6 KB · Pregleda: 13
  • Screenshot_2024-02-10-18-01-32-064_com.revolut.revolut.jpg
    Screenshot_2024-02-10-18-01-32-064_com.revolut.revolut.jpg
    103,2 KB · Pregleda: 17
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: sone1 and RAOZA.