Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
nema mi semene jos jako sam uzjeban poslali su jos 05.04 iz aliena. malopre sam video postara zamalo da mu otmem torbu i proceprkam malo!
 

zibisher

Aktivan Član
23.04.2008
94
58
18
82
Kazite mi jel neko naruchio na adresu gde gaji i to, ili izbegavate takve stvari? I koliko je sigurno da nece da nadju i to... Frka mi i dalje... Boxsevi spremni sve spremno a semena i dalje nemam.
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
zibisher je napisao(la):
Kazite mi jel neko naruchio na adresu gde gaji i to, ili izbegavate takve stvari? I koliko je sigurno da nece da nadju i to... Frka mi i dalje... Boxsevi spremni sve spremno a semena i dalje nemam.

skuliraj se prvo.... pravilo bez obzira na sve NE PANICARITI!
drugi su cekali po mjesec plus dana tako da nije to još ništa
Box može služiti covjeku u kuci za solarij kunica ili macaka kao i za sadnju kupusa...nisi u prekršaju za to
Ako te pozovu sa pošte nemoj se odazvati i tvrdi da s tim nemaš nikakve veze

zapamti: ako i dođe do komplikacija i sranja sam sebe jedino možeš osuditi
 

zibisher

Aktivan Član
23.04.2008
94
58
18
82
ma ja cu lepo da narushim na babinu adresu, pa shta mi bog da. Ne ne panichim, stavio sam ja neku domaju u boxic, i to bash pre dva tri sata, jednu chisto da ne zvrji prazna. Nego hocu da naruchim neshto kvalitetno. Ok hvala vam, ne tripujem ja ngo pitam da znam shta da ochekujem.
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
zibisher je napisao(la):
ma ja cu lepo da narushim na babinu adresu, pa shta mi bog da. Ne ne panichim, stavio sam ja neku domaju u boxic, i to bash pre dva tri sata, jednu chisto da ne zvrji prazna. Nego hocu da naruchim neshto kvalitetno. Ok hvala vam, ne tripujem ja ngo pitam da znam shta da ochekujem.

to je nešto vec drugo,ja sam pricao o nepreuzetim sjemenkama i praznom boxu u kuci.....

tvoj box je u pogonu sa osuđujucim dokazom u njemu a to je sasvim druga prica....sam odluci dali ceš tjerat dalje ili pricekati razvoj situacije sa pošiljkom
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Svima bih savjetovala nek se skuliraju i nek imaju strpljenja, ne isplati se trošit tonu živaca, govorim iz vlastitog iskustva.

@zibisher Moj ti je savjet nemoj sadit ništa u box (osim salate :icon_mrgreen: ) sve dok ti sjemenke ne stignu, opreza nikad dosta
@ promatrač evo ti od mene Rep- za širenje loših vibri po forumu :eek:hno:
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
promatrac je napisao(la):
Mozda je pismo na policiji i svaki tren ti banu :(

malo si me iscimao da priznam al ok neverujem da sam toliki baksuz ovde sam na forumu od decembra i nisam video da je neko imao taj problem i nedaj boze

al i na to sam spreman nemam nista na gajbi!

tesi me dreamerka i njoj je putovalo ihaha!!!!
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Danas stigao NL automatic, plus su poslali poklon jednu sjemenku Black Sugar (info ovdje KLIK) od "femaleseeds"

imga0002.jpg



Znači ovako, 17.4. naručen Northen Lights od Royall Queena, pare poslane poštom taj dan i danas 27.4. stiže ali onaj žuti papir za podignut u pošti, odlazim u poštu i naravno bez problema podižem pismo (paket). Od naruđbe do isporuke 10 dana još uz slanje novca poštom :)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
matia je napisao(la):
Danas stigao NL automatic, plus su poslali poklon jednu sjemenku Black Sugar (info ovdje KLIK) od "femaleseeds"
Znači ovako, 17.4. naručen Northen Lights od Royall Queena, pare poslane poštom taj dan i danas 27.4. stiže ali onaj žuti papir za podignut u pošti, odlazim u poštu i naravno bez problema podižem pismo (paket). Od naruđbe do isporuke 10 dana još uz slanje novca poštom :)

Nemoj da prozvodnja trpi:cow_yellow:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....eto vidis da nisi dugo cekao, iznenadujuce brzo je stiglo.....ovaj black sugar izgleda zanimljivo......poslusaj mazara i kreni s proizvodnjom, moj jedan NL vec proklijao, drugog se ceka pa u zemlju.....
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
the Dreamer je napisao(la):
Svima bih savjetovala nek se skuliraju i nek imaju strpljenja, ne isplati se trošit tonu živaca, govorim iz vlastitog iskustva.

@zibisher Moj ti je savjet nemoj sadit ništa u box (osim salate :icon_mrgreen: ) sve dok ti sjemenke ne stignu, opreza nikad dosta
@ promatrač evo ti od mene Rep- za širenje loših vibri po forumu :eek:hno:


e dremerice svaka čast jesi me nasmijala :D ...kad te se sjetim prije koji tjedan :)
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
pitao sam alian sta je sa posiljkom kazu

dobili su od carine neka obavestenja nisu rekli kakva i oni misle da ce proveriti detaljnije posiljku i da je greska naruivati u martu i aprilu ,a u srb svi to rade to kazu

i sta sad iscimali su me ko majmuna!
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
poslao alian mail posle 28 dana vratila im se posiljka nazad kazu poslali su ponovo!

kako sad to kad su vec platili postarinu,sad ponovo od njihovih para nekontam!