Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Planer80

Aktivan Član
25.01.2018
219
2.527
143
Svi oni prodaju seme nekih "brand" firmi. To su samo prodavci, tj. oni ne prodaju "svoje" sorte. Kao da odeš da kupiš patike... trebaju ti plitke, za trčanje, preferiraš nike... Vidi šta želiš pa ko prodaje to što želiš. Evo neka mapa sa googla.

3.9.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy and .i.

Vujsprer

Hodajuća Marihuana
18.07.2018
178
929
93
37
Planet Earth
A šta je sa prelaskom granice i menkama? Mislim u autu... Jel ih njuše psi?
Toliko su male da ih možeš utrpat bilo gdje ali cimam se samo radi psa...
Brijem da ih samo on može provaliti ukoliko ih nanjuši...
 

Vujsprer

Hodajuća Marihuana
18.07.2018
178
929
93
37
Planet Earth
Nemogu više edit zadnji post pa se ispričavam na postu za postom. Neka moderi spoje u jedan.
Koristite li prilikom naručivanja opciju uklanjanja zrna iz originalnih pakiranja radi
veće sigurnosti i koliko je to sigurno kod reselera?
Pod sigurno mislim koliko im se može vjerovati da su sjemenke upravo iz određenih banka sjemena
iz kojih ste i naručili? (pod reselere mislim na frekventno korištene i već poznate široj javnosti)
Pozdrav svima!
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Narucivao od spanaca i engleza bez org pakovanja, bez problema, mada i ta opcija vise nije sigurna jer na carini u srb imaju skener pa se vide menke...sad je sve lutrija i kako je carenik raspolozen.... u hr je dosta lakse i stize bez problema i org pakovanja.
A da dobijes ono sto si trazio u kesicama ili malim bocicama i to je to, nemas tu brige, barem kod poznatijih banaka i njima je stalo do ugleda i da imaju sto vise kupaca...tako da prevare ne verujem da ima.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ne mora, jer svi breederi rade skoro izmeđusobno na strejnovima, i poznaju se međusobno u sceni, i većina njih šeruje genetike dalje.. osim ako se radi o "patentiranim" genetikama, tj sortama, kao kod dutch passiona, dinafema i tkd..

Sto kaze ekipa na ove banke? plus ovih dana mi stize s greenhouseseed.nl himalaya gold i jos dvije sorte

Barneys farm je meni lično u top 5 favorita, i sorte koje si izabrao su legenderne.. npr sorta LSD ima prejak urod i tkd..
 
Poslednja izmena:
19.02.2018
45
36
18
29
Pozdrav upravo su mi stigla 3 packet od greenhouseseeds.nl ali nije mi jasno zasto na pakiranju nepise ime sorte? Za sjemenke se ne bojim ,za njih znam da su u ovom centralnom dijelu u ovoj spuzvi ali nejasno mi gdje su ime sakrili valjda je logicno da bude ma pakiranju
 

Prilozi

  • 20180914_125937.jpg
    20180914_125937.jpg
    533,3 KB · Pregleda: 100