Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.09.2014
2
0
1
Može li mi molim vas netko reći kakve su šanse da paket završi na carini/pregledu/bude otvaran u Hrvatskoj ukoliko se naručuje sa stranice S******n koja se nalazi u Engleskoj? Znam da je sada manja kontrola pošto je RH u EU ali sam bio pročitao da je već bilo problema ukoliko je sjeme dolazilo iz Nizozemske (kada je RH već bila u EU) te da je bila kontrola u drugim državama kada je dolazilo iz Engleske. Nisam bio našao potpuni odgovor pa ako mi može netko reći svoje mišljenje/iskustvo/savjet.
 
11.09.2014
2
0
1
Hvala :)
Samo se bojim pošto daju "gifts" svako malo da paket ne bude pre sumnjiv zbog veličine ukoliko prate adresu sa koje dolazi (naravno da će biti sumnjiv i ovako i onako ukoliko prate adresu, a pročitao sam bio na forumu da to rade i sa ovom našom domaćom stranicom ukoliko se sa nje naručuje).
 
14.11.2014
21
9
3
Mene recimo zanima dali postoji shop u nekoj susjednoj zemlji (Italija,Slovenija,Austrija) gdje jednostavno dodjes kupis i ciao znaci bez narucivanja na adresu? Jer bas gledam po stranicama i forumu samo narucivanje, a tamo gdje i ima ulica shop-a to je uglavnom grow shop a ne seed shop
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
naravno da ima, i slovenija, italija, austrija... ukucaj u gugletu, kontaktiraj ih il uzmi adresu sa sajta i pali po menke :) poenta je sta ukucati a da ne dobijes grow shop sa opremom, npr, za austriju probaj sa hanfsamen austria ;)
 
14.11.2014
21
9
3
uh taj svabski mi je tako nepoznat,talijanski znam a slovenija nekako najbliza,,bas sam googlo i dosao na greenhouse distributore za slo i ita,,zanima me dali je tko upce naruciovao od tamo,,jer ja uopce nevjerujem ni posti ni carini vec sam imao problema oko hard diska a kamoli za ovo pa mi je kud i kamo draze sipat benge i uputit se laganini pljunut pare i nikakva imena informacije nista (csi majami lvl 99)
jer kontam da oni mozda narucuju samo ako ti napravis narudzbu, znaci ako tamo samo banes mozes kupit rizle na marlija i kuci laganini kratkih rukava i dzaba 250km napravljenih
al opet kontam na ovaj rqs se cini pristojno sve ovo sa stealth opcijom, adresa fino od komsije koji je do jucer cuvao ovce i nezna zasto mi te mrvice stavljamo u rizlu i pusimo kad su oni to nekad u bosni sadili ko sjeno za blago xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lauba and mili 1

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
koliko sam obavesten, u slo se moglo uzeti kada odes, uvek nesto bude "ispod pulta". al ako hoces biti siguran najbolja opcija da ih kontaktiras mailom i proveris, tad si 100% siguran bez obzira sta ce neko jos napisati na ovu temu
 
14.11.2014
21
9
3
Bas sam pitao prije 2 dana snailseed gdje imaju shopove u slo ali nema odgovora,i to preko FB...vec sam se nalozio na kalashnikovu autoflowering



To: PowerSeed
off: posto si moderator da tebe pitam dali smijem otvorit temu ili da iskopam negdje neku staru u vezi grow boxa home made kakav mislim napravit pa da mi iskusni clanovi objasne malo sta je bolje a sta nije i sta mi sve treba
 
10.11.2014
19
7
3
Marmaduke je napisao(la):
Hvala :)
Samo se bojim pošto daju "gifts" svako malo da paket ne bude pre sumnjiv zbog veličine ukoliko prate adresu sa koje dolazi (naravno da će biti sumnjiv i ovako i onako ukoliko prate adresu, a pročitao sam bio na forumu da to rade i sa ovom našom domaćom stranicom ukoliko se sa nje naručuje).

hmm nasom domacom stranicom? :) treba mi pomoc oko preporuke za neki shop da narucim seme :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
drug, nisi iz drzave u kojoj je to "domaca" stranica ;) guglaj buy cannabis seeds pa biraj stranicu, pogledaj cene , vidi sta nude, pogledaj kako pakuju, kako salju... sve to pise na svakoj koja se bavi prodajom semena
 
02.04.2010
33
1
8
33
Pozdrav, s obzirom da je zabranjeno reklamiranje, bila bih zahvalna ako mi netko PM domaci(cro) seed shop. - Imala sam jedan konkretno bookmarkan, izgubila nazalost. Znam da je bilo u ponudi vise-manje sve, iz svih poznatih seedbanks. U proslosti sam jedino narucivala iz greenhouseseeds.nl, ali sjemenke nikad nisu dosle haha (slala novce pismom, pa tko zna sto se s time dogodilo xd).
Hvala unaprijed :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: feforon1987
02.04.2010
33
1
8
33
CilI je napisao(la):
U Google ukucas kanabis i voila nadzes.
Hvala! :) Inace sam ciljala na neku drugu stranicu, koje pretpostavljam vise nema. Imas li iskustva sa narucivanjem od preporucenog websitea i koliko je "sigurno" naruciti na vlastitu adresu?