Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.11.2014
21
9
3
mozes otvoriti temu u ovom podforumu https://vutra.org/forum/56-projektiranje-prostora-za-uzgoj/ ... cemu preko fuckbooka-a, ljudi imaju zvanican mail [email protected], a imas i ove u slo -> v primeru preklica naročil, vprašanj in ostalih nejastnosti, se prosimo obrnite na e- naslov: [email protected]
Evo odgovorili su mi nakon pun k... :D dali su mi dvije adrese od shopova u ljubljani sta imaju, tako da iza nove godine se ide po zadnji i najbitniji sastojak kalashnikova autoflowering :D

A u medjuvremenu sam naletio na tu hrvatsku stranicu tj te preprodavace neke al od njih mi je nekako najnesigurnije narucivat,,sama stranica izgleda ko da ju je drot radio...zato pitam ako ima tko da je od tamo narucio a da je sve proslo po P.S-u
 
08.12.2014
4
1
3
pozz... imam par pitanja..pa bi voljela da neko tko ima iskustva odgovori :)
imam namjeru posaditi neku biljčicu il' dvije na proljeće, pa me zanima..gdje da nabavim sjeme, da to prođe bez problema ;)..i koje sjeme da naručim,da mi se isplati..i da nije nešto previše skupo.. :D
Čitala sam starije postove, al' ja bi da neko odvoji minutu il' dvije pa da mi napise... :)
hvala unaprijed
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
upises na google kanabis i nades jednu stranicu s koje mozes naruciti ako si iz RH, sigurno je i brzo,,

ja bi ti savjetovao kao pocetnici 5kom fem. sjemena a to ti kosta otp 200-300kn izaberi si neki kush, nesto sto je vecinom indica ili indica u potpunosti,, mozes isprobati i automatike (male biljke koje budu gotove kroz cca 2mj) pa imas i malu berbu preko ljeta, to ti je otp 150kn 3kom

eto zasto ti kazem da nije pametno stavit svoju fotku za avatar, nadam se da znas da je uzgajanje kaznjivo po zakonu pa onda bolje bez te fotke :) do proljeca citaj i uci, poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: saras

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
upises u google "cannabis seeds europe" pa biraj do oces.
ili baci tu pogled
https://vutra.org/threads/seed-banks-introduction-vlastita-iskustva.12047/#post-296105

sjeme naruci koje god zelis...kak da ti mi to kazemo koje ces ti? filtriraj si po cijeni i naruci ono sto ti se svidja po radu, duljini cvjetanja, mirisu, okusu...vecina ima opise.
eto...to je najvise kaj ti mogu odgovorit. imas do proljeca vremena proucit forum i vanjske dnevnike. samo polako
 
08.12.2014
4
1
3
upises na google kanabis i nades jednu stranicu s koje mozes naruciti ako si iz RH, sigurno je i brzo,,

ja bi ti savjetovao kao pocetnici 5kom fem. sjemena a to ti kosta otp 200-300kn izaberi si neki kush, nesto sto je vecinom indica ili indica u potpunosti,, mozes isprobati i automatike (male biljke koje budu gotove kroz cca 2mj) pa imas i malu berbu preko ljeta, to ti je otp 150kn 3kom

eto zasto ti kazem da nije pametno stavit svoju fotku za avatar, nadam se da znas da je uzgajanje kaznjivo po zakonu pa onda bolje bez te fotke :) do proljeca citaj i uci, poz



hehehe, znam.. hvala :D
znam da je kaznjivo, bez brige :D
heheh... kakvo misljenje imas za http://www.greenhouseseeds.nl/shop/big-bang-feminised.html ?
to se meni dopalo :)

upises u google "cannabis seeds europe" pa biraj do oces.
ili baci tu pogled
https://vutra.org/threads/seed-banks-introduction-vlastita-iskustva.12047/#post-296105

sjeme naruci koje god zelis...kak da ti mi to kazemo koje ces ti? filtriraj si po cijeni i naruci ono sto ti se svidja po radu, duljini cvjetanja, mirisu, okusu...vecina ima opise.
eto...to je najvise kaj ti mogu odgovorit. imas do proljeca vremena proucit forum i vanjske dnevnike. samo polako


volim biti organizirana :D meni ce proljece brzo... hehehe...
sad cu pogledat ovo sto si stavio, hvala :)
 
Poslednja izmena od urednika:
08.12.2014
4
1
3
hvala... znaci da naručim sa te stranice, sve će super proć ?
jer sam čitala u starijim postovima svašta...( o problemima na carini, s policijom i to)
 
22.12.2014
18
24
18
Đungle i Prašume
:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
PPL radosti nikad kraja !!!
Stigle semenchice od Aliena.
Jeste da tjute ko zaliveni ali rade posao kako valja.
WHITE WIDOW-ke, nazalost moraju da chekaju jer je u growboxu domatjica i nemam prostora ali ko cheka taj i docheka!!!:maryjane::maryjane::maryjane::maryjane::maryjane:

p.s. od slanja novca do prijema paketa proshlo 13 dana.
nije bilo poklonchitja ali nema veze , bitje drugi put :)))))
dali alien salje i u hr
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
1. Post je iz 2008. Obrati pažnju na datume.
2. Pogledaj naslov teme i bit će ti jasnije zašto ne vidiš koja je stranica.
3. Use the force... ovaj... htjedoh reći, use the google :D