Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

lud

31.01.2015
183
106
43
imas u becu xxxxxx xxxxxxx odlicni su,ja sam juce kupio direktno...:)
Reklama uklonjena, MOD.
 
Poslednja izmena od urednika:
28.01.2014
3
2
3
37
Pitao sam zato sto nikad nisam bio u seed shopu pa rekoh da se ne izblamiram tamo, juce sam bio u Grazu ali fulao jer sam na forumu procitao da rade subotom skraceno a na vratima i na official siteu kasnije vidim samo radnim danom. Sutra idem i uzimam i javim vam utiske, koliko su snabdjeveni, sta sam uzeo i koliko sam platio, to je zapravo ova radnjaxxxxxxxxxxxxxxxxxx i lako je naci. Ako neko ima cvrsto misljenje za neku dobru sortu (da nije prezahtjevna za uzgoj, da solidno da prinosa i da dobro udara :)) neka pise ovdje)
metal maniac "yes sir i understood" ! ludi tnx ali sam u Grazu, samo ako ne uspijem ovdje kontao sam do beca. Tnx ljudi.
Reklama uklonjena, MOD.
 
Poslednja izmena od urednika:
28.01.2014
3
2
3
37
Ja se izvinjavam sto sam stavio link od one radnje, nece se ponoviti. Ako ce nekom pomoci kupio sam sjemenke tu u Grazu u toj radnji koju je lako naci na netu, nisu sad toliko full snabdjeveni ali je decko koji radi naglasio da ako ih se kontaktira mailom ili telefonom mogu za 2-3 dana iz Beca nabaviti skoro sve sto treba. Na papir sam napisao sorte koje su mi drugari sa sajta preporucili pa sam ga zamolio sta mi on sugerise od navedenih, iznenadio sam se kad je odgovorio da po zakonu ne smije nista da mi sugerise i pomaze u toj odluci. Kupio sam pakovanje od 5 femi sjemenki Humboldt seeds, Amherst sour Diesel i to me je kostalo 41 euro... Ima i jeftinijih a ima i skupljih, ove moje su medju skupljima (u toj radnji). Nadam se da ce ove informacije nekom biti od koristi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lud
23.02.2015
4
0
1
36
jesam i stalno mi izlaze Holandski sajtovi ...

Ja se izvinjavam sto sam stavio link od one radnje, nece se ponoviti. Ako ce nekom pomoci kupio sam sjemenke tu u Grazu u toj radnji koju je lako naci na netu, nisu sad toliko full snabdjeveni ali je decko koji radi naglasio da ako ih se kontaktira mailom ili telefonom mogu za 2-3 dana iz Beca nabaviti skoro sve sto treba. Na papir sam napisao sorte koje su mi drugari sa sajta preporucili pa sam ga zamolio sta mi on sugerise od navedenih, iznenadio sam se kad je odgovorio da po zakonu ne smije nista da mi sugerise i pomaze u toj odluci. Kupio sam pakovanje od 5 femi sjemenki Humboldt seeds, Amherst sour Diesel i to me je kostalo 41 euro... Ima i jeftinijih a ima i skupljih, ove moje su medju skupljima (u toj radnji). Nadam se da ce ove informacije nekom biti od koristi.
Rock_Kid dali bi mi mogao pollati adresu gde si ti kupio u Becu u privatnoj poruci posto je zabranjeno reklamiranje... bila bih ti jako zahvalna
 
Poslednja izmena od urednika:

mikolo13

Banned
Banovan
24.03.2014
72
24
18
umori me ovo citanje ovoliko stranica, ali ca je tu je, mora se. odlucia san se za kanabis. jos samo da odaberen feminiziranu vanjsku sortu. mislin vise vrsta, eh sad moran taj thread citat -.-
 

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
Samo da potvrdim da Alien (sponzor je, valjda ga smjem spomenuti) brzo i profesionalno dostavlja i u BH (Sarajevo), vec druga posiljka stigla bez problema u roku od 7 dana. Placeno karticom, odabrana opcija "seed" kako bi postarina bila manja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NoSeeds and Bizzzo
19.12.2010
102
34
28
ljudi ako moze mala pomoc htio bih naruciti sjeme iz inozemstva (euri u kuvertu) poanta je da nikako nemogu pronaci njihovu adresu ili kontakt. Vidio sam da je par ljudi narucivalo preko te stranice pa pomozite stranica je orig....sen.....s....
Pa ako netko moze objasniti proceduru sto napisati na kuvertu i kako ih obavijestiti bio bih zahvalan
 

mikolo13

Banned
Banovan
24.03.2014
72
24
18
nama svima dobra i draga domaca stranica daje gratis 2 sjeme iznad kupovine 500 kn. dobivaju se seeds koje su na akciji super hash i auto nl od P.S.