Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
uzmi neki kush.. npr. critical kush (barney farm) njega sam htio ove godine za out ali sam se predomislio, white widow, skunk#1, early skunk, frisian dew.. ma samo gledaj da ne cvjetaju predugo da ti na vrijeme zavrsi..
 
14.11.2012
6
3
3
Pozdrav svima, evo prvi put se oglasavam na forumu, do sada sam se samo informisao u vezi svega potrebnog pa da podelim iskustvo sa vama u vezi sa Alienom koje je povezano sa posiljkama za Srbiju. Iskreno par dana sam se cimao da mi murija ne bane na vrata ali sam reko sta bude bice i samo pozitiva kad ono evo danas ja u sanducetu zateknem kako me cekaju 5 komada Blue Widow od Dinafema, kakvo olaksanje! :) Inace sta me buni ovde je sto sam narucio, zbog cega sam se najvise cimao plus sto je mart u piitanju pa je verovatno pojacana kontrola posiljki ali bez obzira meni stigne pismo u sanduce bez da me je zvao postar da potpisem dostavu. Jel ima neko slicno iskustvo, jer sam planirao da narucim ali pod SEEDS-GRAINES? Narucene 9. 3. 2015. stigle danas 18. 3. 2015. Inace jednom sam narucio od Attituda 2012-te i stigao mi je zuti paket sa majicom i cokoladom a godinu pre toga sam isao do Beca i usput kupio licno seme, pa rekoh ako budem imao kinte bar za jedan dan da odem do Slovenije ili Beca i da kupim opet jer ne znam da li opet da rizikujem, najvise zbog toga sto je ovo doba godine i zato sto su pojacali kontrolu.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: doomer

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
clan od 2012 a prvi post i jos kaze samo je cito, za pohvalu : )
Alien je majka, u Nizozemskoj su ali na granici sa Belgijom. Hm cudno da ti postar nije dao da potpises garant su ti ovi iz Aliena poslali unregistered ne vidim drugo objasnjenje. Iduci put stavi, tako ce ti sigurno biti u sanducicu. Hm koje je bilo pitanje ?

Imam ja jedno pitanje za tebe jesu ti poslali kakav free seed ? ja isto ocekujem uskoro posiljku iz Aliena.

Prvi put narucio od njih prije 8 godina, kasnje narucio jos bar 5 puta, nikad nije bilo problema.
 
Poslednja izmena od urednika:
14.11.2012
6
3
3
Imam ja jedno pitanje za tebe jesu ti poslali kakav free seed ?
Hvala Doomer :) A sto se tice free seed-a nisu mi poslali, da sam narucio 10 mozda i bi. Nego sad se razmisljam da narucim neki A.M.S. i Super Critical od GHS pa ne znam da li opet da izrizikujem zbog razloga navedenih gore, a svakako cu kad opet budem narucivao tamo pred zimu da uzmem a i sto kazes da su mi mozda poslali unregistered na koverti pise roirp, tako da mislim da je to preporucena ustvari. I jel znas mozda kad bih narucio 20 semenki da li bi to stiglo u pismu ili u vecem paketu? Razlog te kolicine je upravo zbog GHS,gledam bar 10 jakih biljki da opstanu a i neko ulje bi dobro doslo da se napravi, tako da od viska glava nece da me boli a imam i gde da ih stavim.
 
Poslednja izmena od urednika:

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Evo i meni danas stigle iz Aliena. x kom - Magic bud - Paradise Seeds.
Nisu ni meni poslali freebie ; ) ma nije to do kolicine nego ocito nemaju trenutno pa ne salju inace uvijek posalju bez obzira na kolicinu. Sigurno su ti poslali standardno jer ne vidim drugo objasnjenje, postar mora dobit potpis ako je registrirano.
Ja bi to narucio standardno i ceko 4 dana dok nece biti u sanducicu. Ne znam za GHS, malo mi djeluju prepotentno, onaj Arijan i ekpia.. Ko da se previse isfuravaju, mozda grijesim ne znam. Al cuo sam da im drugi rade genetiku i sav posao - oni su kompanija prakticki niti ne vide te biljke i seedove koje salju. To sam cuo od drugog jednog breedera koji je isto poznat u Holandiji, poslo mi poruku na PM.
Vidi ovdje imaju puno breedera i strainova i do 50% popusta pa ti se tako najbolje isplati : http://www.onlinealienshop.com/contents/en-uk/specials.html

Mozes ici i u Austriju pa svercat preko granice al to mi je nekako veca komplikacija nego ovako, u 10 godina nisam jednom imo problema i znam bar 10 ljudi koji su narucivali i svima stiglo uredno, ne kazem da ne moze biti problema ali po ovome sto sam ja dozivio za sada je 100% uspjeh.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: HerbIsLife
14.11.2012
6
3
3
Ok, hvala puno, dajes mi vise nade sada. :) A za GHS znam sve te informacije i znam da su prenapucani previse i razmisljam se puno da li da uzmem od njih ili ne, jedino me cena vuce i to da sam imao vec jednom iskustvo sa njima i nije bas toliko bilo lose, sta vise dobro se pokazalo, par njih su ispale malo deformisane ali u sustini dobro je bilo, imao sam SLH i Lemon skunk, mada vidim sada u ovoj ponudi u Alienu sto si mi poslao ima dosta toga isplatljivog pa cu videti sta mi najvise odgovara, neka indica najvise zbog vremena ovde na jesen. Meni je dinafem stvarno dobar ali skupi su, nemam sad toliko kesa da izdvojim.
 
19.03.2015
1
0
1
28
Pozz ljudi. Evo novi sam ovdje i ako bi mi mogli pomoci. Odlico sam se baciti u te vode i gledao sam si naruciti sjemenke sa Royal queen seedsa ( za prvi put sam mislio easy bud posto sam vidio da je za pocetnike to dobro da se malo nauci i usput je femnizirano i autoflowering) u HR. Zanima me jeli tko narucivao preko njih i kakav je postupak na granici oce to doci do mene bez ikakvih problema ili cu si navuci na vrat ono sto mi netreba... Hvala unaprijed :D
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Zaboravite da sam ovo pitao gore navedeno,:upiii:jer prvo sam trebao da se registrujem na njihovom sajtu da bih mi prikazalo veci deo njihove ponude,e sad.Tek sam sada video da je ova tvrtka iz slovenije sto otvora nova pitanja.Interesujeme dali oni slucajno salju seeds u originalnim blisterima ili u one male tubice kao.posto sam ja saradjivao sa drugim shopom u sloveniji koja nesalje u originalnim pakovanjima pa me to ono cisto interesuje sada i kakva su vasa misljenja u vezi ovog shopa ili sta vec kompanije gledam imaju neke magacine sa robom da obezbede citav balkan za growanje.pozzz drugari...:spliff:
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
meni došle iz hempatije.
pakovanje je u plastici, onak zapakovano u plastici ko digitalni timer.
to je original predpostavljam?
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Kako mislis u plastici dali se vidi negde brend firme,odnosno iz cije je kuce seme.postavi slike ako ti nije problem,jer mozes da vidis u mom dneviku kako sam ja dobio pa uporedi.