Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ma nisi ti jedini, takva pitanja su pre za preko pp. jasno vam je da forum moze da prati i cita ko hoce, a dovoljno je u google ukucati "narucivanje semena preko interneta" i na prvom mestu je ovo, pa razmislite malo, sigurni ste onoliko koliko pisete i kacite ovde
2015-03-20_101506.jpg
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
e jbg,mali trenutak nepazne,mada uveg gledam da sam u gardu nekom i izolujem od odredjenih pitanja,lepo je sto pratis sve i korigujes neke stvari,neznam sta da ti kazem vise,stavio si mi teret krivice sada na ledjima srecom sto ja mogu da nosim ko konj,ali ipak hvala na sugestijama sa moje strane se sigurno nece vise desavati ovakvi nepromisljeni potezi.Sobzirom da ja drzim do sebe i uvazavam svaku diskreciju tako da cu se dobro sada prevaspitati,jer ipak smo mi oldschool i netraba da nam se desavaju ovakve stvari.pozz power
 
14.11.2012
6
3
3
Evo ako nekog interesuje, cuo sam se sa ovima iz Aliena i rekli su mi sledece:
We don’t send signed to Serbia, doesnt seem to work well. I would prefer it, but signed packages can get hold in customs.
Dakle ko ne zna engleski, ne salju preporucenu postu za Srbiju jer se nije dobro pokazalo i da preporucene posiljke mogu biti zadrzane na carini. Bez obzira da li narucijete SEED SIGNED ili ne oni vam salju pod opcijom SEEDS-GRAIENS.
 
14.11.2012
6
3
3
Doomer vidim da cemo mi lepo saradjivati ovde. :) Nadam se da ces ako bude sve ok da pratis moj dnevnik kad za to bude doslo vreme. . . Nego rekoh da kazem ovde konkretno o cemu se radi, mozda pritreba nekom hitno pa valjda ce da bude od pomoci, a i ja sam imao prvi put sada iskustvo sa njima pa ono. . . ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doomer

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
Pozdrav,odlucio sam se prvi put probat narucit menke i imam pitanje za vas koji ste iskusni u tome,dali je sigurnije narucivati iz a***na ko sto vidim da radi vecina ili iz nase domace stranice k*****s dot org ,pošto ovako ne treba da prolazi carinu,i vezano za ovu 2. vidim da je nacin placanja cash on delivery pa me zanima sta se desava s tim pismom ako ja nisam tamo da ga podignem.
jedno offtopic,dali h******* dot si prodaje samo opremu ili se i tamo mogu kupit menke pošto ih na online shopu nisam mogao nac,jer radije cu se sam zaletit po to kad budem u slo ako se moze.Hvala unaprid
 

JoannaDark

Aktivan Član
23.03.2015
60
295
53
32
Dobar dan vam zelim ^_^

Nova sam ovdje i zelila bih pitati iskusnije growere. Jel mi mozete poslat na PM web stranice (vise njih ako moze) za narucivanje?
 

Pedala

Aktivan Član
02.12.2013
273
428
63
Pozdrav,odlucio sam se prvi put probat narucit menke i imam pitanje za vas koji ste iskusni u tome,dali je sigurnije narucivati iz a***na ko sto vidim da radi vecina ili iz nase domace stranice k*****s dot org ,pošto ovako ne treba da prolazi carinu,i vezano za ovu 2. vidim da je nacin placanja cash on delivery pa me zanima sta se desava s tim pismom ako ja nisam tamo da ga podignem.
jedno offtopic,dali h******* dot si prodaje samo opremu ili se i tamo mogu kupit menke pošto ih na online shopu nisam mogao nac,jer radije cu se sam zaletit po to kad budem u slo ako se moze.Hvala unaprid
Moras se logirat da bi vidio kompletan sadržaj stranice!
 
27.03.2015
22
3
3
33
Zdravo ljudi, novi sam, iz Crne Gore sam. Htio sam nesto da sadim ove godine, interesuje me ima li neko iz Crne Gore da je narucivao sjemenke i da su mu bezbjedno dosle? Pomazite ko zna.. Pozdrav.



Ljudi, molim Vas ako neko moze da mi pomogne, treba mi sajt za sjemenke, iz Crne Gore sam.. Ja citam sve ove stranice ali niko vidim nije pisao za CG da je narucio i da je ok... Najblize mi je Hrvatska pa ako moze neko u PP da mi posalje neki link od sajta koji je provjeren i koji bi trebalo da moze do CG ili nesto da mi se obrati? Unaprijed zahvalan..
 
Poslednja izmena od urednika: