Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
odes na sajt neke banke semena i vidis da li salju za cg, u cemu je problem. nema bas nesto aktivnih clanova iz cg, sumnjam da ce dobiti odgovor iz prve ruke
 
27.03.2015
22
3
3
33
Pa u tome je fora, sto niko ne sadi, bas slabo a ja sam se odlucio i izgleda ne da mi se.. Ali hvala, pogledacu to..
 
Poslednja izmena od urednika:
27.03.2015
22
3
3
33
Ljudi, ako mi vjerujete blejim cijeli dan i citam li citam.. I sad mi je totalno jasno zasto poneko baci neki hejt na mene.. :D Mnogo glupih pitanja ali stvarno, i svima Vam se u to ime izvinjajem!! Sve sam proucio, cekam malo bolje vrijeme i krecem sa masu domacica posto imam izvanredne sajtovE.. :) Takodje cekam da mi ipak neko javi kako da kupim sjeme za CRNU goru. :p Otvaram dnevnik cim krenem pa se gledamo tamo.. Oprastajte braco! <3 :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
26.05.2014
79
25
8
Dakle na RQS htjedoh naručiti i platiti VISAom, ali nema te opcije, nego je najbliža bank transfer. E sada, tamo piše iznos recimo 45€, šta im ja uplaćujem onda, iznos u kn sa srednjim tečajem po HNBu ili koji vrag?

P.S. zna li netko neki normalan webshop gdje mogu platiti VISA karitcom online a da u tom shopu ima Northern light automatic :)

Može i na pp. Hvala :)
 
26.05.2014
79
25
8
Vidjeh sad, hvala na linku, ali vidim da kod njih nema onog pakiranja kao što se može iz RQSa naručiti da izgleda kao DVD ili sl., i nemaju gratis sjemenku čak niti za 35€ :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ima bar 8 sajtova koji ce ti na guglu izaci ako ukucas Northern light automatic seeds, pogledaj svaki, vidi kako salju, vidi sta nude od pogodnosti, ne razumem u cemu je problem, gotovo svi primaju visa karticu
 
26.05.2014
79
25
8
Mislim bez ljutnje pitanje, koja je onda poanta ove teme uopće? :)

Šta nije poanta da ljudi pišu svoja iskustva, gdje su i kako naručili, tko je najbolji, tko najgori, tko ima kakve vrste plaćanja, tko je ''najsigurniji'', tko je dao poklon a tko ne, tko ima najbolje pakiranje i sl.

Nije baš da ne kupujem preko interneta, ali ne kupujem majicu ili tenisice pa da me baš briga za to koliko je sigurno hoće li mi stići na kućni prag bez nepotrebne ''pratnje'' i sl.

Kužim ja i Vas da imate sponzore i to je OK, ali onda bi bilo dobro ograničiti komentare na te sponzore i onda sve ostalo obrišete zar ne?

Ponovno ponavljam, sve postove pišem dobronamjerno i bez ikakvog napadanja, samo pokušavam diskutirati :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Axiom and No Joke

JoannaDark

Aktivan Član
23.03.2015
60
295
53
32
@tririjeke
predaleko si otisa, pitao si pitanje i dobio si odgovor. i sad odjednom tebi je bitno oces li dobit nesto gratis sa dvd kutijom? ne kuzim. ma budi sretan sto imas priliku narucit od provjerenih stranica bez provjeravanja na carini.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Pa i nije predaleko otišao. Banke sjemena žive od takvih poput nas, a ako mi ne daju sjemenke gratis na veću količinu normalno je da neću više nikad naručivati od njih, i ne samo ja već mnogo ljudi isto.
Joanna to nije nešto sa DVD nego "stealth pack" što je u cijeloj priči i najbitnije.
I da, slažem se da ova tema nema smisla, kao ni ostale teme o naručivanju sjemenki.
Mislim tema o naručivanju sjemenki u kojoj nesmješ navesti nikog osim sponzora, pa čemu onda svrha teme.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
na forumu se spominju seedbanke, kako u okviru ove teme tako i u okviru slicnih, cak imamo i temu omiljen seedbank, shodno pravilniku nije dozvoljeno stavljati direktan link ka nekoj banci, ali ne vidim svrhu da mu sad neko servira 8 il 9 banaka koje prodaju nl auto i za svaku pise o nacinu pakiranja i broju gratis semenki, menja se i jedno i drugo od banke do banke na nedeljnom il mesecnom nivou, najbolje da sam progugla pa napise ako nesto zgodno nadje, doomer je nedavno spominjao popust na sensiju ako se dobro secam, a neko je ranije spomenuo iskustva sa seed city, spominjala se i mandala kao i ossc i atitude, a bogami i dinafem i pyramid. ako postoje reci koje ne treba da se pojave na forumu trebaju biti maskirane od strane administratora (tj. automatski). bar moje misljenje, ja ne upozoravam kad neko napise naziv proizvodjaca/banke, ali da ako neko stavi direktan link. ukoliko dobro tumacim pravilnik :)

"11. Reklamiranje je zabranjeno
Forum nije mesto za besplatno reklamiranje Vašeg posla, sajta, firme, ili bilo čega što moderatori ocene kao očiglednu zloupotrebu foruma za besplatno oglašavanje. Bez direktnih linkova ka sajtovima koji se bave prodajom semena ili opreme za grow."