Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.03.2015
64
3
8
44
Planiram po prvi puta naruciti sjeme i lagano sam se izgubio u ovom kaosu informacija :D.
Koliko sam skuzio moze se platiti uplatnicom. Moze objasnjenje, kako, gdje i u kojoj valuti?
Dali se moze placati paypalom? Koje banke imaju tu mogucnost posto mi se cini najjednostavnija opcija?!
Mozda sam nesta i zaboravio pitati, dajte vi savjet, preporuku , nesta...:D:D moze i na PP
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
pise ti sve to na forumu u bar 10 razlicitih tema. ako koristis trazilicu ili google naci ces milion toga. Procitaj samo 20 stranica unazad u ovoj temi i imas vjerojatno odgovor na sva ta tvoja pitanja. jedino ako oces da se sad svi ponavljamo ko papige i objasnjavamo ti sve iznova ili trazimo umjesto tebe ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and No Joke

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
moze se platiti uplatnicom
uplatnicom se placa ako kupujes u zemlji u kojoj zivis, naravno valutom koja je u toj zemlji vazeca. a paypal uplate ne primaju svi, to moras videti da li je podrzano kao nacin placanja u zavisnosti od toga preko koga kupujes. najlaksi nacin placanja je placanje karticom, i to prakticno svi podrzavaju
 
30.03.2015
64
3
8
44
pise ti sve to na forumu u bar 10 razlicitih tema. ako koristis trazilicu ili google naci ces milion toga. Procitaj samo 20 stranica unazad u ovoj temi i imas vjerojatno odgovor na sva ta tvoja pitanja. jedino ako oces da se sad svi ponavljamo ko papige i objasnjavamo ti sve iznova ili trazimo umjesto tebe ?

Pa bas zato sam i pitao, sto ima mali milion razno raznih odgovora i nacina narucivanja...kazem pogubio sam se u svemu tome i nisam bio lijen i
ne citao...samo sam zbunjen, a posto nisam nikad narucivao htio bi da to prode bez komplikacija. Znam da vas ovakva pitanja opterecuju, ali isto tako ni vi niste odmah sve znali pa ste pitali, jel da :respect:
Za prvi put totalno mi je nebitna banka, od kartica imam tekuci i debitnu+imam paypal!
Dali mi tko moze olaksati i na pp poslati od kud mogu naruciti sjeme sa ovim sto raspolazem i da ima dostavu za HR !
hvala... :D
 
01.10.2012
35
40
18
moze li mi neko reci jer vidim da vam je sponzor ovaj hempatia.si htio sam da porucim od njih sjemenke pa ima li ko da od njih uzima i je li to "svjeze" ili su to sjemenke od prije 2 godine :D
 
08.08.2012
11
1
3
33
Ako se naručuje od mandal- satori odmah me prebaci na prodavače.ako uzimam od Aliena oni ne rade zbog praznika,koji je drugi pouzdani izvor od kud bi se moglo naručiti ?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
pa odgovorio sam ti na to pitanje, sacekaj ponedeljak, ko radi subotom i nedeljom, cemu sad zurba za dva dana. ako te mandala prebaci na prodavace, onda valjda znas od kud se moze naruciti, pa od istih tih prodavaca ili ti reselera
 
21.04.2015
13
17
3
Moja prva objava! Uživam u biljci već nekih 20-tak+ god. A growam tek 7 sezona! I do ove sezone nisam se usuđivao da naručim sjeme! Držao sam se one"Ako nikom nekažeš nećeš nikada pasti". Naime od paketa (koji su mi se svidili) sam prije 7 godina posijao direktno u zemlju i radio odokativne selekcije.
Što se pokazalo dobrim. Tako da sam prošlu sezonu imao vrhunske biljke(organic),ali nisam ostavio praha od mudonje,jer sam ih sve na vrijeme kastrirao jer mi se prethodne sezone desilo 9 od 10 mudonje!
Prateći vaš forum do detalja,riješio ovu godinu da se pripremim na vrijeme.
Pitam Brata koji je u Holandiji može li mi ponijet kad bude dolazio oko nove godine,smaram ga par mjeseci i u febraru mi javi da nema love da dolazi,ovo,ono! Sranje,panika,bliži se sezona. I dogovorimo se da mi on uzme i pošalje pismom u čestitci! I opetet problemi nema Satori kod njega u blizini! I negdje krajem marta mi javi da je našao Satori i da mi je poslao na moju adresu! Nastaje euforija! Čekanje.
11.04 na sandučićima u zgradi snimim neko pismo sa mnogo markica onako u prolazu, i odmah me preplave neki talasi zadovoljstva. Vratim se do istih i vidim da je pismo za mene neotvarano! ubacim ga u torbu kod žene i čekam kasne sate noći kad dijeca zaspu da ga otvorim.Čitav taj dan provedem euforično pjevajuči od Azre-zvali su je krvava Mery,nikom nije dala olako...-
A onda trenutak istine otvaram pismo,unutra čestitka
uzivaj.jpg

polako odlijepim pakovanje od čestitke i

crack.jpg

Jedno od najvećih razočarenja u životu!
Stavi na klijanje ove tri što su kao cijele,ali nisu klijale,a na Mandelinom sajtu pročitam da se njihovo sijeme pošto je sviježe direktno stavi u zemlju.NISU ISKLIJALE ni deseti dan! PANIKA
I stisnem da naručim,alien neradi do 17.04 ok, odem 20 opet neradi shoop,kontaktiram ih mailom,da vidi šda je radit,neodgovaraju taj dan PANIKAAAAAAAAAAAA
Odem na mog dotadašnjeg velikog Mentora "vutra.org" i potražim kome je došlo sigurno stelth i vidim GHS i drito u shop,nema ovo nema ono"out of stock" i naručim neku kompilaciju Indica-E i autose kalašnjikove,pošto mi nestaje zaliha,neće izdržat do novembra. Platim Visom,s tim što ima opciju da preusmjeri plaćanje na njihov sajt sa garderobom,tako da je transfer na kartici navodno za neku gardarobu,naljepnicu... I tu su stealth. Potvrdili su mi narudžbu i sada ČEKANJE!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
:) Neki nauce na laksi nacin, neki na tezi. Bitno je da si ti naucio :) Zao mi tog satorija, coek se potrudio. Medjutim ne sumnjam da ce i GHS odraditi posao.
 
22.03.2015
25
8
3
38
Drugari iz hrvatske!
Da li bi neko bio rad da mi odgovori, koliko je sigurno/nesigurno ..ubaciti u paket sa CT i paket RQS iz HE****IJE....prijatelj treba da mi ga donese iz kroejsa iiiiiiii ne znam....Kako stoje stvari sa narucivanjem i pregledom paketa sada kada je hrvatska u EU? Dali se otvaraju ti paketi koji se salju na relaciji cro-slo? Ko sad proverava te pakete kad carina ne postoji?

Molio bih
Neko :)
 
31.03.2014
11
1
3
Zdravo svima,
Zanima me da li mogu kupiti negde u Beogradu. Ili u Srbiji.
Znaci bez prelazaka granica, carina, placanja internetom itd..
Da li postoji takva mogucnost?
Hvala na odgovorima.