Nešto jede vrh biljke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.02.2013
8
0
0
56
Imam biljku staru 56 dana posadio sam je 12-tog Juna i sada imam jedan veliki problem....Neka zivotinja mi je pojela vrh biljke i jedan list.... i ja sam je odma presadio na novo mesto i zalio vodom...Interesuje me da li ce biljka moci da se oporavi i da li ce da ima isti urod ili kako objasnite mi molim vas pozzzz svima... Ja sam postavio sliku da vidite samo sta je pojedeno....
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Kao prvo jako si nepismen.
A slike nema! A da si nas mozda pitao prije presadjivanja? A da si pogodio podforum? A da nam kazes sta si sve uradio pri presadjivanju (djubrenje,zalivanje,velicina rupe,vrijeme presadjivanja) ? Ti mislis da je ovo site "Vidovita Dzemila"?
Meni se prvom ne odgovara niti mi se pomaze kada vidim kako si sastavio temu.
Bye
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ovakva pitanja ne mogu u ovu temu, vodi racuna ubuduce gde kacis nove teme, to je mozda za tebe najnovija novost al ovaj podforum nije namenjen takvim stvarima!!!
 

Cikari

Aktivan Član
18.03.2013
150
109
43
12
ako ti je pojela vrh biljke urod logickim razmisljanjem nece biti isti zato jer ce ti falit vrh biljke ;) a vidit ces po njoj dali se oporavila i pocela rast , pusti ju na miru i necackaj oko nje , zalij i pusti i sama ce ti sve reci :)