LED Runtz (Nirvana) Lumatek 200w Pro

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.339
9.906
256
Brat moj, iseci nekoliko klonova :)
Njima je minimum svetla dovoljno da puste koren, ne obavljaju fotosintezu, ja ih ispod obične LED kućne od 9W turim :) a može i po dnevnoj svetlosti uredno - bitno je da je vlaga što veća, 80+, turiš u male saksije, i preko plastična flaša ili slično, pa par puta dnevno orosiš vodom, ili kupiš klon box sa poklopcem (cca 10€ gore -dole)
Dok puste koren i krenu, majstori završili sigurno (desetak dana im treba u idealnim uslovima) i samo presadiš, vratiš nazad u box, I teraj dalje :D
Bukvalno u neki ormar da turiš, ili čak na prozor (ali unutra, bojim se spolja da je ipak hladno+napasti, insekti itd)
Klon-gel je skup, možeš sam iskemijati sa npr aspirinom (salicilna kiselina je zapravo glavni stimulator rasta korena, a aspirin je upravo to), ali ako imaš keša - uzmi gel/prah
Obavezno što više klonova da budeš siguran da se bar jedan primi, a lako ćeš posle selekciju

I to je to :)
Ajd sretno, ne odustaj olako, ima rešenja!
 

POsram

Aktivan Član
08.08.2023
236
581
93
Ja ću njih lepo u zavetrinu metnuti lepo je ima sunca uzecu neke kese malo da ih obmotam da se ne smrznu i nadam se da će preživjeti. :) Planiram da nabavim neki early skunk nešto big bud... Za out da bude pa ću onda to da radim ... Neće lumatek niti oprema nigdje pobeci samo čekaju svoj novi trenutak..... Mislio sam da su ukućani dobri sa time ali izgleda da im se svašta mota po glavi pa su pali u paniku ... Gledaju svaki dan neke vesti i gluposti znate kako to..... Isperu I'm mozak I onda prc..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
885
4.542
163
Thiaoouba Prophecy
Pa jel radnici rade od zalaska sunca do izlaska ?
Ako ne rade po noći čemu ih držati vani kada je najviše hladno?
Drži ih u dani vani (pre dolaska radnika neće radnici doć u 6 ujutro) imaš opet vremena za akcijanje manje je hladno....

Ne znam šta će radit radnici ako to nije spavaća soba drži je u spavaćoj pod ključem ispod kreveta sasvim je normalno da u kući imaju vrata koja su pod kljućem neće ići tamo ako nrmaju potrebe....
Opet ti najbolje znaš ako živiš u stanu pa ako je rizik non stop iznosit itd... Sretno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker

POsram

Aktivan Član
08.08.2023
236
581
93
Eto imam za vas dve fotke jedna je oproštajna od lampiona druga je nova nada u zavjetrini.
Upasao sam ih u duple debele crne kese za smeće. Zalio sa TNT tako da videcemo kako će izdržati. Držite palčeve. Dobro je to kesa držala mirise kad sam otvorio ono je bio miris pravi onaj jak nos da ti otpadne. Dizel i zapaljene gume. Hemara prava. Nadam se da će podariti nešto :)))
 

Prilozi

  • IMG_20240218_163810.jpg
    IMG_20240218_163810.jpg
    635,1 KB · Pregleda: 36
  • IMG_20240218_190518.jpg
    IMG_20240218_190518.jpg
    297 KB · Pregleda: 36