Neke domaje,Skunk #1,auto anubis,outdoor 2015 by @marshallmathers

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
15.04.2015
0
0
0
31
Ove godine 2 prijatelja i ja smo odlucili napraviti jedan zajednicki sajt o kojem cemo se brinut svi,te ce jos svaki imati neki svoj manji sa strane,pa cu ja voditi dnevnik o tom zajednickom pa hajmo vidit kako cemo izgurat ovu godinu..Iako smo sajt pripremili pocetkom 4 mjeseca i prve domacice posadene 20.4. nisam htjeo otvarat dnevnik dok nisam imo materijala pa ajmo pocet
Sjeme: 6 kom. Skunk #1, 1 kom. auto anubis (automatici),i jos dosta domacice Fotografija2260.jpg
Sajt: Slavonija,brdo,stari zarasli sljivik
Fotografija2215.jpg
Iskopane rupe velicine: (procjenite ;) ) Fotografija2214.jpg
Zemlja: iz sume pomijesana sa kupovnom Fotografija2249.jpg
Gnjojivo: nakon prvih 10 dana zalijevano sa gnojivom od koprive u omjeru 1:10,kupljeno i kemijsko,al neznam koje nisam ga jos vidio (trazili smo plantelu dobili smo neko drugo,pa cemo iz sigurnosnih razloga pricekat sa njim dok biljcice ne ojacaju)
4 domacice odma nakon klijanja posadene na sajt 20.4.2015 ovako su izgledale 27.4. Fotografija2248.jpg
a ovako 13.5.2015 Fotografija2294[1].jpg Fotografija2296[1].jpg Fotografija2297[1].jpg
Fotografija2298[1].jpg
Skunk #1 nakon klijanja zasadeni na sajt 27.4. i nakon 2 dana
frgh.jpg
Danas na sajtu jednog automatika nema, drugi se bori za zivot; od prva 2 lista sto je pustio otpao mu jedan i pola drugog,dok treci automatik napreduje al nekako sporo (il mi se cini),ostala 4 automatika nakon klijanja posadita u case 11.5.2015 ( slike od njih iduci put,i opet mi 1 nije ni izaso iz zemlje)
U meduvremenu jos domaje je posadeno..
Zalijevamo otprilike svakih 3-4 dana kisnicom koja se nakuplja u blizini sajta
Eto toliko od mene za pocetak dok se nesto ne promijeni, nemojte sta zamjerit ako krivo napravim ili napisem :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.