nestanak struje, molim pomoc!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
man from utopia nemoj se zabrinjavat nisi ni otvorio temu :) postao si u otvorenu temu samo s naslovom :) pa se zabunio ryder mislio da si otvorio novu :)
btw ljepe su ti biljke :) vidim neki scrog i to :) ljepo :D samo nastavi ! i nemoj se brinut nece im nista bit!

peace out !
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....nisam se ja zabunio nego je netko od nadleznih spojio sa ovom temom da nema milion istih tema razbacano na forumu......mnogi ne vide da nasi moderatori imaju pune ruke posla i uvijek su u pogonu.......:icon_wink:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Tema je spojena i ako se ne pazi onda se dešava da ima milion razbacanih tema. Kad koristite pretragu idite na preciznija pretraga i u jednoj od opcija stavite ako nije "search titles only".
Ili u google "nestanak struje vutra"
 

The Man From Utopia

Aktivan Član
06.08.2009
172
129
43
51
DJFlyHigh je napisao(la):
btw ljepe su ti biljke :) vidim neki scrog i to :) ljepo :D samo nastavi ! i nemoj se brinut nece im nista bit!

peace out !
Hvala DJ, prvo sam radio LST na 5 biljaka pa mi se pre 4 nedelje desi slična situacija sa strujom i za 4-5 dana ladno procvetaju dve biljke (muška i ženska) iako su bile i dalje na 18/6. Tada sam i prešao na 12/12, inače bih još terao vegu. Nakon nedelju dana mi se još dve pokažu kao mužjaci i eto , ostah sa dve ženske od kojih je jedna dosta unazađena zbog male saksije. Pošto je jedna bila dosta naprednija od druge, pale su pod mrežu.
Sad vidim da struja može biti fatalna, daš im sve od sebe, a Tesla ih sjebe...