night time abduction

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
ka sta i sam naslov govori, jeli se ikome ikad dogodilo/dozivija da ujutro kad se probudi, sjecas se sna (ja konkretno lebdenja, zarke bijele svijetlosti - nikad jacu nisam vidija, i tako izrazenog zvuka nesto tipa uzlijetanja aviona) i imas cudan osjecaj, osjecaj neceg viseg u sebi - neznan kako bas opisat ovaj osjecaj, al sigurno mjesec dana nakon toga stalno osjecaj ko da me netko prati - gleda mi u potiljak
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
nikad mi se nije desilo ali vjerujem da ima svega tako i toga :) zanimljivo ali isto tako neopisivo sigurno iskustvo...
:abducted: :kauch :costumed-smiley-027
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
a da bar malo tamjanom nadimis svoju sobu?
salim se, mada nadam se da je to bio samo san, ja svake noci nesto sanjam i ponekad nisam sigurna sta se desilo uistinu, a sta sam samo u snu "prozivela"
 

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
natura je napisao(la):
a da bar malo tamjanom nadimis svoju sobu?
salim se, mada nadam se da je to bio samo san, ja svake noci nesto sanjam i ponekad nisam sigurna sta se desilo uistinu, a sta sam samo u snu "prozivela"

nadas se? a sta je moglo drugo da bude, da je nisu mozda otela bica sa druge planete stvarno :)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ja mjesečarim zadnjih tjedan dana... Ili možda ne, ne znam. Znam da se budim u drugim stanjima kako bih rekao. Evo danas, na desnom stopalu kao da sam ugazio u nekakvu čokoladu :D A zaspao sam čist u črapama hehe.
Alarmi mi se mijenjaju, ne budim se na vrijeme, odnosno skroz se drukčije alarm postavi. Dolaze mailovi da sam se regao na kojekakve sajtove. Mislim da to ima veze s visokim pH, kad u sebi imaš više vodika, a ne govana eteričniji si. Ne znam zbilja, ali paranormalne pojave na dnevnoj razini, i ne samo kad spavam.

Tko će ga znati...

Inače, svaku noć kad zaspimo idemo na Izvor, astralnu planicu ili tako nešto. Malo prije toga se izluči DMT u nama. Duša mora napustiti tijelo, jer kako tijelo umara dušu, tako i duša umori tijelo pa mora malo na šetnju. Jbg, toga se ne sjećamo, ali možemo doći u stanja (bez beda brijem) da svjesno egzistiramo u tom polju realnosti.

Eh sad, za budno sanjanje tu su uvijek gljivice :p
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
jebote ja sanjam neke bolesne snove koje nebi mogla moja masta ni zamislit... xD
znam kad otvorim oci sve, cijeli san i nemogu vjerovat sta sam sanjao.. i onda tokom dana nestane...
ali ovog se sjecam jer je bio lud xD
bio sam na nekoj velikoj visini.. ko na vrhu nebodera... i ubio sam nekoga, bez razloga... i odjednom ujak mi pomaze da se popnem u ventilaciju, a vidis dole pandure , cijeli ekipa vec me ceka i jebote ja ulazim u tu ventilaciju i idem i sve zapravo....
kad sam se probudio mi je tako bilo drago da je to bio san da nisam mogo vjerovat kako stvarno se to cini.... imam osjecaj koda zivim 2 zivota, jedan kad sam budan, jedan kad spavam...
kad zaspem odem negdje i radim nesto... neznam sta ali moj mozak to prikazuje u nekim drugim oblicima jer nemoze opisat ni pojasnit ono sta "vidi" ...
kako sam se upusio sad ali morao sam komentirat :costumed-smiley-027 luuudo totalnoo to spavanje i snovi :)

peace out !
 

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
to su posebna stanja mozga u kojima se luce hemikalije koje se ne luce u budnim uslovima :) i to se desava svim ljudima nema tu nista cudno