No name trava (neka legalna u Švicarskoj)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.08.2019
0
11
3
37
Znaci preselio sam se u Švicarsku i ovdje zakon dozvoljava marihuanu koja ima manje od 2% THC ili promila... ugl totalni sam laik za to ali posto smijem zakonski imati jednu biljku u stanu eto mi zanimacije... ugl imao sam sjeme neke noname travulje ubacio u kutiju sa vlaznim maramicama , nakon dva dana 50% proklijalo, ostatak bacio a ovo posadio, gledam ja u to 2 dana i nikako da iznikne kad ono dns izasla mala biljcica i to na ocigled raste ! Za sada je u nekom super malom kalicu , preko dana vani, navecer unosim unutra ! Citam po forumu sve , ja znam samo smotat i zapalit a sve ostalo mi je novost ;) evo ja cu priloziti sliku 1.dana nakon sto je iznikla pa cu objavljivati kad stignem kak napreduje... btw ima nekoliko , valjda ce neke biti i zenske i valjda cu znati prepoznati
 

Prilozi

  • 20190817_160203.jpg
    20190817_160203.jpg
    409,7 KB · Pregleda: 39

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
pa fino vidiš, imaš novi hobi, samo polako, možda je malko i kasno sad za out.
ali ako si mušterija, već ćeš riješiti neki boxić.
a ako i ne, imaćeš nekog iskustva za sljedeću out sezonu. Just do it! :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nielan

LupusHerbivor

Banned
Banovan
25.05.2018
234
824
93
Puno hvala na ovome!
Uvijek sam se pitao zasto nema growova na forumu iz zemalja gdje je grow legalan pa da vidimo sta se radi na zapadu.

Pratim!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nielan
14.08.2019
0
11
3
37
Uglavnom 24h nakon prilazem sliku.... ekipa hvala sto vas zanima, ja cu ovo laicki sve odraditi, sto se vrste zemlje tice to cu probati urediti kasnije prvi post, ugl neka svicarska zemlja za cvijece , budem i to uslikao...Likfrik jeste planiram ju staviti unutra kad dodje hladnije, ne moram ju skrivati pa mi ne treba box neki, mislim samo neku lampu stavit iznad nje, ali dok god moze na suncu neka bude .... p.s. ne laziram nista ovo stvarno brzo napreduje , mozda je to samo meni vauuu 20190818_160740.jpg ... nemam pojma kak cu prepoznati koja je zenska , citao jesam i kontam da treba jos vremena, a mislim da cu za koji dan morat ju bubnuti u veci kalic, vec je kupljen i spreman... ugl ne zelim neku veliku biljku pa ni kalic nije neki prevelik a ovdje vam je cijena jointa u trgovini 8.90 franaka , tako da i ako ne bude nesto puno od nje nema veze :)
 
14.08.2019
0
11
3
37
Jesu ti kralju pusio ikad nesto sto ima manje od 2 posto THC?
Jesam jednom ovdje , ne mozes to uspoređivati , to je svima jasno ! Ali eto takvi zakoni ovdje, za start ovo , tko zna, ne bih bas imao problema sa zakonom. Ali ima i tu normalne , puse ljudi na ulici , kolodvorima, parkovima, neki normalnu neki samo ovu legalnu...
 
14.08.2019
0
11
3
37
Vjerovatno i sam uviđaš da ih moraš raspariti zasebno,nečekaj zbog korjena!
Jel to onda da svaku u posebni kalic stavim ili mogu u veliki pa tipa udaljiti ih? Jer mi je to plan bii sutra odraditi... ali ako se mora posebno odo po 50l zemlje i par kalica jos, kasnije cu neke palme il nesto vec posaditi, jer ja kakve sam sreće sad da jednu ostavim bila bi muska sigurno
 

lemonjuice

Sun chaser
16.06.2017
305
2.053
143
98
Jel ja to dobro razumijem? U trgovima/shopovima se moze kupiti joint koji sadrži manje od 2% THC a uzgoj jedne biljke po tvom izboru je dozvoljeno ili biljka isto mora biti 2% na niže?
 

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
467
63
Za početak raspari i svaku stavi u litreni posudu,stavi pod svjetlo,a kroz desetak dana odluči dali stavljat u veče posude 12lit pa i veče!.Zbog jednostavnosti kupi koju sjemenku vjerujem da češ time biti ziher da su ženke a sve drugo tema po temu.Mentora si potraži !!! pozdrav.:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nielan

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Jel ja to dobro razumijem? U trgovima/shopovima se moze kupiti joint koji sadrži manje od 2% THC a uzgoj jedne biljke po tvom izboru je dozvoljeno ili biljka isto mora biti 2% na niže?
Biljka mora isto biti isod 2posto.
A headove mozes kupiti i u Lidlu, cak niau ni skupi, zato se i ne isplati to saditi, mozda jedino da zasadis jedno 20 tih komada pa od svega napravis hash.
 
14.08.2019
0
11
3
37
Biljka mora isto biti isod 2posto.
A headove mozes kupiti i u Lidlu, cak niau ni skupi, zato se i ne isplati to saditi, mozda jedino da zasadis jedno 20 tih komada pa od svega napravis hash.
A cuj meni je ovo tak malo zanimacija, iskreno nelegalnu biljku da posadim i da padnem ne vi samo neku kaznu dobio nego bi me protjerali iz drzave, ovako kad mi se pusi a to nije svaki dan, niti svaki drugi nego tipa 1-2mjesecno odem do rijeke i potrazim crnca s kapicom jamajke i eto truba za 10franaka i adio, to popusis usput uz rijeku , na nekoj klupici ili pak umocis noge i sve pet... a ovo sam pusio jednom... znaci ne mogu reci kakvog ucinka ima , kazu da opusti a ja sam inace opusten tako da....
 
14.08.2019
0
11
3
37
Jel ja to dobro razumijem? U trgovima/shopovima se moze kupiti joint koji sadrži manje od 2% THC a uzgoj jedne biljke po tvom izboru je dozvoljeno ili biljka isto mora biti 2% na niže?
Da , npr bas u strogom centru gdje su sve neki restorani , imas kiosk i u njemu odes na kat i tamo samo proizvodi od marihuane , hoces cokoladu, kekse , joint, pa neke ukrasne gluposti!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: likfrik

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
...Likfrik jeste planiram ju staviti unutra kad dodje hladnije, ne moram ju skrivati pa mi ne treba box neki, mislim samo neku lampu stavit iznad nje, ali dok god moze na suncu neka bude ....

aaa šta ti je jevropa,,,
nego kažeš da ti ne treba box jer ne moraš da kriješ. da ćeš to samo pod svijetlo. Nije ti to radi skrivanja. U boxu možeš održavati uvjete potrebne cannabisu lakše. nego u prostoriji.
aj da ti ja ne pričam ubrzo ćeš otkriti koje su pogodnosti boxa. I dali će tebi trebati....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nielan and grouchy

LupusHerbivor

Banned
Banovan
25.05.2018
234
824
93
Zanimljivo. Vec u startu se prepoznaje da to nije cannabis sativa vec nesto slicno (komentiram najnovije slike autora teme). Molim malo blize fotkat da vidim tocan raspored listova.

I da li znas o kojoj tocno vrsti se radi? Vrsta legalne konoplje ima jako puno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nielan and likfrik
14.08.2019
0
11
3
37
Zanimljivo. Vec u startu se prepoznaje da to nije cannabis sativa vec nesto slicno (komentiram najnovije slike autora teme). Molim malo blize fotkat da vidim tocan raspored listova.

I da li znas o kojoj tocno vrsti se radi? Vrsta legalne konoplje ima jako puno.
Ne bih znao stvarno koja je vrsta a evo 2 slike koliko mob dozvoljava jer je malo problem fokusirati tako malu biljcicu :) danas presadjujem , bit ce svaka u posebnom kalicu pa cu vidjeti sto dalje ... ako je korov neki molim vas napisite da ne gubim vrijeme , ali ne sad ako vi mislite da je legalna katastrofa nego bas ako je to apsolutno nista 20190819_122810.jpg
 

LupusHerbivor

Banned
Banovan
25.05.2018
234
824
93
Prevario sam se
Izgledaju isto zasada. Ako imas jos sjemenki uzmi teglu za svaku pa posadi ponovno
Ovak sas moras cekat tjedan dva da ojacaju pa ih presadi u vece posude. Treba ti barem posuda od 3 litre da se korijen kako tako razvija.


Sretno! Pratim.
 
14.08.2019
0
11
3
37
Prevario sam se
Izgledaju isto zasada. Ako imas jos sjemenki uzmi teglu za svaku pa posadi ponovno
Ovak sas moras cekat tjedan dva da ojacaju pa ih presadi u vece posude. Treba ti barem posuda od 3 litre da se korijen kako tako razvija.


Sretno! Pratim.
Ok! Imam sjemena jos nesto, onda ove jos necu presadjivati jer su slabe, barem za sada! Sad moram smisliti koje je to cvijece , punica mi dolazi za tjedan dana :) tako da sam uzeo i kosticu avokada , pa kao svasta nesto uzgajam :)
Mozda je glupo pitanje , ali kad je vec zapoceto ovdje, sto se moze dogoditi ako ostanu tipa 2 biljke u istom kalicu ? Pretpostavimo da obje budu zenske , jer jasno mi je da ne valja ako je jedna muška... cisto me zanima, jer razmisljao sam malo kao dekorativno