Northern Light auto RQS u babljem ljetu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Ma pustam ih. intersantno je da jedu lisce dok vegetira. cim pocne cvjetat i prestane rasti,ne diraju vise. Valjda im je gorka za jesti o_O
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
53 dana od izbijana.
Dobila jos jednu dozu makferta i to je to,nema vise vode nit prihrane.
Vidi se da ipak nece bit gotova kako je planirano(60 dana ukupno).
Dat cu joj 15 dana plus kako su preporucili @Tarzan i jos par njih.
I dalje trulez,budj,plijesan i gusjenice free. Pomalo ju cupkaju Shamo-i ,cak su jednu granu na drugoj internodi prepolovili ali nista strasno,manje cu trimat:). 001.JPG
 
Poslednja izmena:

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Mision failed :( . Glavni head mjestimice poplijesnivio,skinut jucer .
Hebes pretjerivanje s vecim dozama gnojenja u drugoj polovoci cvjetanja. Ak ju ne skuris, navuces svasta na biljci .
ostavio dio na slici da bi promartao kako ce se dajlje razvijat situacija
PICT0003.JPG
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Nije mi jasno sto si se uopste igrao sa tim gnojivom,ono koje si opisao da koristis... mada ako imas zalihe u tegli,onda ok... pristalica sam eksperimentisanja... i sam znas da biljka u vegi jede malu decu..m dok je u cvetanju malo vise osetljiva,a pogotovo od polovine... e sad,sta je tu je... game it's not over :) aj peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
ja i dalje mislim da je preterivanje sa djubrivom u drugoj polovini cvetanja poziv za budj (izmedju ostalog) jes da vise pune hedove ali zato nema dovoljno mesta da se razvijaju, provetravanje, lepo leglo za raznorazne nametnike, bla bla bla...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Upravo tako,gnojenje nema veze sa pojavom plijesni,meni je odmah paznju privuklo ovo zelenilo oko biljke,pretpostavljam da se zbog toga navukla.Mala je biljka a znamo kako jesen dolazi,jutarnja magla,vlaga koja se zadrzava dovoljno dugo da naskodi.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.825
2.698
Weed California USA
Vele ovak.
-Previse gnojenja u cvjetanju dovodi do pre ranog sazrijevanja pistila. A odumrle/smedje pistile navlace vlagu i plijesan.
-Cesto gnojenje znaci cesto zaljeavanje sto znaci vece isparavanje iz zemlje i vecu transpiraciju biljke
- jos je bilo nesto oko samog gnojiva u biljci koje na neki nacin utjece na pojavu plijesni. Ne mogu se sjetit a neda mi se guglat sad.

To je sve u teoriji sto sam ja procitao. Dal ima veze ili ne....pojma nemam niti razmisljam previse o tom smjeru
 
Poslednja izmena:

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
kako god nisam uspio u naumu opisanom pri otvaranju teme tako da...
Moze ovo u zavrsene ,moze i u nezavrsene. Svejedno .:thumb::djede: