Northern Lights Auto Fem. 250W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Northern lights je legendaran strain, jedva čekam da vidim što može ponuditi u automatic varijanti. Greenryder ga je odradio u PCju i pod višim temperaturama, i nije baš prezadovoljan sa ishodom, vidićemo kako će ispasti u više prostora i u zimu. Sretno do kraja i ako zapne tu smo. :)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
slazem se sa username-om,samo bih dodao da,iako nisu prioritet u uzgajanju,djubriva su dobra pomagala,ali samo POMAGALA..jako je tesko nedjubriti,ja koji podrzavam takav stav,da se biljke hrane samo i samo ako se vidi da su gladne,pa me opet svrbe prsti xD da ih polijem necim...sreca pa sam nasao 'slavol' toga mozes stavljati do mile volje(a i trebalo bi na svako zalivanje,bar pise tako),njima samo prija...
 

Otto Grunf

Istraživanje Ruda i Gubljenje Vremena
29.07.2010
425
1.744
143
Dodatak dosadasnjih aktivnosti je da sam:
19.10. na 2,5l vode dodao 6ml H2O2, spustio pH na na 6,5 i obe zalio sa po litrom vode.

Od tad nisam dalje zaljevao niti sam ubacivao SuperVit u ovaj miks gore.

Odlucio sam se na ovaj potez razmisljajuci kako bi bilo dobro da mi korijen prodise prije gnojenja.
Opet je pocela rasti ka svjetlu pa sam je malo zatezao, dobra je spaga(cak mislim da i je ona pravljena od konoplje):icon_biggrin:, deblju ne mogu uvuci izmedju internoda.

maloj biljci je korijen izvirio ispod saksije jer je ostalo vode nakon zaljevanja i sad ne smijem odvajati od tanjirica da ga ne ostetim i ne osvjetlim, Valjda?

23.-prije 02:00 pred gasenje svjetla, veceras, stariju kontam nahraniti sa bloom+supervit, a manjoj samo super. i zaliti ali sa manjom kolicinom vode i nastaviti tu praksu da zaljevam na svaka 4 dana. 2xvoda, pa hrana...ponekad i peroxid dodati.

Foto dodatak ce biti naknadno:watchplant:
 

Otto Grunf

Istraživanje Ruda i Gubljenje Vremena
29.07.2010
425
1.744
143
Iako zapostavljen i ne-azurno vodjen dnevnik(cemu sam ja krivac, niko drugi) ipak bi mi bilo zao da ode u nezavrsene tako da sam odlucio da u nekoliko slika i sazetih dogadjaja podjelim sa vama tok ovog growa koji je kako-tako dosao do kraja...
bilo je dosta propusta: rijetko gnojene, niske temperature, daleko od idealnih uslova, kolonija musica, pH koji je ispao iz bazdacije i sijaset drugih.

1. Biljka(starija)
malo nedostataka i listovi su poceli opadati...

Na kraju obe ispadose kao da su lollipopane, otpali svi listovi na prvoj, ostali samo hedovi, ali se popunila fino i bez lisca. vidi se na slikama i stabljika koja je promjenila boju usljed niskih temp.

1.-Ukupno bila u zivotu 92 dana i dala 23,5grama(flushana 3 puta prije branja, dodavao sam med i limunovim sokom spustao pH vode, dobio sam dim sa finim citrusnim okusom na kraju, na drugoj nisam koristio limun i nije imala toliko izrazen ukus limuna kao ova prva)

2.Biljka

Bila u zivotu 116 dana:watchplant: bas sam je suncao heheh, pustio da se svi trihomi zamute i dobio dobar i jaci stond od ove prve. Dala je skoro 30grama.
Nakon kjuranja, druga je imala laksi dim od prve. cudno mi je da, sto sam duze kjurao prvu, bila je teza na plucima???

Nisam vican pisanju Smoke Report-a pa cete ostati uskraceni za to zadovoljstvo, zao mi je, a znam da mnogi to vole cuti.
Mogu samo reci da nije za konzumirati po danu, dosta je jaka i drzi 3-4 sata. U zivotu nisam nista bolje pusio, a nisam ni imao prilike probati nista osim Orange Bud-a... E, sad sam ja to sve spirio za manje od 40 dana i neki dan sa kolegom uzmemo neku domaju, a ona ni da me dirne... kao limuntos!:dada jbmti sad moram malo odmoriti, ne vrijedi, nema rada dok se malo ne profiltriram.
Do sljedeceg growa, Stay High I Jah Bless dobri ljudi!!!
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
bas me zanimalo gdje je zapelo i kako izgeda strain., al ipak na kraju sretno zavrseno, meni su sad tri NlA u 43 danu. moje nemaju problema sa gnojenjem, gutaju plantelu kao lude i izgledaju super zdravo.:kauch
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.