Nothern light x big bud outdoor by vutrimirovic

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.03.2015
17
41
13
more
Znam da sam dosadan ali moram da pitam ... Ovaj NLxBB sam mislio da odradim bez treninga ali s obzirom da mi se "Nirvana" automatik iskrivio toliko da sam morao da ga vezem, izgleda da cu ipak morati da topiram (NLxBB) posto sam cuo da izrastu ogromni. Kad da topiram i koju mi metodu preporucujete? Evo trenutnog stanja
IMAG0135.jpg IMAG0136.jpg
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Trebaju mi infracrvene naočale da vidim šta je na slici :cool:. Topiraš non stop do cvata, multitoping, pogotovo kad je riječ o sortama koje rastu ogromne.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vutrimirovic
25.03.2015
17
41
13
more
Da bih suzbio paranoju prije odlaska na sajt pola sata okolinu razgledam dvogledom, zatim oblacim termo pidzamu preko toga dzili odijelo. Naocare za nocno osmatranje i thermal vision kamera su nezaobilazni dio opreme. Nindza hodom se priblizim sajtu sa lovcena (@ognjenizmaj) kroz middle earth (eriador-rohan-gondor-mordor) do na pjenu od mora svako malo osluskujuci okolinu. Nakon svega izrecenog mislim da je jasno zasto je slika takva ;)
 
25.03.2015
17
41
13
more
Evo mali update ... Nirvana je vec u poodmakloj fazi cvjetanja i koliko sam mogao da snimim mikroskopom ostalo je jos 1-2 nedelje (sve mlijecni trihomi).
IMAG0141.jpg IMAG0142.jpg
Sa 4 NLxBB sve ide po planu sem par zutih i izgrickanih listova. Cetvrti, koji je ujedno i najnapredniji nisam uspio da slikam posto mi je kamera zabudalila :)
IMAG0137.jpg IMAG0138.jpg IMAG0139.jpg
Afghan kush ili fruity chronic koji uopste nije napredova od kako je presadjen iako je u najboljoj rupi sa najvise sunca.
IMAG0145.jpg
I za kraj jedno iznenadjenje ... domacica koja je rasla kao luda ispostavilo se da je automatik :) Moje srece, a cudno mi bilo prije dvije nedelje kao da je bila u preflower, kad ono stvarno i to jos cura :mario:: Odradjen jedan LST, ali danas zaboravih spagu tako da je nisam vise dirao.
IMAG0143.jpg IMAG0144.jpg
Toliko za sada, pozdrav ...
 
01.10.2012
35
40
18
Da bih suzbio paranoju prije odlaska na sajt pola sata okolinu razgledam dvogledom, zatim oblacim termo pidzamu preko toga dzili odijelo. Naocare za nocno osmatranje i thermal vision kamera su nezaobilazni dio opreme. Nindza hodom se priblizim sajtu sa lovcena (@ognjenizmaj) kroz middle earth (eriador-rohan-gondor-mordor) do na pjenu od mora svako malo osluskujuci okolinu. Nakon svega izrecenog mislim da je jasno zasto je slika takva ;)

hahaha druze samo lagano nemoj nalecet na one moje jer ako nestanu znacu ja ko je hahahaha :D po ovome sto si objasnio tuda smo nedje :D