Nove dvarf sorte na trzistu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Toliko sam se ubio proucavajuci da sam dosao do zakljucka da ostajem pri auto bluebberyju kojeg growam vec godinu. Odlicna je sorta, prinos je manji nego kod recimo LR#2 ali opet vrijedi. Pozitivno je sto sam svaki put kupio paketic sa 3 feminizirane sjemenke i svaki put su proklijale sve tri i bile feminizirane... Sto je malo i frustrirajuce jer bih volio dobiti musku, pa si oprasiti i ne davati svakih 2-3 mjeseca po 230kn za 3 sjemenke. Ali eto..dok ne dobijem neku musku.. nastavit cu sa kupnjom ovih....
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
jel imaš iskustva sa automaticima od Kannabia seedsa?ja uzeo za probu gnomo auto.za nekih 2-2,5 mj. očekujem rezultate. :)
 

papir2302

Aktivan Član
05.05.2012
86
0
0
34
Do sada sam odradio 1 grow i sad je jedan u toku sa random sjemenkama, volio bi da sljedeči odradim sa kupovnim feminiziranim. Vidim da ima hrpetinu sorti i još više banka za sjemenke, pa ako mi neko može preporučiti najsigurniju banku i sortu.
Karakteristike sorte:
do 1.70m
šta slabijeg mirisa
veća količina dobivenog uroda
uzgoj do 2.5 mj
cijena: nebitna
 
31.05.2012
41
7
8
papir2302 je napisao(la):
Do sada sam odradio 1 grow i sad je jedan u toku sa random sjemenkama, volio bi da sljedeči odradim sa kupovnim feminiziranim. Vidim da ima hrpetinu sorti i još više banka za sjemenke, pa ako mi neko može preporučiti najsigurniju banku i sortu.
Karakteristike sorte:
do 1.70m
šta slabijeg mirisa
veća količina dobivenog uroda
uzgoj do 2.5 mj
cijena: nebitna

Big bud http://************/Artikel.aspx?Product=462
od njih naruci ako si iz hrvatske stici ce ti za jedno 2-3 dana :)
ploda dobis puno od big buda kazu da 500-600g po biljci i
li uzmi white rhina http://************/Artikel.aspx?Product=360
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
brate izbor je stvarno velik...velicina i urod biljke ovise o velicini potova, uvjetima i brizi koju im pruzis...sve se osjecaju, ako ti je miris tolika zapreka onda biraj neke fruity sorte...ili filtriraj mirise pa nece bit problema
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
sto se tice naslova teme, mene je auto biodiesel mass (advanced seeds) odusevio, al nije za preporuku papiru jer je daleko od slabog mirisa
 
12.06.2012
2
0
0
31
grass je napisao(la):
Što se tiče gore spomenuti
Buddha Seedsa Automix Pack totalno razočaranje. uzeo mi prijatelj cijena povoljna više sorti pa ajde da probamo. I na kraju od 10 sjemenki samo jedna iznikla. Par njih je odma puklo pod prstima. jel su njemu poslali neke stare špice to neznan. netreba značiti da će mu se to dogoditi ako neko drugi to naruči. jel ko još to proba naručiti i posaditi.
Meni za sad izniklo 6 komada iz automix packa. Jedino nisam siguran kako će dalje s obzirom na to da kombiniram indoor i outdoor . Biljke po noći unutra, po danu vani.