Ogromna kriza ;/

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.04.2016
4
67
13
46
Pozdrav.Da prvo naglasim temu sam stavio u Upotrebu,ako admini imaju nesto protiv neka premeste temu gde joj je i mesto_Ovako,u zadnje vreme u Srbiji u Kragujevcu je velika kriza.Nekad sam mogao nabaviti 1.5 g za 1000 dinara a danas...Odem da se nadjem sa likom da zavrsi za 1000 dobijem komad neopisivo male velicine,koji na preciznoj vagici tezi 0.4 grama.Sad me zanima da li je u drugim delovima Srbije ista situacija,a isto tako i u ostalim bratskim zemljama na Balkanu.:joint2: :)
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
umalo da zaboravim da postoje gamad koja ucjenjuje i zarađuje na ovom, obrazuj se i DIY
 

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
moram se nadoveyati na ovu temu , naime oko cene nzm niti kupujem niti prodajem vec svaki dan pusim min 3 dzokavca 100s i mogu reci kada ustanem ujutru zapalim i primetio sam dok me ne opusti,.... puno sam postao depresivan, brzo se iznerviram i zakacim sa ljudima .
Pre 4 dana prestanem da palim i oko ponoci takva frka nervoza i nekako kao iznerviran , bas bzv osecaj i ovih 3 dana nisam palio i ok sam ... pusio sam svoj N.L. J.H sad nemam pojma mozda jos neko prolazi kroz ovo a meni je prvi put .... i planiram smanjiti , mislim da previse pusim ....:(:fuck:
 

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Pozdrav.Da prvo naglasim temu sam stavio u Upotrebu,ako admini imaju nesto protiv neka premeste temu gde joj je i mesto_Ovako,u zadnje vreme u Srbiji u Kragujevcu je velika kriza.Nekad sam mogao nabaviti 1.5 g za 1000 dinara a danas...Odem da se nadjem sa likom da zavrsi za 1000 dobijem komad neopisivo male velicine,koji na preciznoj vagici tezi 0.4 grama.Sad me zanima da li je u drugim delovima Srbije ista situacija,a isto tako i u ostalim bratskim zemljama na Balkanu.:joint2: :)
Jbg bate to je sve lutrija na lose si mesto dosao da se raspitas o tome ;) Svi su ovde manje vise to prosli i posadili svoje :) Mani se baraba i prevaranata ne daj im ni dinar ! Zasadi svoje stisni dupe i posle uzivaj u plodovima :D Aj sretno !
Edit: Jbg tek sad vidim 11 jul i da je na groblju...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.